Chmatákov online


Fórum – Chmatakov – výčet

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatakov - výčet

Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Takže v tomto topicu bych chtěl shrnout všechny "nedostatky" , nápady a připomínky které mě napadají.

Obrana - systém obrany se mi zdá být upřímě nah***o. Vlezu do kanalu s připravenym bleskem tam vidim 2 nejmenovane nepřátele kteří do me jdou střelim do každeho 1 a radeji z kanalu vyjdu, v tom se z kanalu vyvali jeden z nich da mi obranu a ja sem v prde**

Řešení - Každý kdo do mě střelí, se automaticky vzdává obrany na mě po dobu 20 min


Karma - Nic závažného ale přeci jen to působí potíže, Jsem s modrou karmou a jdu na boj zabiju jineho s modrou a jsem red , jenomže jsem nerelognul tak o tom nevím, du tedy k bance a začnu meditovat v tom bum prást střelí do me jsem mrtvej a meditka je pryč.. OBRANA - nic coto ? relog ( pro někoho kdo nema VIP dost krutá věc ) A co nezjistím jsem RED.

Znevýhodnováni mystiků a neustálé výhody bojovníků - Takže kdysi to bylo tak že blesk ubíral 80hp a co 4 chlupy to blesk, není to sice levné ale stále to ještě při techto podmínkách stojí za to ovšem co ted - blesk 40hp a když se se 100mystikou trefíte na 3. pokus je to skoro zázrak nehledne na to že když se protivník hýbe nemame témeř šanci se trefit ... cena mystiky - 1 balíček 250chk po 20 chlupech . za 250chk si vystřelim 5x když mám opravdu štestí...

Bojovník : Takže neustálé výhody bojovníků - neustále nové zbraně který ubírají až 80hp ( ROTOČAK ) nebo vylepšena snipa které ubíra jako blesk jenomže skoro bez intervalu, ... o vylepšených borkách nemluvím. cena bojovníka : 1 balíček 150chk po 100 nabojech - 1 rana 1 naboj. Teda za 150ch si vystřelím spolehlivěji 100x při někdy stejném dmg jako blesk.

Pořát omezujete mystiky a pořát dáváte bojovníkům něco navíc - trochu jednostrané že ?
# 15.12.2007 15.37
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2

durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
To se ti fakt povedlo!!!lol ale z tím bojovníkem neni pravda taky se netrefím třeba 2x po sobě;-) ale z tou obranou souhlasím uplne !!!:'(
# 15.12.2007 15.48
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Obrana: Už to je, po 20-25 minutách se obrana ruší

Karma: Mno to by se šiklo.

Zn: Řešilo se, mystici jsou silní až dost, střílí přes překážky, a jako jejich kouzla nejsou nejhorší...

Bojovník: Tyto zbraě nejsou normálně k získání, a rotačák střílí jen po určitou dobu. Ale bojovník není tak mocný jako mystik zas.
# 15.12.2007 15.51
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Add.. Mystik x Bojovník

Podle mě, pokud se rotačák a pod. dá získat jen questem, tak proč podobně nevylepšit i mystiky? Narážím na itemy se zlepšováním schopností...Mohl by se například udělat náhrdelník, který při sesílání blesků snižuje cenu v chlupech na dva.
# 15.12.2007 16.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

MAK:Zn: Řešilo se, mystici jsou silní až dost, střílí přes překážky, a jako jejich kouzla nejsou nejhorší...



Mi řekni kdy mam tu skvělou výhodu střílet přes překážky ??
A mluvíš o klouzelCH - blesk, jaké další využitelné v boji ?
# 15.12.2007 16.09
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
MAK_obnova2
uživatel
SZ

Berny, vole!:Mi řekni kdy mam tu skvělou výhodu střílet přes překážky ??
A mluvíš o klouzelCH - blesk, jaké další využitelné v boji ?


Mno, omráčení, oživuje v boji při Q velmi užitečné, a zbytek si najdi na foru či v novinkách.
Bleskovka umí střílet přes překážky mno.
# 15.12.2007 16.21
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
To je kruťák xD . Jediné, co se teď vylepšuje, je bojovník, a upír. Co nového pro pobudu, co jste udělali pro mystika? A nevím, v čem je mystik silný, když může mít odolnost tak 40, když chceš seslat blesk, tak musíš 2x kliknout, a když se někdo pohybuje, tak máš obtíže se vůbec trefit. Dneska jsme šli s kámošem po pustině, přiběhl Bajoo se sniperkou novou, a oba nás dal. Tak potom kdo tu je silný, že?
# 15.12.2007 16.21
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

MAK:
Mno, omráčení, oživuje v boji při Q velmi užitečné, a zbytek si najdi na foru či v novinkách.
Bleskovka umí střílet přes překážky mno.



Co já vím tak paralíza nefunguje, A nepoučuj mě že umí střílet přes překážky, to vím ALE KDY VYUŽIJU TOHO ŽE TO UMÍ ? ve chmatu na rubu ? NE , poušt ?? NE , pustiny ? NE tak kde to využiju tato výhoda nepokryje ani z 10% nevýhody..
# 15.12.2007 16.24
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Už toho s těma nevýhodama mystiků nechte.Nemůžou být všechna povolání stejně silná,a hold bude možná mystik horší než bojovník...
# 15.12.2007 16.43
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Berny: Mno tak si asi hledej místa kde to využívat můžeš, víš co to je taktika? mno tak asi tak... A paralýza nefunguje hádej proč? protože není chmat ještě dodělanej ! ( new verze) se dělá, není vše compl.
# 15.12.2007 16.55
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
No neřikej, Právě proto to sem vše píšu !
# 15.12.2007 17.04
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Gizmo
autor hry
SZ
Karmu opravím.

Mystici mají pořád hodně silný blesk, nové zbraně pro bojovníky koupit nejdou a ta vylepšená sniperka má dlouhý interval nabíjení.

A vůbec, nemluv o tom, ještě nevíš, že mystikům VELMI brzy přibude nové kouzlo.

A když jsme u toho, od toho je spolupráce - kdyby jeden mystik mrazil a druhý bleskoval, tak je to velmi silná dvojice.
# 15.12.2007 17.22
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To je jak při tom včerejším questu.Je vás tam 20,a dokud vám dragon nenapsal,ať vás jde víc najednou,tak jste chodili po jednom,maximálně po dvou
# 15.12.2007 17.35
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
...a navyše sa zabíjali navzájom a to ani zďaleka nebol koniec questu3-(
# 15.12.2007 17.49
 
-!-Black.scary-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(Blood ravens)
SZ Mail ICQ
souhlůasím se vsim a s tou obranou.ty jsi vilezl ne protoze radsi ale protoze jsi se bal aby te nekilllnuli :D a nerikej ze to neni pravda!
# 15.12.2007 18.01
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
berny ma naprostou pravdu, tuhle sem mel duel a 4x posobe sem se s mystikou 100 netrefil...
# 15.12.2007 18.09
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatakov - výčet

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.