Chmatákov online


Fórum – Pobuda vs. přesnost

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda vs. přesnost [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj,
jak jistě víte, poslední dobou bylo hodně updatů, díky kterým je např. lovec konečně vhodný do PVP.
Napadlo mě, že by se mohlo něco udělat i s pobudou. Pobuda může mít přesnost 80% a s náhrdelníkem 85%. I při tomhle čísle zasáhne tak 1x z 5 výstřelů. Proto je do válek celkem nepoužitelný. Navíc se nemůže ani bránit, když ho někdo napadne. Je mi jasný že zvyšovat permanentně přesku na 100% by asi neprošlo. Tak mě napadlo co přidat tuto funkci aspoň na zbraň, která by byla určena speciálně pro pobudu? A to na zlodějský revolver. Kdyby zlodějský revolver přidával 20% do přesnosti, dostal by se pobuda aspoň s touto zbraní na přesku 100% a mohl by být celkem dobře použitelný. A protože je ta zbraň docela pomalá, nevznikla by mu žádná výhoda proti ostatním povoláním. Dokonce by byl pořád v nevýhodě, vzhledem k rychlosti zbraně a její DMG. A také vzhledem k ceně revolveru by to aspoň nemělo každé děcko ve hře.
Co si o tom myslíte?



Naposledy upraveno: 9.6.2013 18.18

# 9.6.2013 14.47
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím ..I přes updaty co za poslední rok pobuda dostal to není povolání které když zaregistruju, že bych za něj hrál..Je to jen doplnující povolání, které jen lognu ,když potřebuji zjistit souřadnice mapy, apod. a to je špatně..
# 9.6.2013 14.55
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Taky by bylo fajn, obnovit možnost krást věci z inventáře jiných hráčů (mimo modré políčko). Samozřejmě při 100% kradení a při úspěšném okradení by ale mohl pobuda dostat obranu. Ale tohle je asi na jiné téma. Zatím by postačila ta přeska. Jinak je pobuda vhodný vážně jen na určení souřadnic. A to je škoda.
# 9.6.2013 14.58
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Když už je tu tohle téma.. přidám, že by nebylo a škodu "vylepšit" skrávání, tak aby hráč nebyl vidět na okraji obrazovky z vedlejších částí map..a to s tím SHIFTem, kdy můžeš chatem najít neviditelné.. :)
# 9.6.2013 15.20
ja nevjem uš
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ani nevím že pobuda už nemůže krást xD
jsem pro vylepšení té zbraně aby mohl také bojovat..
při skillení kradení se dostanu na redku skoro okamžitě a když mám 100% kradení tak potřebuju nejméně 1000 killu abych byl zas blue.. proto je nevyužitelný..

aspon ta jedna zbran, a obnovení čórek by mělo zvýšit hratelnost, a nejlepší by bylo kdyby to jeho karmu snižovala jenom povedená čórka, jinak nemá šanci ukrást nic..

a proti čórce se ubráníš obranou že jo..
# 9.6.2013 15.44
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
No někdo mi tvrdil dneska, že prej může. Ale já mám kradení 100. A ani po snad dvou hodinách testování to prostě nic neukradne. Tak nevím jestli nemám třeba bug.
# 9.6.2013 15.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Dvoulístku, to je super nápad..

Pobuda je často napaden, když hledá poklady někde mimo chráněnou oblast, tak s tímhle updatem by se mohlo něco vyřešit. :)
Pobuda by se měl ubránit.. Ale s přesností 80% NE.. :D
# 9.6.2013 16.02
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
podle mě by bylo prostě nejlepší at se obnoví kradení protože jsem to zkoušel a fakt to nejde... po hodině...
a aby se mu snižovala karma jenom když něco čórne..
protože jinak má karmu -454564654
# 9.6.2013 16.16
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Lístku, kradení z invu nefunguje už několik let. S pytlem jen naskillíš skill, jinak je ti k ničemu. Proto je ve hře ta pistole na kradení.
Jinak tvůj návrh není špatnej, aspoň by měl pobuda možnost se bránit
# 9.6.2013 16.49
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Souhlasím. Za pobudu jsem hrál velice rád, ale spíše jsem to měl na odreagování
z nekonečného klikání.
S pobudou by se mohlo něco udělat, aby byl hratelný jako takový.
# 9.6.2013 16.54
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
On pobuda nemal možnosť mať presnosť 100% ??? Ešte ked som hrával 2neofik a jabko, tak sa mi zdá, že to vyskiliť šlo (826). OD vtedy som za pobudu nehral.
Tak ale súhlasím s návrhom. Ked už sa upgradol lovec, tak by sa mohol aj pobuda, lečiteľ :)
# 9.6.2013 17.17
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jsem proti jakýkoliv boostům. Nechci mít všechna povolání bojová. Pobuda už teď může podělávat i v zónách s obranou, to je dost dobré.
# 9.6.2013 17.59
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
To, že bude mít možnost se bránit, z něj nedělá bojové povolání. Jakou má asi šanci revolver proti kulásku nebo mystické a navíc, když ani skrývání pořádně nefunguje. I ten léčitel má aspoň obratnost 100%. Pobuda nemá nic.
# 9.6.2013 18.03
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ale on se nemá ubránit, prostě odlog nebo utéct. A taky by se neubránil ani s revolverem. Kulas je kulas. Než soupeře trochu škrábnout a pak stejně zařvat, to radši odlognu rovnou.
# 10.6.2013 9.14
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Chcete pomoct pobudovi? Vyřešte toto. + Pokud je člověk skrytý, tak by se nemělo ukazovat jeho jméno na vedlejší obrazovce, to je přece pitomost.
# 10.6.2013 11.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
koly: Vzhledem k mnoha bugům, které jméno ukazují i po odlogu to není takový problém. Navíc s plížením ujdeš třeba třicet kroků bez objevení. A pak je tu několik možností jak ho najít i když není vidět ;-)

EDIT: Třicet ne, to jsem opravdu přestřelil. :-P



Naposledy upraveno: 10.6.2013 16.23

# 10.6.2013 11.50
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda vs. přesnost [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.