Chmatákov online


Fórum – Proč se vše zamyká

Fórum » Archiv » Proč se vše zamyká [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zdarec komunito,
rád bych se zeptal výše postavených, proč se zamykají témata?

Věřím, že rozvineme diskuzi na toto téma a moderátoři si uvědomí, že to je hloupé.

Abych předešel odpovědi, že bude nějakej off topic. Proč by proboha jen tak někdo začal psát do tématu off topic? Jen tak z ničeho nic? :) Člověk chce totiž vyjádřit někde svůj názor a vše je zamčené.
# 24.11.2012 21.13
 

Stránky: 1 2 3

Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Prtože na forko choděj takový debillové který nepíšou k tématu a nadávaj :)
# 24.11.2012 21.41
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tady musím souhlasit s oběma stranami. Já bych rád sdílel svůj názor, bohužel nemám čas tu být nonstop, tím pádem nejsem často schopen předběhnout mody a zamykání témat. Samozřejmě teď nemluvím o tématech založených s otázkou s jednoduchou jednoslovnou odpovědí, tam má lock samozřejmě smysl, ale spíš o tématech, které vznikly proto, aby tam hráči mohli dát najevo svůj názor (opět nemyslím flamovací témata typu "GM jsou nanic", i když i v takových by měla být ponechána možnost si to "vyříkat";).
Velmi často bych se rád vyjádřil, ale málokdy dostanu příležitost. Moderátoři by měli zvážit, zda není někdy lepší mazat samostatné komentáře, než rovnou locknout celé téma. A od penalizace spamujících lamek je tu warn.
Často tenhle problém vede k tomu, že vznikne nástupce locklého tématu. Pak je z toho jen zmatek a další flamování.

Na druhou stranu si myslím, že moderátoři na žádost téma opěr odemknou, uznají-li žádost jako oprávněnou.
# 24.11.2012 23.01
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Rockfire: a od čeho mám práva? Kvůli barvě na webu nebo proto, abych projela forko a odlogla? To asi těžko. Lockuju to, co je vyřešeno, nic víc, nic míň.Tečka.

Jedinej Fába to napsal přesně...že si každej raději založí svůj vlastní topic, na který dostane aktuální odpověď, než aby se šťoural někde ve starý historii.

Amazonko: naprosto přesně popsané, proč jsou témata zamykána nejen ode mě ale i od ostatních, dík :)

Btw: není problém, aby kdokoliv někomu z moderátorů napsal o odemčení



Naposledy upraveno: 26.11.2012 10.43

# 25.11.2012 1.01
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Kolikrát je zamknutí důležité a nezbytné, ale tentokrát souhlasím s MAKem, že Santea zamyká úplně všechno a kolikrát úplně zbytečně. A abych byl konkrétní, pak třeba nevidím jediný důvod pro zamčení tohoto tématu: http://forum.chmatakov.cz/tema/12209-screen. Jediné, čeho se tím dosáhne, že až bude např. Karel chtít vyfotit nový strom co Gizmo možná pozítří přidá, založí nové téma. Zamykat by se měla pouze témata, kde se diskuse nezvladatelně zvrhla, obsahují nesmysly a urážky (pak možná rovnou smazat), eventuálně na žádost autora.
# 25.11.2012 17.02
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Pro každého je stejně pohodlnější založit nové téma, než hledat na forku stejné nebo podobné :)
# 25.11.2012 18.31
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos: Jasně, ale takový topic bych hned mazal. Lenost se nemá podporovat. V takovém případě by se ale stará témata nesměla zamykat.
# 25.11.2012 19.35
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Malý john
Moderátoři by měli zvážit, zda není někdy lepší mazat samostatné komentáře, než rovnou locknout celé téma.



Malý Johne, přestože je zde mnohem méně hráčů než bývalo dříve, tak spam se dokáže množit extrémě rychle a moderátoři by hodiny jen promazávali témata.

Ano i mě někdy štve, že je už téma zamknuté, přesto ruku na srdce mnohdy i já bych tam přidala jen další spam, něco co už jinými slovy vyjádřil někdo jiný, jen bych to jinak formulovala = přínos? asi ne moc valný co?

Za tu dobu co tu jsem, jsem tuším jen jednou, možná dvakrát využila nabídku odemčení tématu, protože jsem měla něco vážnějsího k dopnění a bylo mi vyhověno.
# 26.11.2012 0.03
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ježiš, proč všichni píšou tak dlouhé příspěvky, kdo to má číst pak? xD

Ale reakce na amazonku: Proč děláš ze všech hráčů hned ultra spammery? : ) To vůbec není pravda, ten flame se tam vůbec netvoří. Občas nějaká vyjímka, ale nevím kdes to vzala.

Jinak v podstatě RockFire vyjádřil co jsem chtěl říci.

A proč mám zakládat novej topic když tam reaguji na něco (popř. na diskuzi) v jiném topicu? To je hloupé.
# 26.11.2012 18.14
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Témata, která jsou v sekci diskuze (o CHO či mimo mísu) je asi zbytečné zamykat, u ostatních jde ale většinou o oznámení/otázku, které nemají potřebu být otevřené nijak dlouho.
# 26.11.2012 19.08
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
ježiš, Maku proč píšeš tak dlouhý příspěvky??? stačila jen ta první věta v uvodu,abychom rozvinuli diskuzi

edit:Mak: Ježiš, proč všichni píšou tak dlouhé příspěvky, kdo to má číst pak? xD
takže ty chceš diskutovat a seš LÍNEJ číst příspěvky??? Nooo to bude teda diskuze xD Běž do politiky,tam se uplatníš.Poslanci tam taky melou hodiny o ho...ě



Naposledy upraveno: 27.11.2012 13.37

# 26.11.2012 20.38
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
MJ: jenže to by pak moderátoři museli kontrolovat všechna stará témata, jestli už je někdo nezalozil.. a pochybuji, že by to někdo dělal . Většina témat je podle mě zbytečné nechat odemcene.
# 27.11.2012 6.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

MAK:A proč mám zakládat novej topic ...To je hloupé.

Tak proč to děláš a zakládáš znovu ten samý topic?.. Stačilo hledat v historii a v něm jsi mohl rozvinout diskusi a polemizaci ..

http://forum.chmatakov.cz/tema/11861-pro-mody

Fába a pár dalších lidí pochopilo, co to znamená locknout vyřešený téma, jinak je to marný boj...a debata o ničem
# 27.11.2012 8.52
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
john1: No a? :D Tak mě to někdy neba. (třeba když jsme unavenej)

Faboš: Proč je to zbytečné? Naopak je zbytečné je zamykat. Logic missing. To je jak kdybys řekl, že je zbytečné nechat stát strom, raději ho pokácím. Prostě.. xD (co kdyby se tam usadili škůdci). Strom vyroste, splnil funkci (jako téma) tak ho pokácíme juhu.

Santea: Já vím, že čtení je náročná činnost, tak proto zopakuju to co jsem psal. Psal jsem, že to je pro případ, že chci na něco reagovat, co je v tom topicu. Já na ten topic reagovat nechci. Doufám, že tentokrát to pochopíš :) děkuju.

Jinak.. otázka, proč na ostatních forech nelockují vyřešený topic? Víš kdy se používá lock? Ve chvíli, když topic nesplňuje pravidla.
# 27.11.2012 15.44
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
takže maku : podle tebe to teda zustane otevřený,budiž,tak každej kdo napiše nový tema a nepodivá se na forko,jestli tam není nějaký podobný,dostane warn,protože v pravidlech je to napsaný

edit: prděl sem tu na to,ale když někomu vaděj vyřešený a ty temata zamčený,tak sem zvědavej kdo jak dlouho vydrží bez WARNUxD

kopie přispěvku od maka :Já vím, že čtení je náročná činnost, tak proto zopakuju to co jsem psal. Psal jsem, že to je pro případ,že chci na něco reagovat, co je v tom topicu. Já na ten topic reagovat nechci.

tak proč ho chceš mít odemčenej:-O sem asi blbec,ale tohle mi hlava nebere,asi na to nemam školy :-P

koukám že blondYnam vylepšuješ průměr lollollol



Naposledy upraveno: 27.11.2012 17.08

# 27.11.2012 16.04
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Maku: s tebou je naprosto bezpředmětná diskuse, jako celý předešlý roky. Nikdy jsi nepřipustil kompromis a neustále jsi psal to samý a vždy jsi musel mít pravdu.

Úmyslně jsem (na základě tvé stížnosti) nezamkla žádné vyřešené téma a koukám, že nikdo do těch vyřešených nepřipsal a pokud to zmizí tady a skočí to do historie, tak ani nepřipíše...Hlavně, že je prostor pro diskusi o ničem...

Polemizuj si dál...třeba na to jednou v životě přijdeš, že pravdu může mít i ten druhej :)
Končím nesmyslnou debatu s tebou, ať se vyjadřujou jiní...

Edit: když jsi byl mod nebo někdo z jiných hráčů, tak já jako uživatel jsem si absolutně nedovolila kritizovat to, jak se staráš nebo nestaráš o forum, respektovala jsem vaši práci, i když se mi to taky nemuselo líbit, ale nikdy jsem si nedovolila podat stížnost..takže asi tak..



Naposledy upraveno: 27.11.2012 19.29

# 27.11.2012 16.26
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Proč se vše zamyká [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.