Chmatákov online


Fórum – Online hry

Fórum » Diskuse mimo mísu » Online hry

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ahoj, chtěl jsem se vás zkušených pařmenů zeptat, jestli by neporadili nějakou dobrou hru, na princip metinu&wowka, jenže něco lechčího na pochopení.
Chvíli jsem hrál Stendhal ale expení se mi zdá na hru tokové úrovně moc pomalé a ve hře taky není moc lidí.

Kdyby někdo o nějaké věděl, tak mi prosím dejte vědět.

stendhalgame.org/
# 27.12.2012 20.08
 

Stránky: 1 2

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
koly: Tak jasně. Když chceš být NO 1, tak si to vždycky zaplatíš i ve Free2Play :-P

Franta: A já ti zase říkám, že je tolik her zdarma, že než ti vyprší obsah zdarma, už tě to nebude bavit (a tím nemyslím, že by byly špatné, prostě je toho zadarmo hodně)
# 29.12.2012 23.14
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je v tom podstatný rozdíl, pokud musíš platit, aby ses zlepšil rychleji nebo aby ses mohl zlepšit. Myslím tím například způsob jakým pohřbili Diablo 3. Stejně jsou na tom pak právě i LotR a Star Wars a to jen díky nadějné filmové předloze, díky které mohou vytěžit z hráčů pěkný balík.

Edit: Mám tím na mysli například skiny, pokud si za ně zaplatíš, tak je to něco jako "luxus" pro tebe samotného, ale lepším hráčem tě to fakticky neudělá, na druhou stranu, pokud si koupíš legendární meč krále leprikonů, který zabíjí po 10, tak to jistou rovnováhu ztratí..
# 30.12.2012 12.58
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Koly:

Donate systémy jsou svinstvo, takových her co kvůli tomu přišlo o značnou část komunity. Už ten pocit, když se o něco snažíš např. měsíc, abys získal určitou věc, a přijde kid a koupí si to za peníze. FU :evil:

Proto právě hrají např. DotA 2, kde si taky můžete koupit věci, které Vám vylepší max. vizuální vzhled hrdinů a to je vše. Takhle to má vypadat.
# 30.12.2012 13.08
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
koly: Opravdu DOBROU MMORPG, kde jde opravdu jen o skill ještě neudělali, tak nevím, proč si stěžovat :)

Já tyhle hry beru spíš jako výzvu. Prostě se snažím vyrovnat těm "platičům", aniž bych musel taky platit ;-)
# 30.12.2012 16.28
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Neví někdo, jak to dopadlo s tímto? http://www.chmatakov.cz/clanky/470-chmatakov-prodej
Pokud Giz prodal ten zdroják a někdo na něm postavil hru, mohlo by to být dost podobné chmatu. Celkem bych si to zkusil zahrát 8-)
# 30.12.2012 16.34
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je tam špatné datum, původně tam mělo být 1.4.2011
# 31.12.2012 11.18
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
CHMATAKOV!!! :D



//Koly: Šikula, zkus příště napsat třeba větu rozvitou, nebo alespoň začni s podmětem a přísudkem, abychom si mohli něco přečíst, když už nám to tu tak pěkně obnovuješ.
# 5.1.2014 16.55
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Online hry

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.