Chmatákov online


Fórum – Dukaz ze nejsem pravy koblížek

Fórum » Komunikace se správci » Dukaz ze nejsem pravy koblížek

_Koblížek_
uživatel
SZ
Ahoj mnozí zvás si myslí že jsem koblížek ale nejsem prosil bych o un ban tady je dukaz moje ip dresa si to klidně ověřte : 81.25.16.63
# 16.6.2013 14.09
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fores_obnova
uživatel
SZ
Tady nejsi na Jabku,tady se jentak unbany každýmu nedávají,prostě sdílená IP,čus.
# 17.6.2013 16.10
 
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
On o žádné sdílené IP neví pochopí te to někdo bože můj?

neXi: Ne zastávám se bratrance který o žádné sdílené IP neví.. a sám neví proč má ban
# 17.6.2013 16.28
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz
Fores_obnova
uživatel
SZ
Tak at napíše poskytovateli a ten by mu to mohl změnit tu IP,to je to tak těžké? Nebo musíš furt otravovat Gizma? 3-(
# 17.6.2013 16.31
 
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
poskytovateli?.. :D
On neví ani kdo to je.. jeho poskytovatel..
Já jen chci aby dostal unban.., protože nic neprovedl, kdyby jo, tak tady nic nepíšu...
# 17.6.2013 16.37
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kup si VPS za 50kč s XPčkama, tam hrej a nečum blbě... CAWko
# 17.6.2013 16.37
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
Fredy.. :D já nic nebudu kupovat :) já to tu asi budu řešit do té doby, dokud nezjistím proč má ban a za co :)
# 17.6.2013 16.40
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
on by to měl sám vědět tak to nezkoušej ok? ;)
# 17.6.2013 16.48
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nedávno se tu řešil stejný případ, hráč měl sdílenou IP s někým. Ten někdo dostal ban a měl ban samozřejmě i ten druhej. Být módama už je tady zámek..
# 17.6.2013 16.48
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
asi 40x jsme tady psali že GM si dává bany jak chce... myslíš že si pamatuje PROČ ZROVNA ON DOSTAL BAN IP A NEMŮŽE SE PŘIPOJIT NA CHMATÁKOV ONLINE?

aj kdyby to věděl nenapíše sem.. je to aná*ník
# 17.6.2013 16.48
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
Omg, on neví proč má sdílenou ip adresu a on neví proč má ban..
# 17.6.2013 17.01
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Použít proxy zvládne i předškolák. Když chce tolik hrát, ať si to vygooglí. Haug.
# 17.6.2013 17.03
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já ti píšu proč má sdílenou IP už několik příspěvků. :D
Protože má žiďáckého poskytovatele internetu. Někdo ze stejného města atp. má tudíž stejnou IP adresu jako Tvůj bratranec. A ten co má stejnou IP nafasoval ban, a protože má s tvojím bratrancem stejnou IP tak má ban i tvůj bratranec.

Druhá možnost je že z nás děláte idioty a ban má on a oprávněně.

Nemá cenu aby jsi sem psal další kejdy, řešení je jen jedno. Protože tady se unbany jen tak nedávají. Ať řekne rodičům, ať zavolají tomu "HODNÉMU PÁNOVI" co od něho mají internet doma, aby jim změnil IP adresu.

HOTOVO, TEČKA, OTAZNÍK, VYKŘIČNÍK, DVOJTEČKA, APOSTROF ..
# 17.6.2013 17.05
 


SZ
Mě opravdu dostává že to tu řešíš za tvého bratrance, který není schopný se sem přihlásit a obhájit se sám. Já osobně si myslím že toto je velice povedené divadlo a ani bych se nedivil, kdyby Darkness. byl ten samí člověk. ;)

btw: Příliš nezvýrazňujte posílaný příspěvek tučným textem, kurzívou, barvami nebo velikostmi písma. Toto je web/fórum, ne omalovánky. Zvýrazňujte pouze slova nebo části vět, nikoliv celé odstavce nebo celý příspěvek. Nedodržování se trestá 10% varováním.
# 17.6.2013 17.08
 
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
Néé, já nejsem on..
Já ti řeknu proč to řeší mjá a né on..
On nesedí doma jak vy, on dělá hokej, chodí na 3h+ tréninky.. a pka skoro nemá čas, tak to chci vyřešit trošku já za něj..

neXi: on nic neudělal, nejspíš s tím internetem jak tu píšete, o kterým nic nevím..
Už je to cca: zkrátka vyřešené, já vím že nic ve hře neprovedl, a ban má asi z toho poskytovatele..

Takže já tu končím, myslím že to máme COMPLETED vyřešeno..

jestl ichcete můžete si to tu řešit jak chcete, já mu pak sdělím že to má nějak od toho poskytovatele.. :)
# 17.6.2013 17.13
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já chodím do práce a mám spoustu dalších aktivit a mám čas si sednout za PC. :)
....
Ty to sám nechápeš jak to tak čtu, radši ať si to pročte on sám.
# 17.6.2013 17.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Komunikace se správci » Dukaz ze nejsem pravy koblížek

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.