Chmatákov online


Fórum – Příliš přísné tresty...

Fórum » Archiv » Příliš přísné tresty... [zamknuto]

Critical+
uživatel
SZ
Ahoj,
mám takovou připomínku o proti velice přísným trestům... Vycházím ze skušeností svých a delších hráčů...
Vcelku dost se mě nelíbí že už jenom za obyčejné lagovaní
(2hromádky=není extra lagování prostě pár itemů na zemi) je trest kolem 1000kamenů
a nesmyslné sundavání skillů... Pokud někdo AFK skillí dostane NP na x stovek kamenů a ješte mu GM sundá skill... Což se mi zdá jako naprostá sviňárna... Skillení v chmatákově je velice zdlouhavé a především nudné... pak se není čemu divit že si někdo občas toho clicka zapne... Dokážu pochopit to že je GM zakomplexovanec ale aby si to takhle vybíjel to se mi zdá ubohé... člověk se snaží a místo toho mu GM sundavá skilli,je neochotný a až příliš přísný... Co si o tom myslíte sdílíte se mnou stejný názor že je to přehnaně krutý? Sedět u PC 12h pak si odskočit na WC se zaplím clickem a přijít se skillem na urovni 10 a s 1000 kameny....

Já jsem se ke hře po dlouhé době vrátil ale koukám že asi brzo skončím...
Čekal jsem aspon ochotu a slušné jednání bohužel jsem se nedočkal...

Dík...
Ješte poslední řeč...

Všichni jste k sobě neupřímní a hlavně jste zlomyslní akorát se snažíte druhým uškodit... Kdyby jsme k sobě byli tolerantní a chápaví tak si tady nikdo nestěžuje a jestli mě tu chcete říkat že jinde je to stejný nepište sem... Todle je komunita max 5Oti lidí a akorát si tu navzájem škodíme...



Naposledy upraveno: 30.11.2012 22.19

# 30.11.2012 21.49
 
  • Zdají se vám příliš vysoké tresty,sundavání skillů a neochota GM k hráčům nesmys
  • Ano7 hlasů, 39 %39 %
  • NE11 hlasů, 61 %61 %
  • Celkem 18 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
to: Critical+

Asi by jsi měl nejdříve popřemýšlet nad tím proč je lagování serveru pohozenými věcmi takový problém, že se to musí trestat.
Podle toho jak ses v úvodu vyjádřil to bereš jen jako omezování hráčů, které má smysl pouze v buzeraci hráčů.

Pravdou je, že příliš mnoho věcí položených na zemi způsobuje nemalé potíže hráčům se slabším připojením. A neříkej, že fakt, že někdo nemá silný pc a silné připojení je jeho problém, i tito hráči chtějí hrát a užít si hru, kterou jim ty a tobě podobní kazíte lagováním serveru. A proč? Jen proto, že jste líní použít vícetkrát myš a vyhodit rybu - dřevo - rudu do koše.

Další věc, přestože to nechceš slyšet, skill není od toho aby jsi ho měl za 2h hotový, tvůj růst je to součást hry. Pokud toužíš být rychle vyskillen zajdi si na jabko a už si tam zůstaň.

Mimo téma.
Už vícetkrát jsme zmiňovali, že je ve hře nedostatek košů. Jsou ve hře i poctiví hráči co předměty ze skillu házejí do koše, ale na některých těžbách koš stále není :(
# 2.12.2012 10.28
Obrázek
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tresty jsou tu od toho aby se hráč ponaučil. A kdyby se tresty snížily, tak by jste na to pěkně s*ali, a bylo by vám jedno jestli dostanete NP, stejně jste za hoďku venku. Tohle chcete? To se teda hodně poučíte z toho, co jste udělali. Alespoň už by jste konečně ty tresty měli brát, jako součást hry..
# 2.12.2012 11.03
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Ale zase pokud dostane přemrštěný trest, tak ho to poučí jak? Založí si nový účet a veselý zrovna nebude, vybije si to někde ve hře a potom dostane opět trest. Tak stále dokola, dokud prostě neodejte na furt.
# 2.12.2012 11.30
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. a jak můžou vědět, že dostali nějaký vysoký trest?:)
# 2.12.2012 12.12
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
to:koly

a) nikdo nedostane přemrštěný trest pro nic za nic, pokud už dostane vyšší trest je k tomu pádný důvod
b) když se z toho nepoučí a nezamyslí se nad sebou a svou zlobu jen otáčí proti jiným je to jeho problém
c) není důvod takové hráče držet ve hře (opravdu nevím proč si každý myslí, že jejich přítomnost je ve hře tak důležitá a že se z něj ostatní podělají)

Nevědomost výše trestu má také svůj smysl. Zkuste zapojit mozkovny, určitě příjdete na to jaký :D
# 2.12.2012 12.12
Obrázek
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Třeba mě by se trest 2000tisíce nechtěl težit a taky že jsem ho parkrát měl a založil sem si new acc i když na tom acc byli dost vzácné věci

# 2.12.2012 18.18
ANTI JABKO POWA
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
A jaký je teda důvod pro přemrštěný trest? :-)
# 2.12.2012 18.29
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ

Critical+:a nikdo není tak podstiví aby hrál bez clicku....


Nejdřív mluv za sebe, jo ?

Nesmysl
# 2.12.2012 21.06
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Myslim si že tohle téma je víceméně zbytečný protože GM z trestů nic ubírat nebudou..
Ale myslim si že pokud Gm dá trest tak by měl tomu uvězněnýmu aspon říct kolik mu dal.Nevidim důvod proč by to uvěznění nemohl vědět..
# 2.12.2012 22.28
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Palmer: Samozřejmě, že je to zbytečné téma. Jsou ale lidi, kterým to nevadí. Prostě potřebují, aby všichni viděli, jak trpí a jak se jim ubližuje.

Critical+: Tvůj pohled je taky značně subjektivní. Co nelaguje tobě, mě může udělat Chmat nehratelným. Je to dost relativní.



Naposledy upraveno: 3.12.2012 11.43

# 3.12.2012 7.37
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Všechny vulgarity a OT promazány..dál se vyjadřujte k tématu

Edit: AFK se podle pravidel trestá snížením skillů, stížnost je zbytečná

Téma zamykám Lock



Naposledy upraveno: 7.12.2012 16.01

# 3.12.2012 9.13
 
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Trošku Tě nechápu ... Jsi jen tak blbej nebo to prostě jen děláš ? Ty si myslíš, že tady založíš nějakej topic, že se mají snížit tresty a že GM se s Tebe podělá a už Ti bude dávat jen 50 kamínků ? Skillíš AFK a ty si myslíš že Ti ty skilly ještě přidaj nebo co ? GM jsou snad od toho, aby lidem dávali lidem do pr*ele prachy nebo co ? To, že u komplu sedíš 12 hodin tak je celkem smutný ... Radši se nauč pořádně psát a pokud se ti tu nelíbí, tak Tě tu nikdo nedrží.
# 4.12.2012 15.34
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Příliš přísné tresty... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.