Chmatákov online


Fórum – Online hry

Fórum » Diskuse mimo mísu » Online hry

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ahoj, chtěl jsem se vás zkušených pařmenů zeptat, jestli by neporadili nějakou dobrou hru, na princip metinu&wowka, jenže něco lechčího na pochopení.
Chvíli jsem hrál Stendhal ale expení se mi zdá na hru tokové úrovně moc pomalé a ve hře taky není moc lidí.

Kdyby někdo o nějaké věděl, tak mi prosím dejte vědět.

stendhalgame.org/
# 27.12.2012 20.08
 

Stránky: 1 2

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Guild Wars 2 - něco jako wowko, ale lepší grafika, bez poplatků, snažší instalace ..Základy hry pochopíš během 15 minut..To těžší se naučíš časem..Hra je ale ještě celkem drahá a stáhnout se nedá..
# 27.12.2012 20.18
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
No ještě bych dopsal aby byla free. Na dobré grafice nezáleží, stačí když bude něco jako u toho Stendhalu. Jde mi převážně o hratelnost, grafika je až na druhém místě.
Ale díky za typ, kouknu na to.
# 27.12.2012 20.39
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Co třeba League of Legends? ;)
# 28.12.2012 12.38
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Myslím, že měl na mysli nějakou MMORPG z pohledu třetí osoby, ale přesto bych LoLko doporučil.
# 28.12.2012 13.01
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Guild Wars 1 - koupíš libovolnou krabici a hraješ (i datadisky fungují samostatně!). Hra už je to trošku starší, ale pořád má podporu a funguje. I eventy na svátky jsou.
# 28.12.2012 19.53
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Maly John:I eventy na svátky jsou.



Né jak na chmatu :D :D
# 28.12.2012 19.58
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Nebuď zlej. Co si nezařídíš sám, to nemáš. Já nezařídil, tak nekachním:evil:

Jasper: Ty seš divnej případ. Dávat WOW a Metin do jednoho příspěvku je hotová svatokrádež :-D
# 28.12.2012 20.03
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Čekal jsem, než si někdo rejpne lol No scháním něco tokového, kde si můžeš dělat co chceš, něco podobného chmatu ale místo skillení expení a možnost mít nějakej equip. :-)
# 28.12.2012 20.19
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
minecraft? :D (to je takovej chmat, aj equip máš :P :D)



Naposledy upraveno: 5.1.2014 17.14

# 28.12.2012 21.02
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mno.Pokud máš zájem je tu 4 story,ale je to spíše takové odrbané a nezábavné.
League of legend může jen doporučit,protože to je hra velice zábavná a na přátelskou pařbu jako stvořená.
Dále,když tak si kup Guild Warse 2 mám to tady.Princip schopností velice podobný v Lolku a však je to zábavnější než to vypadá.
V dnešní době už moc her do kterých nemusíš dát peníze jsou vzácné.
Ale např. v Lolku si hráči nemůžou koupit lepší vybavení,ale jen vzhled.Lepší vybavení jako jsou runy musí všichni hráči získat jen hraním.Takže určitě zkus to League of Legends
# 28.12.2012 21.15
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Franta: Zjevně nemáš přehled. Objevuje se čím dál tím víc her, které jsou zadarmo nebo dokonce přechází z placeného modelu na model příspěvkový či bezplatný.

Jaspe: Abys chápal, nejsem wowkař ani metiňák (nejsem přece na palici), jinak se ale MMORPG žánru věnuju už léta. K Chmatu bych přirovnal třeba MapleStory nebo Monkey Quest. Runescape je taky docela na vzestupu. Méně známý, ale pokud už opravili bugy (což asi ve verzi 2.0 zvládli) docela hratelný Tales of Pirates 2.

League of Legends není MMORPG jako takové. Hraješ s ostatními, zlepšuješ si účet, spíš bych to ale přirovnal k DotA nebo Heroes of Newreth.

Dál ti můžu poradit oblíbené tituly, které jsem ale netestoval: Star Wars: Old Republic, Lord of the Rings online, určitě Aion. Btw. všechny tyto tři zmíněné hry přešly od placeného modelu k hraní zdarma ;-).
# 29.12.2012 8.32
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
^Star Wars a LotR => pay to win, nedoporučoval bych. Co se týče Aionu, tak jsou na něj jen kladné ohlasy..
# 29.12.2012 10.56
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Johane.

Ano máš pravdu.V dnešní době je čím dál víc her ''Free to play'',ale je málo her které jsou doopravdy ''Free to play''.
Tak např.Battlefield play4free.Ano je zdarma,ale pokud si chceš hru opravdu užit na 100% musíš do hry vložit aspoň 200 kč aby sis mohl koupit vybavení a zbraně.
Na nějakých str. WoWka jsem taky viděl,že to je zdarma a tak jsem si hru stáhl regnul se a hrál.U 20 lvl hra končí a ty už nemůžeš jet dál.To znamená,že to není zdarma,ale nutí to lidi dál vkládat do hry.

Jsou hry ''Free to play'' a pak jsou skutečně 'Free to play''
# 29.12.2012 13.07
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta


SZ
Žádný 4story a wowko pod hrat CODy !!!!!!! :twisted:
# 29.12.2012 14.41
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Jedinú dobrú (samozrejme podľa môjho názoru iba) čo poznám a aj hrávam je Planetside 2 .. ale to je asi úplne niečo iného od toho čo hľadáš ty :D
# 29.12.2012 15.05
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Online hry

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.