Chmatákov online


Fórum – Nepovolený skin na Jabku

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nepovolený skin na Jabku [zamknuto]

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Na Jabku lítá nepovolený skin ID 102. Hráč CHEES KING napodobil majitele skinu CHESS KINGS a byl majitelem. Tento hráč nemohl v žádném případě lognout na ofíku, přesto mu byl skin nastaven na účty a povoluje ho dalším lidem.
Je to další selhání vedení Jabka, které není první.
GM na Jabku se pouze vyjádřil, že mu ho mohl majitel povolit, aniž by se obtěžoval to prověřit. http://www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=133&t=27816
Píšu na požádání Chesse z mého účtu, protože tu účet nemá.

Obrázek

Obrázek
# 14.5.2013 23.03
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Pane Gizmo, je na čase vytvořit klienta, který jste zmiňoval ;)
Co myslíte ?
# 20.5.2013 21.11
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ten klien na shazovaní jabka už je vypuštěn má to ale jediný člověk teda pokud už to neposlal více lidem
a jabko je furt dole pokud sis nevšiml ... :DDDDDD
# 20.5.2013 21.24
ANTI JABKO POWA
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
On myslí trošku rozšířeného klienta co Giz tuším se o něm zmiňoval. Ten na schazování se dá volně již stáhnout.
# 20.5.2013 21.28
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Jo aha ten :) už vím co myslíš dal bych to do oběhu hned ted akorát špina
# 20.5.2013 21.30
ANTI JABKO POWA
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Lol,však na tom screenu je i můj skin a to jsem ho nikomu nepovoloval,at už jdou s prominutím do prdele,ty lamáčci z jabka.. 3-(
# 20.5.2013 22.04
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Palmer™:Lol,však na tom screenu je i můj skin a to jsem ho nikomu nepovoloval,at už jdou s prominutím do prdele,ty lamáčci z jabka.. 3-(


tvuj skin si tam přivlastnil nofear, toho znám dobře
ten program(jestli je to on) má nějak 500 stáhnutí jsem koukal, docela úspech co:)
# 20.5.2013 22.22
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
LosRotopedoS
uživatel
SZ
No Fear všude píše že je majitel Tvého skinu Palmer.
Yoyo: Já ten program stáhl 400x , aby to nějak vypadalo. :-D
pač když na to furt klikáš, dole se ti neobjevuje všechno. Navíc se ti to nestáhne, protože to ukazuje že je to škodlivé. :D (proto volím "zahodit";)
# 21.5.2013 17.57
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Je tam 270 stažení z jedné IP. :D :D
Zbytek už je v poho. 8-)

Intel mě zabanoval IP na jabku, asi nechce aby jsem doložil nové screeny se skinama. :D :D Ještě že mám hodné sousedy s wifinou.
# 21.5.2013 18.13
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Doufám že jabko už nepojede nikdy,jak si tam může někdo prostě jen tak přivlastnit můj skin panebože?!To už je fakt moc.. 3-(
# 21.5.2013 21.22
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Palmer™:Doufám že jabko už nepojede nikdy,jak si tam může někdo prostě jen tak přivlastnit můj skin panebože?!To už je fakt moc.. 3-(


já jim psal asi 40x ohledně skinů, myslíš že se něco změnilo? ať už jsem je slušně požádal nebo zdupal jako spratky, nic nepomohlo. screen z dneška: http://img.sexcrew.eu/subdom/img/files/t3iep8p93yjgy03j7ezh.png
ten kluk mi tvrdil že vůbec neví jak ten skin dostal.. fajnělol
# 22.5.2013 23.02
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
Ty kreténe, to je na první pohled vidět že to není verze 930 :-D:-D:-D:-D

Přesný příklad toho jaký kreténi chtějí zničit jabko fake schreeny.-_-
# 23.5.2013 15.39
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jde vidět jak moc znáš dobře svůj server, na novějších verzích jsou vektorové stromy. Vy máte 930 a tam jsou PXA. Tak jak je tomu na screenu od Yoyina..
# 23.5.2013 15.55
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Intele, jsi mimo. Já tam přesně toho samého týpka potkal taky. Takže si dej facku za to sprosté slovíčko a příště si trochu rozmysli, co napíšeš. Když si to po sobě můžeš přečíst, není důvod se unáhlovat.
# 23.5.2013 16.23
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
To je sice hezký, ale na obrázku je uřízlej CHAT, takže není vidět jestli tam jsou 4 nebo 3 řádky :-) proč by to asi jinak ořezával?!
# 23.5.2013 18.08
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ano. chci tímto screenem zničit jabko, stát se uznávaným hrdinou a ovládnout chmatákov.. ne, fotil jsem to mwsnapu, tak se ti omlouvám že jsem nezachytil celé okno když to teda tak moc potřebuješ k dokázání že to není falešný screen. jestli mi nevěříš to už je mi jedno protože všichni sami dobře ví jak to tam funguje a nikoho rohlíkem neopiješ, marná hra. já nemám důvod dělat nějáký falešný screeny ani čas, protože to zabere poměrne dost času (pro mě) který využiju jinak než zabýváním se tebou. už tak vůbec nechápu proč se zapojuju do této diskuse:D hele, jinak už na tebe nadávaj i ti jabkaři.. něco na tom fakt bude:))
# 23.5.2013 18.16
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nepovolený skin na Jabku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.