Chmatákov online


Fórum – Sdílení ip.

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Sdílení ip.

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdravím. Rád by se vás zeptal, jestli jde nějak změnit IPčko. Páč na CH mám ban.
Důvod -> sdílení ip.
Nevím jak se takovýto problém řeší.
Gizmovi jsem psal soukromku, ale podle mě tohle řešit ani nebude.
Prosím o pomoc.
Prosím buďte tak hodní a napište mi cokoliv co bych mohl udělat abych se tohoto problému zbavil.
+ nepište mi, že mám smůlu. Tu mám vždycky.
# 1.6.2013 20.00
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zavolej si providerovi, aby ti ip změnil, neměl by to být problém :-)
# 1.6.2013 20.09
 
ZuBR#
uživatel
SZ
http://swupdate.openvpn.net/downloads/openvpn-client.msi

http://www.vpnbook.com/freevpn
# 1.6.2013 20.16

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

ZuBR#:http://swupdate.openvpn.net/downloads/openvpn-client.msi

http://www.vpnbook.com/freevpn



Díky, bohužel jsem v tomhle , řekl bych až špatný, a proto s tím nebudu nic dělat.
Anglicky jsem tak nějak uprostřed, ale plynule číst ani překládat neumím. Ale jinak díky :)

Není zde něco snadnějšího?

Pers: Zkusím, uvidím. Díky

Pokud někdo znáte jiný způsob, jak by to šlo vyřešit, poslouchám.
# 1.6.2013 20.49
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
ZuBR#
uživatel
SZ
Hlavně to nevzdávej, není nic snažšího než nainstalovat, klienta načíst certifikát a zadat jméno/heslo.
# 1.6.2013 21.10

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zavolat providerovi nebo napsat maila není takový problém. Dneska ti jí změnej bez problémů aspoň co já mám zkušenosti s UPC a soukromníkama. U O2 tam ti jí jen tak nezměněj, dělaj ofrky. :D
# 1.6.2013 21.24
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Tohle bych mohl zkusit. Jen potřebuji pár věcí, čemu nerozumím.

Za 1) Jak se spojím s providerem, vůbec kdo to je? (pardon, že se ptám, ale já to fakt nevím).

2) Nebudu muset něco zaplatit za takovouto operaci + nestane se nic s např. programy, hry. Např aby se mi něco nezměnilo, nevymazalo.

Tohle bude nejspíše prozatím vše. Jestli mě napadne ještě něco, s čím bych potřeboval poradit, ozvu se. Prozatím díky....
# 1.6.2013 21.43
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
ZuBR#
uživatel
SZ
Jestli už máš nainstalovaného klienta tak stáhni tento certifikát a načti jej v klientovi. Login a heslo najdeš na stránce, kterou jsem poslal výše.



Naposledy upraveno: 1.6.2013 23.39

# 1.6.2013 21.53

Jan Mareček (MaRe4eK)
uživatel
Obrázek
Ve hře: MaRe4eK
SZ Mail
Nechci se plést do vaší konverzace ale provider = poskytovatel = firma díky které ti jede net, např. O2,UPC,NETBOX kdyby si to náhodou nevěděl tak se zeptej svých rodičů.Dale pak musíš kontaktovat daného poskytovatele telefonicky to je ta lepší varianta,nebo emailem.Určitě počítej s tím že pokud budeš chtít změnit IP bude potřebovat určité heslo nebo číslo smlouvy (to najdeš na poslední faktuře).
# 1.6.2013 23.36
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Jan Mareček (MaRe4eK):Nechci se plést do vaší konverzace ale provider = poskytovatel = firma díky které ti jede net, např. O2,UPC,NETBOX kdyby si to náhodou nevěděl tak se zeptej svých rodičů.Dale pak musíš kontaktovat daného poskytovatele telefonicky to je ta lepší varianta,nebo emailem.Určitě počítej s tím že pokud budeš chtít změnit IP bude potřebovat určité heslo nebo číslo smlouvy (to najdeš na poslední faktuře).



Díky, hned jsem o něco chytřejší :D
Zkusím, uvidím. Bohužel ani nevím, jakého máme poskytovatele, ale s jedním ,,poskytovatelem,, netu komunikuji, takže by to neměl být problém.
Všem děkuji za pomoc.

Pán byl velice velkorysý a IP mi změnil, chmatákov jede....

Můžete Locknout
# 2.6.2013 8.58
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Sdílení ip.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.