Chmatákov online


Fórum – Jay–mohlo by se to vyřešit?

Fórum » Archiv » Jay-mohlo by se to vyřešit? [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdravím.Jsem Franta Berg a dával jsem na toto forum příspěvek o tom,že někteří lidé znají mé heslo k účtům Jay,B[i]Jay,Frank.
Bohužel jste mi odpověděli,že je to moje chyba a já si to přiznávám,ale pokud na těchto účtech lidé znají heslo a vy jste mi ho nechtěli změnit tak vás aspoň žádám o to aby byli tyto účty vymazány.
Také vím,že účty se mažou zhruba po 1 měsíci (opravte mě jestli se mílím) ale když někteří lidé znají heslo asi se to těžko vymaže automaticky.
Pokud už jsou vymazány omlouvám se za tento příspěvek.
# 28.12.2012 14.40
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Franta Berg-Jay:...(opravte mě jestli se mílím)...


Ano, mÝlíš se ;)
# 28.12.2012 14.56
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Jsem vůl....
# 28.12.2012 14.57
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Jasper uvědom si, že všichni nejsou chytří jako Ty a né všem bylo už 12 let (jako Tobě) ...
Nechápu co tu sem píšeš za sračky Jasper, tenhle hráč se hezky zeptal jestli mu nemůžou smazat účty a Ty se do něj hned sereš ? Prober se



Naposledy upraveno: 28.12.2012 22.55

# 28.12.2012 15.58
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Ahoj

Na fóru se tohle už jednou řešilo. Je to vlastně jednoduše řečeno tvoje blbost dávat si stejná hesla i na jiné servery. Protože když někdo ukradne složku s hesly a zkouší je na ofik a když se trefí, tak tě vykrade a dá heslo dalším X lidem.

Podle mě ti GM nevyhoví, budeš si muset založit nový účet :-O ;-)
# 28.12.2012 16.13
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ano.Založit si nový účet mám v plánu.Mě jde jen o to,že např. na pobudovi mám 100% pátrání.A mohlo,nebo takhle.Určitě se stalo to že někdo pomocí něj našel poklady a ani se nemusel snažit si vyskilit vlastního pobudu.Takže by bylo dobrý aby tomu někdo zamezil.To stejný s dalšími mými účty.

+zabírá mi nick.



Naposledy upraveno: 28.12.2012 16.38

# 28.12.2012 16.37
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
pokud acc někdo používá,tak se nesmaže,leda by ho nějaký GM považoval za veřejňák,tak ho zabanuje
# 28.12.2012 16.37
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Vymaže účty a nemusí banovat.Je lepší ten účet smazat než stokrát se sr*t s nějakými děcky a banovat je.
# 28.12.2012 16.40
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
acc muže mazat jen gizi,ban acc neni ban ip takže se nemusíš ničeho bát,budou zabanovány jen acc nic víc(pokud si to GM přečte) lol
# 28.12.2012 16.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mno.S Gizim z cela určitě nepočítám páč má asi práce nad hlavu.Ale gm by jsi toto mohl přečíst.Pak už je jen na něm co s tím udělá.
+ když Gizmo může smazávat účty asi může měnit i heslo což?
A ještě.Jen jestli jsem to od Johana pochopil.Když někdo logne na ty acc.Ten účet bude zabanován,nebo účty toho majitele který logl na můj acc.
# 28.12.2012 16.50
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
myslel jsem ty tvoje acc na který někdo logl,jen se jim změní heslo ,aby na ně nešlo lognout,ale je to jen na posouzení GM,odchyt si ve hře GM a řekni co se stalo
# 28.12.2012 16.56
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
A sakra.Tak tohle bude problém,páč gm ve hře moc nejsou a chmat už celekem dlouho nehraju.
Čekám jen na to jestli by byl nějaký gm tak velkorysý a změnil by mi heslo nebo se ty účty prostě vymažou a bude.

Na těch účtech mám dohromady kolem 100 odehraných hodin a pro gm jsou to jen desítky sekund naspáni práva ke změně hesla.
Moc by to pomohlo páč udělat si nový acc a tam si to dělat zase od znova mi přijde už......
# 28.12.2012 17.02
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Slušně jsi požádal, nežádáš nic náročného. Dočkej času, třeba bude GM hodnej :)
# 28.12.2012 20.00
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Franta Berg-Jay: GM vzkazuje, že na těch účtech změnil hesla, aby tam nikdo cizí nelogoval :)
# 29.12.2012 15.34
ja nevjem uš
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Vzkaž mu,že mu moc děkuji,že byl ochotný.
Hele a když už to tak je,nemohl by mi ty heslo poslat.Nevím jestli už nežádám hodně,ale
moc by mi to pomohlo.A to co se stalo teď se 100% u nebude opakovat.Teda alespoň ne u mě.A pokud by se ti nechtělo,nebo by jsi měl moc práce,hoď mi na něj email nebo skype.Promluvil bych si s ním.

Kdyby to u tebe dopado tak ať je pošle sem-Frankie-JayCZ@email.cz
# 29.12.2012 20.03
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Franta: Tak to už nemyslíš vážně? Jak ty jezinky... "Jen dva prstíčky...". GM je tajný a dost. Co je na tom těžkého k pochopení. Buď rád, že seš rád.
# 29.12.2012 23.18
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Jay-mohlo by se to vyřešit? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.