Chmatákov online


Fórum – Co stím lidi? *Jakub Světlík*

Fórum » Archiv » Co stím lidi? *Jakub Světlík* [zamknuto]

Prostě zkrátka Aksuron
uživatel
Obrázek
Ve hře: Aksuron
SZ Skype
Zdravím, řekl jsem si že už jeho paranoia přesáhla mezí, veřejně mě pomlouvá a obviňuje .. (Křivé obviňění) http://www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=25199
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/11111111.png

K nedávné minulosti: Jakub Světlík při návštěvě Adama Žurka (Nevím jestli při CZho vědomí nebo ne, Cz si určitě bude chtít zachránit pr*l takže bude tvrdit že Intel to ukradl) přetáhl si určitá data na FLashdisk, respektive Databázi účtů z verze 930 v době co byl Kokos Správce serveru. S těmito soubory zacházel bezohledně, přeposílal je zezačátku malému okruhu lidí až všem na požádání, upozornuji na to že to udělal bez souhlasu všech hráčů. Dostaly se tak citlivá data mezi komunitu chmatákova, IP adresy,Hesla .. dále díky jeho činění jsem byl tak trošku obětí, IP adresa není žádný nedohladetalený internetem údaj, Díky Jakubu Světlíkovi mi určití lidé podsouvaly mojí adresu, jméno, příjmení, jméno mého providera internetu, myslím že Jakub Světlík už v dnešní ''Chmatákovské'' době řádil dost, tohle mě už nasra*o

Zajímal by mě váš názor, vyjádření k věci ...
# 2.1.2013 1.11
 

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
grok: zjistit IP hráčů z klienta nejde, protože všechna data jdou od hráčů k serveru a ze serveru ke hráčům, nikdy tedy jako hráč nemůžeš odposlechnout IP adresy ostatních.

aksuron: nevím o tom, že by smlouva o prodeji serveru obsahovala něco o datech, přičemž IP adresa není jednoznačný identifikační údaj a nijak se na ni nevztahuje zákon o ochraně osobních údajů (není-li spojená s identifikačním znakem). Nicméně smlouva se tak či tak vztahuje na novou verzi 10xx.

Je to čistě blbost lidí, že mají stejná hesla, případně že hrají někde, kde je vedení na takové úrovni. Jakkoli nadáváte na oficiální server, tohle se vám tady prostě nestane. K datům mám přístup jen já. Mario to vystihl přesně..

S tím trestním oznámením, jediné, s čím by mohl CZ uspět je krádež - pokud tvrdí, že mu data ukradl...
# 2.1.2013 13.04
 
Prostě zkrátka Aksuron
uživatel
Obrázek
Ve hře: Aksuron
SZ Skype
Takže .. děkuji všem co se k mému tématu vyjádřily, pouze vás ubezpečím že trestní oznámení podávat rozhodně nechci, nebudu se ponižovat.

Tedy, toto téma mělo jistý význam a účel, ten se vydařil.
Kubík téma ze strachu smazal a na skype mě solidně rozesmál

''[02:50:42] Jakub [Kubas] Světlík™: Mám nápad.. kašlu na pixeeka. A ty kašli na to téma.''

jen další krok jak si hrát s Intelem. :)
Věřím že na konverzace semnou nikdy nezapomene.

Už můžete lock. lol
# 2.1.2013 13.41
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

Fabos121:Porad nikde nevidim duvod, proc je to na foru ofic. serveru?:)

já taky ne

lock
# 2.1.2013 13.55
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Co stím lidi? *Jakub Světlík* [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.