Chmatákov online


Fórum – Klikačky

Fórum » Diskuse mimo mísu » Klikačky

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Má někdo zkušenosti s klikačkami? Třeba buxto nebo tak něco? Vyplatí se to, když se sežene dostatečné množství referalů? Zajímá mě nějaká osobní zkušenost..
# 22.5.2013 13.30
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Musel by jsi tomu věnovat hodně času, je lepší si najít normální brigádu.
# 22.5.2013 14.11
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
honik.cz/vydelek.html ;-)
# 22.5.2013 15.04
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Pepsimus_
uživatel
SZ
ot:

Maly John:honik.cz/vydelek.html ;-)


web dobrej, máš to tam pěkně uspořádaný. Bohužel vzhled trošku vázne a nevím jestli jsem sám,ale mě z toho po chvilce začne bolet hlava. Neber to jako urážku, spíš jako námět na volný čas ikdyž ty ho asi moc nemáš :).
# 22.5.2013 20.43
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jsem kódér, nikoliv grafik. Obsah je vše, o co mi šlo. Vzhled možná přehodím na černobílý ;-)
# 22.5.2013 22.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Upřímně, vydělal už někdo na těch klikačkách nebo emailech?
# 23.5.2013 18.21
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Montik: Když budeš trošku googlit, najdeš i screeny výplatních faktur.

Třeba bux.to, ten byl původně docela ok, pokud by vypláceli (nedosáhl jsem min. částky). Pak to ale překopali a bez (placeného) členství si ani neškrtneš. Byl jsem svědkem hromadného zániku asi osmi PTC (pay to click) systémů, které už od pohledu na provize byly nanic.

Na emailing.cz se dají najít reference na internetu.

Z Lockerz jsem dostal zbrusu nové Nintendo DSi. Nejsem si jistý, nakolik to od té doby funguje, když jsem tam byl naposled, docela jsem se ztrácel.

PTC model prostě není hovadina, jen člověk musí dávat pozor, protože se v téhle branži dost šidí. Navíc je nutné si předem vzít kalklačku a udělat si reálnou kalkulaci, jestli se to může vyplatit.

tomas.oxi: Kdybys na něco narazil, poděl se a pošli náborové linky xD.
# 23.5.2013 18.53
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
je to blbost ..
# 23.5.2013 19.34
ZuBR#
uživatel
SZ
Tyto klikačky nemají perspektivu a dřív přijdeš o cit v ruce než ti takový systém dovolí vydělat částku, která by za to stála.
Nejvíc se podle mně dá v současné době vytřískat z různých affiliate programů, podmínkou je ale web s kvalitním obsahem.
# 23.5.2013 19.56

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Z tokovýchto systému vydělává jen jeden člověk nebo skupina, a to majitel(é)...
# 23.5.2013 20.25
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

ZuBR#:Tyto klikačky nemají perspektivu a dřív přijdeš o cit v ruce než ti takový systém dovolí vydělat částku, která by za to stála.
Nejvíc se podle mně dá v současné době vytřískat z různých affiliate programů, podmínkou je ale web s kvalitním obsahem.



Affilaty, GooGle Adsence .. 8-)
# 23.5.2013 20.42
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Tak tak... ještě zmíním nutnost mít živnostenský list pro obě tyto možnosti. I když affil se mi jeví jako docela schůdný i bez ŽL.
# 23.5.2013 20.58

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pro Affilate mít ŽL nemusíš, jen pokud ti měsíční renta stoupne nad určitou výši. To pak samozřejmě musíš fakturovat apod. Na Adsence už ŽL také není potřeba, stačí být plnoletý a marketingovému oddělení předložit kopii občanského průkazu.
# 23.5.2013 21.36
 
ZuBR#
uživatel
SZ

Pro Affilate mít ŽL nemusíš


Bral jsem to jako soustavnou výdělečnou činnost. Tady jsem se nejspíš splet.

Na Adsence už ŽL také není potřeba


Opravdu? Nikde jsem o tom nic nenašel, akorát vím že je nově zavedena osoba identifikovaná k dph, ale stále je nutný ŽL - podle mých informací.

stačí být plnoletý a marketingovému oddělení předložit kopii občanského průkazu


Jakému, kde? :-O
# 24.5.2013 11.02

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Adsence jsem implementoval do webu hružky, pro plnou registraci stačilo se při registraci řídit podle instrukcí následně odfotit OP zaretušovat rodné číslo a odeslat na patřičný email. Na Adsence dřív byla povinnost vždy mít ŽL, teď tomu už tak není. Já jsem kvůli tomu čekal na plnoletost. Jinak pokud vím tak jediný kdo aktuálně ŽL požaduje je S-klik.
# 24.5.2013 11.45
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Mám dojem, že o registraci vůbec nejde. Problém vzniká až při vyplácení do ČR, ??jelikož data posílají i finančáku??. Tudíž, když si to necháš vyplatit dost možná ti vznikne problém s neoprávněným podnikáním. Už jsi vyplácel?

Viz tady - aktualizace 20.5. 2013

Ale jde jen o názor nečinně přihlížejícího (zatím).

PS: lidi klikali? :-)



Naposledy upraveno: 24.5.2013 12.12

# 24.5.2013 12.07

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Klikačky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.