Chmatákov online


Fórum – Klikačky

Fórum » Diskuse mimo mísu » Klikačky

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Má někdo zkušenosti s klikačkami? Třeba buxto nebo tak něco? Vyplatí se to, když se sežene dostatečné množství referalů? Zajímá mě nějaká osobní zkušenost..
# 22.5.2013 13.30
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
To jsem si původně myslel také, proto jsem se informoval u známého který na FŮ pracuje. Samozřejmě výdělek z reklam se nesmí dostat nad určitou hranici, je to stále na jedno brdo. ;)
# 24.5.2013 12.12
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Si dovolím citaci:

Živnostenskému listu se nevyhneme, ani když si necháme platit třeba jen jednou za rok nebo v případě, že jsme ještě ani nedostali zaplaceno nebo že nám na reklamy nikdo nekliká. Důležitá je soustavnost a účel dosažení zisku.


(mít poslední slovo je nejvíc xD)

Jinak vidím, že si za tím stojíš, takže pokračovat bude asi zbytečné..

K výdělku na internetu: Může se vyplatit sledovat fórum Blackhatworld.com - konkrétně sekci making money. Drobnou překážkou může být angličtina.
# 24.5.2013 12.24

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Četl jsem toto a spoustu dalších webů, ale musíš si uvědomit že toto je hlavně z webu o podnikání. :D :D Pročti si vše na Adsence, zeptej se dalších lidí co jej používají a uvidíš. :)
# 24.5.2013 13.15
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Já si to uvědomuju, když je to v nadpise... Taky zastávám názor, že troškařit je k ničemu :-) Už sis to teda nechal vyplatit?
# 24.5.2013 13.27

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
P.S. Bux.to je SCAM. A 95% dalších klikaček taky.
# 24.5.2013 17.25
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
přišel inženýr INTELOS a všem nám to tu teď vysvětlil... děkujem
# 25.5.2013 8.45
8-)
www.hruzka.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Klikačky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.