Chmatákov online


Fórum – Chmatakov – výčet

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatakov - výčet

Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Takže v tomto topicu bych chtěl shrnout všechny "nedostatky" , nápady a připomínky které mě napadají.

Obrana - systém obrany se mi zdá být upřímě nah***o. Vlezu do kanalu s připravenym bleskem tam vidim 2 nejmenovane nepřátele kteří do me jdou střelim do každeho 1 a radeji z kanalu vyjdu, v tom se z kanalu vyvali jeden z nich da mi obranu a ja sem v prde**

Řešení - Každý kdo do mě střelí, se automaticky vzdává obrany na mě po dobu 20 min


Karma - Nic závažného ale přeci jen to působí potíže, Jsem s modrou karmou a jdu na boj zabiju jineho s modrou a jsem red , jenomže jsem nerelognul tak o tom nevím, du tedy k bance a začnu meditovat v tom bum prást střelí do me jsem mrtvej a meditka je pryč.. OBRANA - nic coto ? relog ( pro někoho kdo nema VIP dost krutá věc ) A co nezjistím jsem RED.

Znevýhodnováni mystiků a neustálé výhody bojovníků - Takže kdysi to bylo tak že blesk ubíral 80hp a co 4 chlupy to blesk, není to sice levné ale stále to ještě při techto podmínkách stojí za to ovšem co ted - blesk 40hp a když se se 100mystikou trefíte na 3. pokus je to skoro zázrak nehledne na to že když se protivník hýbe nemame témeř šanci se trefit ... cena mystiky - 1 balíček 250chk po 20 chlupech . za 250chk si vystřelim 5x když mám opravdu štestí...

Bojovník : Takže neustálé výhody bojovníků - neustále nové zbraně který ubírají až 80hp ( ROTOČAK ) nebo vylepšena snipa které ubíra jako blesk jenomže skoro bez intervalu, ... o vylepšených borkách nemluvím. cena bojovníka : 1 balíček 150chk po 100 nabojech - 1 rana 1 naboj. Teda za 150ch si vystřelím spolehlivěji 100x při někdy stejném dmg jako blesk.

Pořát omezujete mystiky a pořát dáváte bojovníkům něco navíc - trochu jednostrané že ?
# 15.12.2007 15.37
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2

-!-Black.scary-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(Blood ravens)
SZ Mail ICQ
gizmo:hele gizmo toby jeste ta mrazici hul musela fungovat :D
# 15.12.2007 18.11
 
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
100% souhlas s Bernym... Ze všeho nejvíc mě štve ta obrana... Už je to tu i v jinym topicu ale mě to nedá a stejně to sem musim napsat..xD Duel.. Já vs. Supreme .. Tak si tak fightujem, pohoda, klidek, blesky lítaj, lekárny se používaj.. A najednou ty voe, qtek tam vlítne a killne suprema.. Hm dobrý, tak jdu do qteka.. Dám ho.. Jdu k nemocnici kde je supreme, já, po chvíli i zmiňovaný qtek a asi 3 upíři... No super a já sem redka.. Všichni upíři se na mě seběhnou a sajou mě.. Tak je všechny zabiju a najednou qtek ty vole.. obrana .. hm dobrý, blesk a nějaký ty léky v prdeli a při tom do mě šel.. Super,že?:-D

-!-Black.scary-!-:souhlůasím se vsim a s tou obranou.ty jsi vilezl ne protoze radsi ale protoze jsi se bal aby te nekilllnuli :D a nerikej ze to neni pravda!


Byli ste 2 nebo 3 na jednoho.. Ale vůbec nechápu proč to sem taháš.. Nepatří to sem!!
# 15.12.2007 18.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-!-Black.scary-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(Blood ravens)
SZ Mail ICQ

-!-Black.scary-!-:souhlůasím se vsim a s tou obranou.ty jsi vilezl ne protoze radsi ale protoze jsi se bal aby te nekilllnuli :D a nerikej ze to neni pravda!


Byli ste 2 nebo 3 na jednoho.. Ale vůbec nechápu proč to sem taháš.. Nepatří to sem!!



jj patri on rikal ze odesel protoze jen tak ale on odesel protoze ho ti doel davali jen neumi priznat chybu jako durda dneska jsem durdu v duelu 3x porazil a neprizna ze jsem lepsi nez on :) a kdo rekl ze jsem v tom kanale byl?!
# 15.12.2007 19.00
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Pořád se musíte dohadovat,v každým druhým topicu je vaše hádka 3-(
# 15.12.2007 19.44
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Black: si proste kokot, nevim co si osobe myslis, si curak prvni tridy, a proste chovas jak uplnej retard, nemam slov... zminoval te tu nekdo, tak drz hubu ty kokotko zasrana!!!



Naposledy upraveno: 15.12.2007 19.53

# 15.12.2007 19.52
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
BLACKU TY IDIOTE VYPATLANEJ !!! Ja jsem to uveld jak PŘÍKLAD bez JMÉN aby tu nedošlo k podobným hádkám -- POPRVÍ JSTE VYHRÁLI a vychloubáš se tady,...:-|
# 15.12.2007 19.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Gizmo
autor hry
SZ
black: mrazicí hůl funguje.
# 15.12.2007 19.58
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Nefunguje Gizmo nefunguje :-)
# 15.12.2007 20.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
tak totoji vystižné, ikdyž nejsem typek se 100 stáří ale ta obrana mne taky ****** a bojovnici maj HAFO vyhod ale taky bych tam napsal že upiri ninemuzou doplnovat lekarama ovocel ani jidlem jako všichnistatní3-(
# 15.12.2007 20.23
ObrázekObrázek
-!-Black.scary-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(Blood ravens)
SZ Mail ICQ
palanda:nevim proc se do toho zase seres!vzdycky se do vseho seres!
# 15.12.2007 20.25
 
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
black je fakt lama dnes do mě šli 4 na duelu i když sem vyslovně řikal že je to duel proste BLOOD RAVERS sou kkkti a je to banda podplacena atacem jak to řikal Chief;-) blacky už mě nese** a když řeknu del tak nechodte 4 jestli víš vubec co je to duel ty *****
# 15.12.2007 20.26
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Všem co tu teď šířily ot byl navýšil warning...
# 15.12.2007 20.45
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatakov - výčet

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.