Chmatákov online


Fórum – Zmena hesla

Fórum » Komunikace se správci » Zmena hesla [zamknuto]

WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
Ahoj no tak touto témou chcem poprosiť o zmenu hesla no bol som na chmatu tak okolo 20:30 a potom som to vypol a išiel som pozerať videa na youtubu prídem do hry tak okolo 21:40 zrazu som na inom mieste a úplne bez chk prosím fakt chcem požiadať o zmenu heslo začal som to asi po pol roku alebo aj viac hrať a začalo ma to fakt baviť hrajem to necelé 3dni a zrazu my niekto zistí heslo fakt mám toto meno rád a používam ho už dosť dlho Nick: Matanuy a dokončil som si rybko na 100% tak a nechcem prestať ale pod iným menom nezačnem tak prosím veľmi Ďakujem :(
# 7.6.2013 21.50
 

Stránky: 1 2

WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
dobre nebrečel si ale no ja to meno mám rád nejde my hlavne o skilli ale o meno tej postavy a proste chcel by som ju hrať ďalej.Ale gizmo už sa k tomuto vyjadril tak zrejme my ho nezmení tak to nemá cenu ďalej hrať fakt neviem ako ho zistili ale na jabku som mal úplne iné heslo,logoval som sa len doma a majiteľ som over si to aj podľa IP adresi.
# 8.6.2013 14.45
 
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Wagera znám taky fakt hodně dlouho a je to jeho účet . .
A teď jsem si stáhl ten soubor jabka hesel a heslo zkoušel a nejde takže měl asi opravdu jiné . .
- Jinak Matanuy pamatuješ na mě ? :D 'Qip,Domes,Bojdík' hráli jsme spolu často , ale to už je OT tak se omlouvám. :twisted:
# 8.6.2013 23.00
[url]Obrázek[/url]
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no a co hesla se nemění.
taky můžu říct že znám kajínka dlouho a že by to nikdy neudělal, ho pak jako pustí jo?
# 8.6.2013 23.57
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jsem pro změnu hesla ;)

je to dobrej chlap, s velkým srdcem..
# 9.6.2013 9.08
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Teď jsem zjistil že má stejné heslo jak na jabku :)
# 9.6.2013 9.11
Valentino Rossi <3
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
takže qip je obyčejný prolhanec..
to je od něj hodně nemylé a nepjekné..

jsem pro BAN učtu.. xD
# 9.6.2013 9.13
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
na jabku som mal iné heslo no tak myslím si na 99%
# 9.6.2013 12.14
 
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
no teraz to na rýchlo mením ano som dement Gizmo mal pravdu mal som to heslo na jednom účte na jabku a mal som naňom ban tak som na to zabudol tak prosím Gizma o zablokovanie alebo zmazanie účtov Matanuy,Drawer,Trolof a KinkiCat. Ďakujem a priznávam si že je to moja chyba a som dmnt.

PS: Z každej chyby sa účíme.
Lock/Sant
# 9.6.2013 12.32
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Zmena hesla [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.