Chmatákov online


Fórum – Nepovolený skin na Jabku

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nepovolený skin na Jabku [zamknuto]

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Na Jabku lítá nepovolený skin ID 102. Hráč CHEES KING napodobil majitele skinu CHESS KINGS a byl majitelem. Tento hráč nemohl v žádném případě lognout na ofíku, přesto mu byl skin nastaven na účty a povoluje ho dalším lidem.
Je to další selhání vedení Jabka, které není první.
GM na Jabku se pouze vyjádřil, že mu ho mohl majitel povolit, aniž by se obtěžoval to prověřit. http://www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=133&t=27816
Píšu na požádání Chesse z mého účtu, protože tu účet nemá.

Obrázek

Obrázek
# 14.5.2013 23.03
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jabko se nikdy nepoučí normálně bych ho zrušil a vysr*l se na ně být Gizmem.

Ale nechápu v r. 2008 když byl Rabbitův, tak se vůbec neřešilo kdo má čí skin, prostě někdo byl kámoš admina nebo měl houbičky, chk tak měl skin. A vůbec se nikdo nehadal: ,,Hele on má něčí skin hned ho napráším'' Tehdy byla taky trochu jinčí doba a né každej jen pro svůj profit. Dneska se tady hádáte o náký malůvky jak smečka psů o maso.

Ale Jabko tyo... to je server s kterým budou problémy pořád, páč tomu velej ve směs děcka.
# 19.5.2013 19.51
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Kdykoliv se mění GM (což je každou chvíli), tak jsou tady na forku stížnosti na skiny.

Vždycky v tom bude bordel, protože kámoši to budou nastavovat kámošům. Je to pořád dokola a nebude to jinak..
# 19.5.2013 19.55
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mont!k: Tvůj názor. Jiní se zase snaží, ale máš pravdu. Zodpovědnost, tu tam nikdo neřeší. Chce to osobu, která by se o to vše dokázala postarat.

Gizmo: Jak jsem psal, mám ban, takže to nemůžu hlídat. Pravidlo časem upravím, aby nebyli další problémy.
Jinak prozatím díky.

Santea: Zase tvůj názor. Není lehké dávat kámošovi ban, ale zvyk jsem si. Gm se tam mění, páč je potřeba je časem vyměnit. Ze začátku se snaží, aby vše klaplo a pak se na to vys... protože je to prostě přestane bavit. No jo.. na tohle taky zřídím pravidlo.
# 19.5.2013 19.59
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Franta Berg-Jay: Gm se tam mění, páč je potřeba je časem vyměnit.

Časem? To myslíš skoro každý týden? Podívej se tady na forko, kolik stížností už tu na skiny na jabku bylo, kdykoliv je nový GMko, ,,snaží se řešit a dát do pořádku,, skiny. A pořád je v tom bordel a jsou tam skiny, který tam nemají co dělat. Tak v čem je pořád problém? Že jsou tak neschopný GMka? Nebo v čem?

Za tu dobu, co jabko běží, už jste to mohli mít dávno všechno v poho..Místo toho si zde pořád někdo stěžuje, že tam nastavujete nepovolený skiny..
# 19.5.2013 20.09
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Myslíš, že je to lehké? Jsem chts a dělám věci, co by měl dělat Ss, takže je to dvakrát tak obtížné. Nemůžu nastavovat skiny, nemůžu přepisovat témata, která jsem už zamkl a nemůžu ani vytvořit nové pravidlo, bez toho, aniž by mi to neschválil někdo výše postavený. Ano, mohlo se to už dávno vyřešit, ale nevyřešilo.... V tom je ten problém.

Zde mám ban, takže těžko nějak ověřím, zda majitel je pravý či ne.
Nepiš mi, že jsem neměl dělat kraviny. Nedělal jsem je, tím si buď jistá.
Zkus si něco řešit a mít polovinu práv. Stále někoho otravovat, aby udělal toto, a že potřebuji tamto. Není to lehké.
# 19.5.2013 20.20
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

Santea:Kdykoliv se mění GM (což je každou chvíli), tak jsou tady na forku stížnosti na skiny.

Vždycky v tom bude bordel, protože kámoši to budou nastavovat kámošům. Je to pořád dokola a nebude to jinak..


Myslíš??? Ked bol SS na jabku Nex a fores, tak neboli žiadne problémy. To pretrvávalo aj na hružku. Proste jabko potrebuje niekoho ako je Nex a fores, inak je to stratené :D
# 19.5.2013 20.25
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
OT: Hružka zas pojede Kratos. :D
# 19.5.2013 20.28
 
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
pokud budete shazovat jabko, neřekl bych že pojede.
# 19.5.2013 20.28
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Intel:pokud budete shazovat jabko, neřekl bych že pojede.



Neměl Czl na automatický nahazování serveru nějaký soft?
# 19.5.2013 20.30
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
lol, má, ale oni to pořád shazujou xD
# 19.5.2013 20.31
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Franta: Nebudu tady zbytečně spamovat ale jako sorry, ty skiny se na jabku řeší už několik let, to není otázka pár dní. To je takovej problém dát skin majiteli z ofiku, který k vám přešel hrát? Kolik těch lidí je? Dva, tři?
To jen vy z toho pořád děláte takový drama, komu skin nastavit a komu ne. Proč třeba nastavujete skiny lidí, který tady hráli před 4 nebo 5 lety a nikdy by na vašem serveru skin nepovolili?
Pokud máš omezený práva, tak to je pak už jen tupost tvýho nadřízenýho..
# 19.5.2013 20.32
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Franta Berg-Jay:Myslíš, že je to lehké? Jsem chts a dělám věci, co by měl dělat Ss, takže je to dvakrát tak obtížné. Nemůžu nastavovat skiny, nemůžu přepisovat témata, která jsem už zamkl a nemůžu ani vytvořit nové pravidlo, bez toho, aniž by mi to neschválil někdo výše postavený. Ano, mohlo se to už dávno vyřešit, ale nevyřešilo.... V tom je ten problém.

Zde mám ban, takže těžko nějak ověřím, zda majitel je pravý či ne.
Nepiš mi, že jsem neměl dělat kraviny. Nedělal jsem je, tím si buď jistá.
Zkus si něco řešit a mít polovinu práv. Stále někoho otravovat, aby udělal toto, a že potřebuji tamto. Není to lehké.



Nemůžeš lognout na ofík ? Nemůžeš nastavit skin ..Může ho nastavit někdo jiný ? Určitě ano..Může ho ověřit na ofíku ? Ano..Ověřuje ? Ne..
A tak je to pořád ..Pořád někdo nastavuje nepovolený skin nějakýmu dementovi, který si najde dementní způsob, jak oblbnout dementní gmko..Chyba ? Vašeho správce, že dovolí aby skiny mohl nastavovat člověk, co ho nastavuje špatně.
# 19.5.2013 20.33
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

Intel:pokud budete shazovat jabko, neřekl bych že pojede.



Intel hernajs čo si o sebe myslíš?? Že to budeš zhadzovať??? Hah len do toho. Pokiaľ to zhodíš, budeš jednať v rozpore s pravidlom ktoré zaviedol sám autor hry gizmo. Viac http://www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=29&t=27800 . Takže byť tebou, tak by som si to veľmi rýchlo rozmyslel. Ešte to takto oznámiť na oficialnom fóre.
Anti jabko už zakorčilo, takže jabko už nepôjde. Takže hrať sa na Kinga si môžeš hrať niekde inde xD

Nex: Amf mi písal :) Dúfam, že to bude čo najskôr :)
# 19.5.2013 20.50
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Intele: Mě opravdu netrápí že s Czechboyem děláte program na schazování Ofiku a Hružky. Jednou padne hružka a budou se zapisovat znovu IP adresy a co myslíš že udělám? Mě nedělá problém se obrátit na PčR za poškozování cizí věci (mého serveru + poskytovale hostingu). A bude problém rychle vyřešen, takže tvoje zastrašování mě opravdu nezajímá. Já nic neschazuju, to se klidně můžeš podívat na log IP adres ve wiresharku. :)
# 19.5.2013 21.28
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Jabko už nepojede takže cajk :) a je mi to celkem jedno jak jsem byl GM tak jsem povoloval skiny jen z ofíku nic víc ;-)

PS: Nex už se těším na Hružku :)
# 19.5.2013 21.36
Valentino Rossi <3

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nepovolený skin na Jabku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.