Chmatákov online


Fórum – Pobuda vs. přesnost

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda vs. přesnost [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj,
jak jistě víte, poslední dobou bylo hodně updatů, díky kterým je např. lovec konečně vhodný do PVP.
Napadlo mě, že by se mohlo něco udělat i s pobudou. Pobuda může mít přesnost 80% a s náhrdelníkem 85%. I při tomhle čísle zasáhne tak 1x z 5 výstřelů. Proto je do válek celkem nepoužitelný. Navíc se nemůže ani bránit, když ho někdo napadne. Je mi jasný že zvyšovat permanentně přesku na 100% by asi neprošlo. Tak mě napadlo co přidat tuto funkci aspoň na zbraň, která by byla určena speciálně pro pobudu? A to na zlodějský revolver. Kdyby zlodějský revolver přidával 20% do přesnosti, dostal by se pobuda aspoň s touto zbraní na přesku 100% a mohl by být celkem dobře použitelný. A protože je ta zbraň docela pomalá, nevznikla by mu žádná výhoda proti ostatním povoláním. Dokonce by byl pořád v nevýhodě, vzhledem k rychlosti zbraně a její DMG. A také vzhledem k ceně revolveru by to aspoň nemělo každé děcko ve hře.
Co si o tom myslíte?



Naposledy upraveno: 9.6.2013 18.18

# 9.6.2013 14.47
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Plížení se měnilo? Pokud vím, tak většinou daleko nedojdeš ani se 100% - z vlastní zkušenosti
# 10.6.2013 12.41
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
koly: Taky mám pocit, že dřív šlo tak možná 6 kroků když jsi byl uberlucky. Teďka se dá i dvacet a kdoví jestli ne víc.
# 10.6.2013 13.13
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Maly John: Ty asi nemáš pobudu viď. Ale rád se podívám na těch 20 a více kroků. :)
Je pravda, že občas popojde o docela velkej kus, ale to je tak jeden z 20 pokusů.
Jinak je to tak 5-7 kroků. A k čemu je tak málo, když tě stejně každý pomocí chatu najde? Někdo do mě střílí tak popojdu a pokud se poštěstí, že mi nezmizne neviditelnost tak mě stejně do pár sekund zase objeví pomocí toho chatu. A já do něj můžu střílet mezitím, to ano, ale s přesností 80 jsem rád když trefím 1-2 rány z 10 výstřelů. Takže raději odlognu. Tohle ti přijde lepší? Odlognout pokaždý když do tebe někdo střelí (při hledání pokladu fakt potěší)?
Já osobně bych byl raději kdyby fungovalo pořádně aspoň to skrývání. Protože jinak k čemu ten pobuda je? Jen k určení souřadnic. Otrava je celkem k ničemu, když ubere tak málo a ještě to trvá. No a mina? Jo ta by byla fajn, ale kdo má na to, jich kupovat takové množství, aby se to vůbec vyplatilo pokládat.
Je mi jasný, že konkrétně ty nechceš přidávat žádné další bojové dovednosti. Nikdy jsem tě snad v PVP/souboji/válce neviděl. Nebo se pletu? Ale zase ber v potaz, že většina lidí co teď hraje, se baví válkama. Souboje ve 4 městě jsou poslední dobou celkem fajn. A já vážně nechci pokaždý, když se někde něco semele odlognout.
Nicméně takhle to vidím já. Samozřejmě každý to má jinak a hlavní slovo tu má stejně nakonec jen Gizmo. ;-)
# 10.6.2013 14.15
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
přímo.. pobuda je shit aj s updatama..
a MJ je největší PVP master s nulou killů na každém účtu, a bude tady zkoušet jak moc bojové by to bylo povolání..
# 10.6.2013 14.35
El_Diablo
uživatel
SZ
ne asi fredy.. On má remdu,lovce amožná co ještě a nemá vyskillenej žádnej bojovej skill,všude 0 killů fakt,tohle je killer jak cip,bacha ať vás nezastřelí,miluju lidi,co něco komentujou,přitom to nikdy nedělali.. Za mě je to dobrej nápad,ale spíš by to chtělo více upravit to skrývání,protože když nemám 100 skrývání tak než se skryju to je doba a když se nakonec skryju a mám třeba 100plížení,tak popojdu max o těch 5 políček a to je všechno,někdy se mi povedlo,že jsem prošel celou jednu obrazovku,ale po 4hodinách chození po mapě :D
# 11.6.2013 7.03
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

El_Diablo:miluju lidi,co něco komentujou,


ehm. ty radši pomlč
# 11.6.2013 7.51
Trilg
uživatel
Ve hře: Trilg,Fortix
SZ Mail Skype
Já jsem osobně proti.Pobudové už tak dokážou útočit jehlou a ten druhý nemůže dát obranu.Tak to snad nemusí mít nějakou zbraň která přidává 20% přesky.Takže říkám




NE
# 25.7.2013 9.14
Nedávám věci nejsem charita.Napište ve hře nebo na skype rád s vámi natočím video.

Nejsem uchýl,nejsem blb ale pořádnej PC cvok lol
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Trol. Už se vidím ve válce, jak pobíham s jehlou a trávím lidi. :-D
# 25.7.2013 11.00
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Navíc ta jehla ubíra až po nějakých 3 minutách a bere jen jedno otravení to poslední pokud dobře vím takže ze 100 travičstvím by mu to ubralo nějak 35 hp +- nevim kolik to je přesně a až po nějakých 3 minutách takže je to velmí učelové no :DDD
# 25.7.2013 11.35
ANTI JABKO POWA
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
A navíc pokud někoho trávíš, tak většinou z nepochopitelného důvodu dostaneš trest..
# 26.7.2013 20.00
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
koly: Jako fakt? Akorát jsou všichni sprostí, jinak co ti za to kdo může?
# 27.7.2013 12.13
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je pravda, že jsem nějakou dobu ve hře nebyl.. Dobře si ale pamatuju, že jsem dostával napomenutí za trávení v modré zóně, protože na to nešla obrana, tím pádem to bylo trestné. Pokud je to teď jinak, tak svůj příspěvek beru zpět. :P
# 27.7.2013 13.58
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda vs. přesnost [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.