Chmatákov online


Fórum – Návrhy

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ostrovy, všichni víme, že jsou ve hře soukromé ostrovy na které se nedá dostat,, v poslední době dokonce fůra hráčů co vlastní ostrovy nehraje.
Přidal bych do hry klanové ostrovy, jako to bylo ve staré verzi,, Leader klanu by mohl koupit (za vyšší částku) klanový ostrov, na který by mohl vstoupit jenom člen klanu.

Dále bych uvítal soukromé ostrovy, omezené třeba na 30-60dni, dříve se hráč portl na jeden z měnších ostrovů, kde byli porty + prodavači dalších ostrovů. Pokud si pamatuju, ceny se pohybovaly okolo 100K.

Věda, jistě víme, že v rybaření se dá ulovit lahev, zní vytáhnout mapu, podle mapy vykopat poklad a z pokladu tahat cennosti, ale není to trochu nefér vůči hráčům co nemůžou mít 100 rybaření?
Co kdyby mystici, se 100 vědou mohli vykopat "kryptex" (...) z toho vytáhnout nějaký pergamén (nebo stejnou mapu, jako v rybaření) a podle souřadnic najít poklad a z toho tahat stejné cennosti, jako řemeslníci

Léčení, jak se tu již někde psalo, když někoho oživím, zmizí mi celá mana, reálné?
Určitě by uvítali i maximalizaci životu, určitou holí by na vás poklepal a přidalo by se vám hp třeba na 300, jako to dělá lektvar co je ve vězenském městě, dálé nějaký obraný skill, kterým by mohl navyšovat odolnost, kdyby na to byli prostředky, tak dát na hráče nějaký "štít" .. jako nějakou průhlednou bublinu. Doladit léčicí hůl, protože mě Vrakovi nefungovala, nevím jestli funguje ikdyž nemám 100 skill

Možnost v alchimii namíchat lektvar, který se prodává ve vězenském, na mizení a na maximalizaci hp:
nádoba + hp ryba (max. hp)
nádoba + modrá ryba (mizení)


CHTS by uvítali příkaz .vichrice
(c) 2012 Palanda, Vrak



Naposledy upraveno: 12.2.2012 22.42

# 12.2.2012 22.19
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Cola: souhlasim, ale at jich je třeba .. 10 .. a sou časově omezený, s přístupem na heslo :)
# 13.2.2012 21.46
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
něco málo jsem dokonce našel

imageshack.us/photo/my-images/18/ostrovy.png/

takový malý ostrůvky a kolik radosti to dělalo a to byly vlastně k "ničemu"


s heslem souhlasím, ale těd aby se na něj nedalo přijít, či ho nějak obejít. Co si budem vykládat v dněšní době, kde jde všem jen o jedno..3-( (zvlášt pak můžům xD )
# 14.2.2012 19.14
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Souhlasím se všemi nápady :-D
# 14.2.2012 23.34
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Amazonko, když poprosíš Sammyka tak ti možná pustí starou verzi. Nicméně ostrovy bych udělal tak, že ty by sis koupil ostrov stál by tě třeba 90k + 4000k(nájem podle ceny ostrova) každej den. Měl by si na něm svojí další banku, podle ceny ostrovu počet políček, mohl by sis tam uložit peníze, náboje. Zaplatit nájem by jsi mohl jen na 21 dní do předu a pak přidávat. Tím že by sis tam mohl ukládat peníze přicházím k dalšímu návrhu, po zabití by mohlo vypadnou část peněz co máš u sebe. Dále, pobuda by mohl s velmi malou šancí vám vykrást ostrov. Šance by byla opravdu malá. Dostal by jen zlomek věcí co by tam mohlo být, vy byste si ale mohli koupit | najmout hlídací agenturu - zase další výdej peněz - první stupen agentury by vám jen vypsal jméno daného zloděje, vy byste si ho mohli najít a vyřídit si to s ním. Pokud by ste si pronajmuli 2 stupen, tak by to fungovalo podobně, jako měl sammyk obranu. Chceš krást? najdi si kamarády, kteří ti budou krejt záda. Ode mě zatím vše
# 18.2.2012 10.23
Ciper
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ciper
SZ Web
Souhlasím se všemi nápady lol
# 21.2.2012 16.12
Pepicek se chce koupat s maminkou tak se s ni koupe a maminka mu rika:
Pepicku nekoukej se pod vodicku.
Pepicek se tam podiva a pta se maminky.
Maminko co to je.
To je pristav Pepicku.
A pepicek se zepta a maminko muze tam moje lodicka.
A maminka mu odpovi ne Pepicku tam muze jenom tatuv titanic.
lol
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
K věci... Mám návr na to aby se udělal nábor na GM, CH.T.S, Questery a Chmazku protože na serveru začíná bít nudáá ;-);-);-)
# 1.4.2012 20.54
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Chmazka je zbytecna, GM si vybira Gizmo sam :).
# 2.4.2012 6.35
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Fejk:K věci... Mám návr na to aby se udělal nábor na GM, CH.T.S, Questery a Chmazku protože na serveru začíná bít nudáá ;-);-);-)



Hele jsi na špatné adrese.

Jabko má jiné stránky. :idea:
# 2.4.2012 13.15
Obrázek
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Když už budou ty velikonoce tak by se mohl udělat nějakej quest s vajíčky co padaj z pokladu.
# 2.4.2012 15.13
 
MiCkeY!
uživatel
SZ Mail
Navrhy sou velmi dobré, rád bych je vyzkoušel :D A ty ostruvky male by byly dobre na každém ostruvku ještě nějaka truhla a bylo by to "Nice" :D
Velikonočních vajíček mam tak 10.
A otázka, je k něčemu hřib a vajičko nebo tak? :D
# 2.4.2012 20.45
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
MiCkeY!: na soukromých ostrovech truhly jsou :).Houby se sbíraly dřív v lese, ale to bylo ve staré verzi, v téhle je houba i vajíčko k ničemu (padají často z pokladu, můžeš je vyhodit do koše)
# 2.4.2012 21.21
 
MiCkeY!
uživatel
SZ Mail
Sane : Dík za tu radu s houbama a vajičkama xD
Ale ja sem myslel ty ostruvky na které tam dal odkaz Coca Cola :D
# 3.4.2012 16.41
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
pala: Když bylo oživování zadara, nikdo ani necekl, teď je za manu, navíc s VIP 90% Léčení a ty se zlobíš? Nechal bych to tak, za drahý trénink je to jediná opravdu použitelná výhoda. Stejně se léčitelé nehrajou :-P

Ostrovy s truhlou na 30 dní znějí dobře. Je to ale dost práce na úpravách mapy. Já bych znárodnil ostrovy lidem, kteří už nehrajou (a vlastně už nemají nárok) a použil je takto. A za reálné, ať má Gizmo motivaci :-D

Alchemka léčiteli je logická, i když návaznost je horší. Tady jde ale o to, že by si Léčitel sám mohl alespoň dělat manu. Takže by bylo ideální řemdovi alchu nechat, ale léčiteli ji dát taky. Výroba dalších lektvarů by samozřejmě potěšila, ale spíš bych se přikláněl k tomu na neviditelnost a ten na maxování hp bych nechal exkluzivní.
# 6.4.2012 20.57
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.