Chmatákov online


Fórum – Co stím lidi? *Jakub Světlík*

Fórum » Archiv » Co stím lidi? *Jakub Světlík* [zamknuto]

Prostě zkrátka Aksuron
uživatel
Obrázek
Ve hře: Aksuron
SZ Skype
Zdravím, řekl jsem si že už jeho paranoia přesáhla mezí, veřejně mě pomlouvá a obviňuje .. (Křivé obviňění) http://www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=25199
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/11111111.png

K nedávné minulosti: Jakub Světlík při návštěvě Adama Žurka (Nevím jestli při CZho vědomí nebo ne, Cz si určitě bude chtít zachránit pr*l takže bude tvrdit že Intel to ukradl) přetáhl si určitá data na FLashdisk, respektive Databázi účtů z verze 930 v době co byl Kokos Správce serveru. S těmito soubory zacházel bezohledně, přeposílal je zezačátku malému okruhu lidí až všem na požádání, upozornuji na to že to udělal bez souhlasu všech hráčů. Dostaly se tak citlivá data mezi komunitu chmatákova, IP adresy,Hesla .. dále díky jeho činění jsem byl tak trošku obětí, IP adresa není žádný nedohladetalený internetem údaj, Díky Jakubu Světlíkovi mi určití lidé podsouvaly mojí adresu, jméno, příjmení, jméno mého providera internetu, myslím že Jakub Světlík už v dnešní ''Chmatákovské'' době řádil dost, tohle mě už nasra*o

Zajímal by mě váš názor, vyjádření k věci ...
# 2.1.2013 1.11
 

Stránky: 1 2

Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Názor? Chytá dobře WiFi signál určitě.
On tady píše stížnosti na jiné hráče,přitom sám dělal problémy.
Akorát nevim,proč je tu to téma no.
# 2.1.2013 1.16
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Prostě od včerejška nebo předvčerejška je to pro mě jinej člověk.Jabko už nikdy nikdá.
(už jen Psychogaming-portal :D).
+ ostatní jakože..ale jabko už hrát nebudu :) , pokud bude intel v kontaktu s czho bytem tak nikdy na serveru nebude bezpečno.To vám garantuji a zaručuji.
# 2.1.2013 1.22
Smrdím
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Aksu, co na to říci. Je toho ještě mnohem více.
# 2.1.2013 1.45
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Aksuron isto existuje nejaký paragraf na žalobu o nedobrovolnom zverejnení údajov ako si písal vyššie (hesla, Ip adresy, proste všetko). Kludne nanho podaj trestné oznámenie ak niečo také existuje. Nech sa ten kid už zpametá čo robí.
Rozdáva hesla, chodil bugovať na našu hružku a on si podá sťažnosť na to, že Pixe mu tam robi to iste. Nech sa už uvedomi konečne.

Gestapo: Konečne si dostal rozum more 3-( eHružka, Psychogaming powá :D
# 2.1.2013 2.04
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Charles Lee Ray
uživatel
Obrázek
SZ

PHILIPS:Nech sa už uvedomi konečne.



Zase jeden vytáhne špínu na váš server a vy uděláte to samé. Přitom kdyby jste neměli ve vedení takové blbečky, tak se tu nemusí nic řešit.


PHILIPS:Kludne nanho podaj trestné oznámenie.



A to si už nepřipadáte trapně ? :-D
# 2.1.2013 10.05
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Aksurone: pročetla jsem to a moc nepobírám, proč to tu píšeš..Kdo je Jakub Světlík nebo Adam Žurek? A co mají tito lidi společnýho s ofikem?
Když máte pořád takový problémy na vašem serveru, tak proč tam berete pořád ty samý idioty?
Btw: trestní oznámení se podává za závažné činnosti a ne např. za to, že někdo buguje v dětský hře nebo vykecá někde nějaký hesla. To by se ti asi poldové vysmáli :)

Něco jinýho je, když někdo shazuje server, zahlcuje serverovnu a tím pádem způsobuje škodu i jiným firmám, to je průser a firmy můžou požadovat odškodnění. Jelikož na tom vašem serveru je věkový průměr 13 let, tak jsou trestně odpovědní rodiče.
To, že někdo vykdákal vaše údaje je sice blbý, ale co s tím chceš dělat? Půjdeš na policii a řekneš: ,,hele on mi vykecal heslo na chmatákov a řekl o mě že jsem debil, ale já nejsem debil,,..Zapomeň, že se tím bude někdo zabývat.

Pomluva a křivý obvinění je sice žalovatelný, ale ne v tomto případě. Udělejte si nejdřív pořádek na vašem serveru, vyházejte debily a takový to kamarádíčkování zatrhněte. Pak tam nebudete mít pořád takový bordel. Zatím to nezamykám...



Naposledy upraveno: 2.1.2013 11.07

# 2.1.2013 11.07
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Dle Tebe jsem blbeček?
INTERNET HEROE
# 2.1.2013 11.07
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Vyjádření?Díky tomu demen*u musím všechny hesla měnit.Na officialu mě vykradli takže sem to řešil přes forko kde trvalo nějakou dobu aby mi smazali resp. změnili heslo na učtech.Ted jak dmnt to jdu dělat zase.Pixee mi napsal,že jak Inteloi bylo cca 9 let dostal práva.Dokážete si to představit? 9 letý kluk dostane práva a začne si dovolovat na tehdy o 5 let starší lidi.Takže...Jediný kdo vím,že dělá bordel je Pixeem,ale po tom co mi napsal se tomu ani nedivím.Můj názor? obvinil tě i když s tím nemáš nic společného.
# 2.1.2013 11.10
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Charles Lee Ray
uživatel
Obrázek
SZ

neXoušek:Dle Tebe jsem blbeček?



Ty v první řadě, když si do týmu bereš lidi jako je Pixee a Fredy. Kdyby jste měli normální týmy, tak se tu nemusí furt řešit, že tendle schazuje server a je CHTS, tendle zase nám ho laguje a tendle nám na něm spamuje.
Ale co chtít po člověkovi, který je jim sám podobný. :-)
# 2.1.2013 11.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Porad nikde nevidim duvod, proc je to na foru ofic. serveru?:)
# 2.1.2013 11.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Prostě zkrátka Aksuron
uživatel
Obrázek
Ve hře: Aksuron
SZ Skype

Santea:Aksurone: pročetla jsem to a moc nepobírám, proč to tu píšeš..Kdo je Jakub Světlík nebo Adam Žurek? A co mají tito lidi společnýho s ofikem?
Když máte pořád takový problémy na vašem serveru, tak proč tam berete pořád ty samý idioty?
Btw: trestní oznámení se podává za závažné činnosti a ne např. za to, že někdo buguje v dětský hře nebo vykecá někde nějaký hesla. To by se ti asi poldové vysmáli :)

Něco jinýho je, když někdo shazuje server, zahlcuje serverovnu a tím pádem způsobuje škodu i jiným firmám, to je průser a firmy můžou požadovat odškodnění. Jelikož na tom vašem serveru je věkový průměr 13 let, tak jsou trestně odpovědní rodiče.
To, že někdo vykdákal vaše údaje je sice blbý, ale co s tím chceš dělat? Půjdeš na policii a řekneš: ,,hele on mi vykecal heslo na chmatákov a řekl o mě že jsem debil, ale já nejsem debil,,..Zapomeň, že se tím bude někdo zabývat.

Pomluva a křivý obvinění je sice žalovatelný, ale ne v tomto případě. Udělejte si nejdřív pořádek na vašem serveru, vyházejte debily a takový to kamarádíčkování zatrhněte. Pak tam nebudete mít pořád takový bordel. Zatím to nezamykám...


Tedy, nemyslím si že to je třeba vysvětlovat ale budiž. Inteleczech-J.Světlík Czechboy-A.Žurek .. má to hlubší význam než se ''BÉÉ BÉ POMOC VYKECAL MOJE HESLO'' tady jde o zveřejnění soukromých údajů, je ve smlouvách majitelů legálních neoficiálních serverů že se takové údaje nesmí bez povolení hráčů zveřejnit. Není-liž pravda? Hosting je u Czechboye ale data ukradl Intel a pochybuju že kvůli takovýmu hňupovi se za to bude dobrovolně CZ zodpovídat. Ohledně toho tématu s falešným obviňěním, především mě vytočil Lewisův vlezlý a stupidní komentář aby na mě nezapomněl podat trestní oznámení .. myslím že se tahle záležitost dotkla soukromých životů a dokonce i vašeho slavného oficiálního serveru .. kvůli Intelovi může kdykoli nějakej cápek vyštrachat IP adresu nějakého člověka a zjistit si adresu apod. ale stále to je bezvýznamná záležitost, že? Zarazilo mě že to dřív Gizmo neřešil
# 2.1.2013 11.48
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jak přesně mohu z IP adresy vyštrachat osobní údaje?
Jinak co jsem spozoroval ve hře tak k tomu abych zjistil někoho IP adresu, tak nepotřebuji vykradat server, stačí si nahrát pár packetů ve WPE...
# 2.1.2013 12.29
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Vtipný jak tu lidi vyhrožujou trestním oznámením .. :D Chceš podat trestní oznámení ? Tak běž ..Nechápu proč to píšeš nám ..Nemáš v úmyslu podat trest. oznámení ? Tak fráze o tom, jak porušuje zákon a jak to je na trest. oznámení vynech ..
Celkově nechápu pro to píšeš sem ..Data lidí co hrajou jen oficiální server být zneužita nemohli ..To že hrajete server kde přístup k datům má idiot nebo idiot co je idiotovi předal je vaše věc.
# 2.1.2013 12.35
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
WwESt
uživatel
SZ Mail
Moje vyjadrenie jednoznačné ... Tvoja IP sa dá zistiť ,takže ekeby fakt niekto chcel si ju zistí .... Takže s tou IP si to napísal na hovno tvoje meno sa dá zistiť tiež lahko a meno internetového "providera" im je na hovno ... Takže neviem čo tu riešiš
# 2.1.2013 12.51
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Prostě zkrátka Aksuron:...myslím že se tahle záležitost dotkla dokonce i vašeho slavného oficiálního serveru ..

Jak? Že někdo doteď nepochopil, že si musí dávat různý hesla na různý servery? Čí to je blbost? Jak je možný, že zde hrajou lidi 5 let a nikdo jim heslo nikdy nezjistil?


Prostě zkrátka Aksuron:kvůli Intelovi může kdykoli nějakej cápek vyštrachat IP adresu nějakého člověka a zjistit si adresu apod.

A na to jsi přišel jak? Myslíš, že někde na chmatákově někdo zjistí heslo na účet Nasťa, bude vědět IP a podle toho zjistí jméno, adresu, rodný číslo, stav, pohlaví, číslo občanky atd.?

Už se to tady řeší několik dní a je to pořád to samý. Pokud budu debil a budu hrát na několika servrech, kde budu mít stejný hesla, pak mě vyberou, tak na koho budu nadávat? Na toho, kdo mi to vykradl? Těžko. Budu si nadávat sobě, jaká jsem kráva, že jsem si nedala různý. Jak napsal Mario: data lidí na na ofiku být zneužita nemohla.
# 2.1.2013 12.56
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Co stím lidi? *Jakub Světlík* [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.