Chmatákov online


Fórum – Jay–mohlo by se to vyřešit?

Fórum » Archiv » Jay-mohlo by se to vyřešit? [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdravím.Jsem Franta Berg a dával jsem na toto forum příspěvek o tom,že někteří lidé znají mé heslo k účtům Jay,B[i]Jay,Frank.
Bohužel jste mi odpověděli,že je to moje chyba a já si to přiznávám,ale pokud na těchto účtech lidé znají heslo a vy jste mi ho nechtěli změnit tak vás aspoň žádám o to aby byli tyto účty vymazány.
Také vím,že účty se mažou zhruba po 1 měsíci (opravte mě jestli se mílím) ale když někteří lidé znají heslo asi se to těžko vymaže automaticky.
Pokud už jsou vymazány omlouvám se za tento příspěvek.
# 28.12.2012 14.40
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Milý Johane:
Jen jsem se zeptal,jestli by mi ty hesla nemohl nějak poslat.Zatím mi nikdo neodpověděl a ty už se vztekáš.Prostě,byl bych rád aby jsem si nemusel ty účty dělat od znova.To je vše.
Gm je tajný?Ano tak ať si je tajný,když by mi ty hesla poslal tak asi těžo bych jeho skype či email zveřejnil.Nejsem pitomec.Klidně když někomu jeho email dám či skype.Ať mi dá ban,ale ještě se ani neví jestli by byl někdo z nich ochotný.Takže.....
# 29.12.2012 23.49
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nehraješ už ? Nepotřebuješ je .. Chceš hrát? Vyskill si je znova ..Nejsi první případ komu takhle přišli na heslo stejný způsobem..Na každýho stejný metr..Buď změnit všem kdo chtějí, nebo nikomu ..
# 30.12.2012 1.01
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Určitě bych hrál kdybych měl za koho.Účty jsi nechci dělat od znova páč jsem je dělal znovu už mockrát.Pro gm je to jen pár sekund.Pro mě je to několik hodin.
# 30.12.2012 2.13
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
pro GM to pár sekund není.. po tobě by se ozvalo dalších 1000 lidí, co už o změnu hesla žádali před tebou..
nesnaž se, stejně ti ty hesla nikdo nepošle:).. snažilo se tady o to dost lidí .. ;-)
# 30.12.2012 7.50
8-)
www.hruzka.cz
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Franto, ty jsi si dal stejný hesla na dvou různých servrech a uznal si, že to je tvoje blbost. Požádal jsi GM o to, aby na těch účtech byly hesla změněny, protože na ně logují jiní hráči a on ti vyhověl, protože smazat účet ze hry může jen autor.
Tím pádem jsou ty tvoje účty ,,zabanovány,, a nikdo se na ně nedostane, ani ty ne. Špatně jsi to pochopil :)
# 30.12.2012 12.14
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mno tak ok.Problém se kterým jsem přišel se prakticky vyřešil.
Jo a když jsou ty účty ''zabanovány'' asi nemůžu si udělat new acc se stejným nickem nebo jo?

Když tak to Lockni Santeo

Další účet si nemůžete založit.TO SNAD NE
Já věděl proč jsem chtěl ty hesla.
# 30.12.2012 12.57
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ok, vysvětlím znovu, protože to pořád nechápeš :)
Hesla se na ofiku nemění a podle pravidel této hry si za ně zodpovídá každý sám. Ty jsi udělal chybu, založil jsi účty s hesly, které jsi si dal i jinde a začali ti na ně logovat cizí hráči, protože se složka s hesly na jabku dostala mezi lidi..Tím pádem se z tvých účtů staly veřejňáky (ty se automaticky banujou), aby na ně do hry nikdo nemohl.

Musíš si teď založit účty nový (pokud chceš dál hrát), ale s jiným nickem, protože ty tvoje původní jsou stále jako by ve hře, i když zabanovány. Z každé IP se může založit max 25 účtů, což ty jsi vyčerpal nebo i někdo, kdo s tebou sdílí IP adresu. Proto musíš účty založit odjinud např.ze školy, od kámoše atd. (hrát ale už pak můžeš normálně z domova)
# 30.12.2012 13.40
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Jasně chápu.Momentálně jsem mimo svůj počítač který používám normálně.Doufám,že na tom druhým pc dají ještě založit účty.Ještě 1 otázky.Mohl by se nějam zjistit všechny účty z této ip?
# 30.12.2012 15.46
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Technicky to možné je (jde o vycucnutí informací z databáze), Gizmo ale nemá na věci tohoto rázu čas. Možná, kdyby sis to zaplatil :)
# 30.12.2012 16.34
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Socan jeden :D.On nemá nikdy čas což je ten problém
# 30.12.2012 16.49
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
No..trošku přidrzlý slova....Kromě toho je to dospělej chlap....A btw: jeho povinností není vyjíždět účty z IP (ani se to nedělá)

Ke tvý otázce: novej účet si musíš založit odjinud a ne z druhýho pc někde ve vedlejší místnosti



Naposledy upraveno: 31.12.2012 14.25

# 30.12.2012 17.39
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
tak po tomhle ti asi GM ty hesla nepošle,o gizim ani nemluvim :-P
# 30.12.2012 17.39
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
:DDDDD.No on by to stejně neudělal a Gizmo...O tom nemluvím.

Santi:Nejsem hlupák.Je jasný,že Gizi už je chlap a má tisíckrát větší povinnosti než je chmat....Mno ale dobře se na tom Forku kecá :D
# 30.12.2012 18.34
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tvůj problém se vyřešil, na účty ti nikdo už chodit nemůže, protože ti GM vyhověl a změnil na nich heslo. Výpis účtů z IP se nedělá a nové účty s jiným nickem si založ z jiné IP

Franta Berg-Jay:Když tak to Lockni Santeo

Na tvoji žádost zamykám

Lock
# 31.12.2012 14.25
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Jay-mohlo by se to vyřešit? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.