Chmatákov online


Fórum – Příliš přísné tresty...

Fórum » Archiv » Příliš přísné tresty... [zamknuto]

Critical+
uživatel
SZ
Ahoj,
mám takovou připomínku o proti velice přísným trestům... Vycházím ze skušeností svých a delších hráčů...
Vcelku dost se mě nelíbí že už jenom za obyčejné lagovaní
(2hromádky=není extra lagování prostě pár itemů na zemi) je trest kolem 1000kamenů
a nesmyslné sundavání skillů... Pokud někdo AFK skillí dostane NP na x stovek kamenů a ješte mu GM sundá skill... Což se mi zdá jako naprostá sviňárna... Skillení v chmatákově je velice zdlouhavé a především nudné... pak se není čemu divit že si někdo občas toho clicka zapne... Dokážu pochopit to že je GM zakomplexovanec ale aby si to takhle vybíjel to se mi zdá ubohé... člověk se snaží a místo toho mu GM sundavá skilli,je neochotný a až příliš přísný... Co si o tom myslíte sdílíte se mnou stejný názor že je to přehnaně krutý? Sedět u PC 12h pak si odskočit na WC se zaplím clickem a přijít se skillem na urovni 10 a s 1000 kameny....

Já jsem se ke hře po dlouhé době vrátil ale koukám že asi brzo skončím...
Čekal jsem aspon ochotu a slušné jednání bohužel jsem se nedočkal...

Dík...
Ješte poslední řeč...

Všichni jste k sobě neupřímní a hlavně jste zlomyslní akorát se snažíte druhým uškodit... Kdyby jsme k sobě byli tolerantní a chápaví tak si tady nikdo nestěžuje a jestli mě tu chcete říkat že jinde je to stejný nepište sem... Todle je komunita max 5Oti lidí a akorát si tu navzájem škodíme...



Naposledy upraveno: 30.11.2012 22.19

# 30.11.2012 21.49
 
  • Zdají se vám příliš vysoké tresty,sundavání skillů a neochota GM k hráčům nesmys
  • Ano7 hlasů, 39 %39 %
  • NE11 hlasů, 61 %61 %
  • Celkem 18 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Naprostej nesmysl. Čím vyšší tresty, tím líp, aspoň se hráči naučej nelagovat, neskillit AFK apod.
# 30.11.2012 21.51
Obrázek
Critical+
uživatel
SZ
No AFK neskillit se nedá... Čekám protiargumenty ale Admini jsou od toho aby hru hráčům ulehčovali... Né aby se jim vysmívali... Čekám i protiargumenty typu že se k nim máme chovat slušně... já se k nim slušne chovám... Slušně se zeptám zda by mě mohl říct kolik mám kamenů... Odpovědi se nedočkám... Akorát se dozvím že nemám právo na to vědět jaký mám trest... Tak k čemu maj teda GM možnost zjistit kolik máme kamenů...
# 30.11.2012 21.55
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
"Sedět u PC 12h pak si odskočit na WC se zaplím clickem a přijít se skillem na urovni 10 a s 1000 kameny...."

Když se tu pořádně podíváš uvidíš že je to zakázané.

Řiď se pravidly a nebudeš muset nic těžit.
# 30.11.2012 21.55
Obrázek
Critical+
uživatel
SZ
Neříkej mi že jsi nikdy neskillil afk a přece jenom je to dost únavný celej den klikat ;) až si vše naskillíš podstivě tak tu říkej něco o pravidlech... A admini by měli uvažovat rozumě a trestat s rozmyslem a v souladu s delšíma okolnostma...
[color=black]P.S prosím ty co chtějí akorát oponovat a narážet na to že se mají dodržovat pravidla či podobné věci aby se zdrželi diskuze... pak to nikam nepovede... Chci zde akorát projednat víši trestů a neochotu spolupráce adminum k hráčům...Každý snad dobře ví jak to ve hře chodí že vyskillit se bez clicku je nemožné... (Zase prosím ty co budou chtít oponovat tím že to možné je at se zdrží diskuze... Ano možné to je ale za hodně dlouhou dobu... a nikdo není tak podstiví aby hrál bez clicku....)[/color]



Naposledy upraveno: 30.11.2012 22.06

# 30.11.2012 21.57
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Nemusíš celí den klikat :) stačí když si stáhneš 4 filmy, posuneš si obrazovku s chmatem na stranu, zapneš click a pustíš si film. A nemusíš "celej den klikat" :twisted:
# 30.11.2012 22.06
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Critical+
uživatel
SZ
Fejku:
A upřímě tebe by bavilo celej den u toho sedět? jak jsem psal prosím neoponujte tu blbostma a myslete tak jako normální hráči...
# 30.11.2012 22.08
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nikdo ti ve hře nedá np za click ..Za afk skill ano, né za click (já s clickem i chodím, abych šetřil myš)..To že nedokážeš si udělat skill, aniž bys musel být afk je tvůj problém..Když mě nebaví hodiny dřepět u pc a koukat, jak klikám do vody, tak skillím max. 20 minut a jdu pryč..Nemusím ten skill mít hned ten den ..
Píšeš, jaká to je sviňárna dostat skill dolu, který sis ale vyskillil porušením pravidla..Víš co přijde svniňárna mě ? Když si poctivej hráč musí vše jak píšeš zdlouhavě a nudně vyskilllit a nějaký hráč jako seš ty k tomu přijde za jednu noc, co spal a click to udělal za něj ..Nepiš mi hlavně věty jako "neříkej mi, že tys nikdy afk nebyl" protože já si tu na vysoké tresty nestěžuju..
# 30.11.2012 23.52
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Postoj autora: "Kdo máte jiný názor než já (což taky určuju já), tak ven z mé diskuze." xD

Podívej. Všechno je to hra. Pokud hraješ poctivě, je tvým nepřítelem pomalé expení, pokud hraješ nepoctivě, je tvým nepřítelem GM. Když tě nachytá, vyhrál on. Tak se nevztekej a vem to jak to je. Příště musíš být lepší, nebo hrát "zdlouhavě".

Hry mají být především spravedlivé. Každému vadí, když je někdo jiný zvýhodněn. Afk skillení je výhoda. Proto má každá slušná hra nějaký hlídací mechanismus.

Tresty mají tu vlastnost, že jsou všichni radši, když se neudělují. Radši jsou ti, kteří by trest dostali, ale radši jsou i ti, kteří by je vyměřovali. Ty si fakt myslíš, že GM je nějaký lovec přestupků, kterého baví někomu otravovat život? To si fakt myslíš? A nepřijde ti, že by se raději jen procházel po Chmatu, kecal s lidma a dělal questy? Zamysli se. Jdeš na to ze špatné strany. Začni u sebe.
# 1.12.2012 1.17
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Afk se vždycky tvrdě trestalo a trestat bude ;) pokud tě skillovat nebaví, tak prostě neskilluj nebo nehrej, to je jednoduché... Tresty mají být tvrdé, aby tě odnaucily podvádět...
# 1.12.2012 9.29
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Ruutz
uživatel
Obrázek
SZ

Maly John:Postoj autora: "Kdo máte jiný názor než já (což taky určuju já), tak ven z mé diskuze." xD



+1 xD
Měl jsem také takový problém, ale nadruhou stranu, někdo dostane 50 kamenů jako varování a jede si pak dál, jsem pro, aby byly větší tresty.
# 1.12.2012 10.10
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Tresty jsou v pohodě, vadí mi přístup GM k hráčům, věty typu :"Já nepíšu normálním hráčům." ...
Kde to žijeme. 3-(
# 1.12.2012 12.51
Smrdím
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

gestapo:Tresty jsou v pohodě, vadí mi přístup GM k hráčům, věty typu :"Já nepíšu normálním hráčům." ...
Kde to žijeme. 3-(



Myslíš ohledně toho skinu co ? A proč by měl gm zjišťovat, jestli je pravej nebo ne ? To by snad měl dotyčný majitel skinu dokázat sám a né, aby gm psal ostatním a ptal se.
# 1.12.2012 12.55
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Že vás nebaví klikat celej den? Vždyť ta hra se ovládá jenom myší..lol
# 1.12.2012 13.32
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Stejně mě vždy dostane to, že na tak malou hru je tu threadů o tom jak si každý na něco stěžuje víc, než na jiných hrách kde je o 300% více hráčů lol
# 1.12.2012 16.51
 
WwESt
uživatel
SZ Mail
Tresty → Myslím, že sú v pohode ... Nemáte porušovať pravidla . Keby ste ich neporušovali by vás to netrápilo :)

GM → Já osobne som zatiaľ s ním žiadnz problém nemal . A je pomerne často v hre ,len vy nemôžte vedeť kedy kedže chodí s ID 6 ,takže to či je často v hre alebo nie vy neviete ;) . A myslím že sa snaží dosť robí Questy snaží sa spraviť každý deň niejaký Quest ;) . Tiež by vás to nebavilo každému meniť heslá,skiny,UNbanovali Ip a pod. veci čo od neho chcete . Aj vám by došla trpezlivosť .... Myslím si že ešte môžme byť radi že sa snaží denne robiť poriadko v hre a snaží sa ju spraviť aj zábavnejšou Questami :) To je asi všetko ;)
# 1.12.2012 17.02
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Příliš přísné tresty... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.