Chmatákov online


Fórum – Zmena hesla

Fórum » Komunikace se správci » Zmena hesla [zamknuto]

WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
Ahoj no tak touto témou chcem poprosiť o zmenu hesla no bol som na chmatu tak okolo 20:30 a potom som to vypol a išiel som pozerať videa na youtubu prídem do hry tak okolo 21:40 zrazu som na inom mieste a úplne bez chk prosím fakt chcem požiadať o zmenu heslo začal som to asi po pol roku alebo aj viac hrať a začalo ma to fakt baviť hrajem to necelé 3dni a zrazu my niekto zistí heslo fakt mám toto meno rád a používam ho už dosť dlho Nick: Matanuy a dokončil som si rybko na 100% tak a nechcem prestať ale pod iným menom nezačnem tak prosím veľmi Ďakujem :(
# 7.6.2013 21.50
 

Stránky: 1 2

Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Důkaz že je to tvůj acc?
# 7.6.2013 22.02
Valentino Rossi <3
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
povec my ako mám urobiť dôkaz a urobím ti ho.
# 7.6.2013 22.05
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Quatroo : Dôkaz že je to jeho acc bude IP ktorá sa bude zhodovať, konkretne táto na webe s tou s ktorou sa ten účet zakladal... A aj tak pochybujem, že nejaké GM/Gizmo mu to zmenia...
# 7.6.2013 22.14
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
áno aj ja viem že je malá šanca že my to zmenia ale aj tak to skúšam a proste začala ma ta hra baviť ale chcel by som to hrať aj dlhšie ale pod iným menom a opeť skiliť tak to nebudem . :(
# 7.6.2013 22.19
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Nevím, jestli ti to nějak pomůžu, ale jsem pro, aby se heslo dalo změnit.
Taková kravina a lidi z toho nadělají věcí....
# 7.6.2013 23.44
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Znám ho už nějaký ten rok a opravdu to jeho acc je..
# 8.6.2013 0.45
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Matanuy:Jestli používáš stejné heslo jako na jabku, je to neopartrnost a zasloužil bys pětadvacet. Jestli ne, měl jsi zjevně moc jednoduché heslo. Tak či tak, bude to tvým zaviněním.

Nicméně jsi fajn hráč a nerad bych kvůli pitomosti přišel o slušného spoluhráče, takže se taky přimlouvám za vyjímku.
# 8.6.2013 1.06
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Montik_obnova2
uživatel
SZ

1. Hesla se nemění. Za bezpečnost si odpovídáte sami – nikdy nikomu heslo nesdělujte, nepřihlašujte se u kamaráda a podobně. Veškerou odpovědnost nesete Vy sami a zjištění hesla je čistě Vaše chyba. Volte si proto silná hesla a nepoužívejte stejné heslo, které máte např. na e-mail. Sdílení účtů je proti pravidlům a může vést k vymazání účtu včetně přístupů či VIP předmětů.

# 8.6.2013 1.48
 
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
heslo mám iné ako som mal na jabku,nikde inde nemám také heslo ako tu a nikomu som ho nepovedal a heslo je celkom dobré má spojenie písmen a čísel mal som ho aj na starom servery asi tak rok aj viac a na offiku už ho mám odkedy offik hrajem.
# 8.6.2013 11.24
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já nevím, ale nezdá se mi to. Pokud by to bylo jak píšeš, tak je dosti nereálné, aby se ti na účet někdo logl.;-)
# 8.6.2013 11.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Dvoulistek:Já nevím, ale nezdá se mi to. Pokud by to bylo jak píšeš, tak je dosti nereálné, aby se ti na účet někdo logl.;-)



Magié
http://www.studenta.cz/images/cms/article/00/09/82/thumb4/yao_ming_face.4561.jpg

Jinak..... Zkus napsat Gizimu, aby vyslechl tvou prosbu a koukl se na tento příspěvek.
Třeba ti nějakým způsoben vyhoví.
Takhle offik ztrácí dost lidí, ale pravdou je, že to je vlastně lidskou blbost.
# 8.6.2013 12.02
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Gizmo
autor hry
SZ
To heslo si někde mít musel nebo si ho někomu řekl. Protože jinak to možné není, z principu..Uhodnout heslo brute foce by trvalo roky a to kvůli CH nikdo dělat nebude.
Moje heslo je vcelku jednoduché, v podstatě porušuje pravidla..ale nikdo ho nezná a tak nemám obavu.
Takže asi tak..
PS: Stejně tak bych mohl říct, že jsi se na ten účet dostal, nejsi jeho majitel a teď chceš změnit heslo.
Prostě - buď jsi to měl na jabku, na nějakém účtu, nebo ses logoval u kamaráda, nebo jsi účet někomu půjčil a podobně.
# 8.6.2013 13.21
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já jsem zase zapoměl buď hesla a nebo jak přesně se ty účty jmenovali. S tím mě asi Gizi nepomůžeš co? lol
# 8.6.2013 13.53
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

neXoušek:Já jsem zase zapoměl buď hesla a nebo jak přesně se ty účty jmenovali. S tím mě asi Gizi nepomůžeš co? lol


ked sme už pri tom, tiež by som potreboval zistiť meno a heslo na acc Foxtrot( Ale radšej zistiť presne znenie mena). Neviem ako presne sa menoval :D

Inač aby to nebolo OT: Mohlo by sa mu to zmeniť. Toto sa môže stať každému :)



Naposledy upraveno: 8.6.2013 15.14

# 8.6.2013 14.00
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Mě se to taky stalo a nebrečel jsem full vyskileny lovec
# 8.6.2013 14.03
Valentino Rossi <3

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Zmena hesla [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.