Chmatákov online


Fórum – Dukaz ze nejsem pravy koblížek

Fórum » Komunikace se správci » Dukaz ze nejsem pravy koblížek

_Koblížek_
uživatel
SZ
Ahoj mnozí zvás si myslí že jsem koblížek ale nejsem prosil bych o un ban tady je dukaz moje ip dresa si to klidně ověřte : 81.25.16.63
# 16.6.2013 14.09
 

Stránky: 1 2 3 4 5

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

VladdiS:

_Fores_:''Hahaha,moc vtipný,ty se taky radči uč,si to po sobě přeti ,nad výmluvami se měl jít raději učit
Spíš ses,ne?''
Pokud si tu chceš hrát na učitele,nepiš,dík.
Předem díky moderátorům za %,ale musel jsem se mu zasmát.



Podívej se jak psal Chmatmaster a taky byl admin. Jinak za interpunkčními znaménky by měla být mezera.


chmatmaster jen kašlal na diakritiku, ale psát zas uměl ne? no teda já ho moc neznal takže se do toho nebudu moc motat :)
jinak nevím co by se měli řešit, ty dvě koniny beztak ví moc dobře za co maj ban :D
# 17.6.2013 20.36
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
LosRotopedoS
uživatel
SZ
Zajímavé jak falešný Kobliha (to jméno si dal určitě podle pravého aby dostal UB, potom se na něj přišlo, tak vytáhl ven schválně že není pravý) píše stejným písmem jako ten Rock Star.. A ty tečky " SLOVO(mezera)PÁR TEČEK"
Hlavně jak změnil v posledních příspěvcích písmo. Určitě někdo hraje Chmatákov a má stejné připojení, IP jako ty. 1% šance.
# 17.6.2013 21.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Chmatmasterovi je skoro 30 a přestože psal bez diakritiky (protože psal rychle a hodně), napsal toho spoustu a slohový projev měl výborný - když bylo třeba.
# 17.6.2013 22.19
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Stači ti Y/I :) víc nepotřebuješ

Nevím ale zamkl bych to stejně se tu hádáme atd nemá to cenu Unban nedostane pač podělává :) ..
# 17.6.2013 22.21
Valentino Rossi <3
Rock Star°
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Bank
SZ Skype
Los Rotopedos co tím myslíš,já sjem jen Rock Star° a Luki muck* jiný acc na forku jsem nezakládal já !!!!! Mlč diego na chmatjabku mám stejnou ip jako Dizze :DDDDDD
# 18.6.2013 17.53
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Komunikace se správci » Dukaz ze nejsem pravy koblížek

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.