Chmatákov online


Fórum – Návrhy

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ostrovy, všichni víme, že jsou ve hře soukromé ostrovy na které se nedá dostat,, v poslední době dokonce fůra hráčů co vlastní ostrovy nehraje.
Přidal bych do hry klanové ostrovy, jako to bylo ve staré verzi,, Leader klanu by mohl koupit (za vyšší částku) klanový ostrov, na který by mohl vstoupit jenom člen klanu.

Dále bych uvítal soukromé ostrovy, omezené třeba na 30-60dni, dříve se hráč portl na jeden z měnších ostrovů, kde byli porty + prodavači dalších ostrovů. Pokud si pamatuju, ceny se pohybovaly okolo 100K.

Věda, jistě víme, že v rybaření se dá ulovit lahev, zní vytáhnout mapu, podle mapy vykopat poklad a z pokladu tahat cennosti, ale není to trochu nefér vůči hráčům co nemůžou mít 100 rybaření?
Co kdyby mystici, se 100 vědou mohli vykopat "kryptex" (...) z toho vytáhnout nějaký pergamén (nebo stejnou mapu, jako v rybaření) a podle souřadnic najít poklad a z toho tahat stejné cennosti, jako řemeslníci

Léčení, jak se tu již někde psalo, když někoho oživím, zmizí mi celá mana, reálné?
Určitě by uvítali i maximalizaci životu, určitou holí by na vás poklepal a přidalo by se vám hp třeba na 300, jako to dělá lektvar co je ve vězenském městě, dálé nějaký obraný skill, kterým by mohl navyšovat odolnost, kdyby na to byli prostředky, tak dát na hráče nějaký "štít" .. jako nějakou průhlednou bublinu. Doladit léčicí hůl, protože mě Vrakovi nefungovala, nevím jestli funguje ikdyž nemám 100 skill

Možnost v alchimii namíchat lektvar, který se prodává ve vězenském, na mizení a na maximalizaci hp:
nádoba + hp ryba (max. hp)
nádoba + modrá ryba (mizení)


CHTS by uvítali příkaz .vichrice
(c) 2012 Palanda, Vrak



Naposledy upraveno: 12.2.2012 22.42

# 12.2.2012 22.19
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ostrovy bych taky nějak dořešila, hodně jich někomu patří, ale ne všichni ještě hrajou.
Btw: plno pokladů je právě na soukromých ostrovech

palandaa:Doladit léčicí hůl, protože mě Vrakovi nefungovala, nevím jestli funguje ikdyž nemám 100 skill

Nemůže ti fungovat, protože nejsi léčitel, funguje jen léčiteli od 100 léčení, je to vlastně vylepšená léčitelská hůl


Příkaz vichřice nevím no...přijde mi to už teď zbytečný, když bylo přidáno několik vichřic navíc během hodiny (jsou dost často), stačí, že ho má GM, to už by vlastně pak žádný GM být nemuselo, když všechny jeho příkazy by mělo CHTS (vím, že budeš nesouhlasit)
# 12.2.2012 22.40
 


SZ
tak když už tu je to téma.

Toto jsou nápady z mého rok starého tématu.


Maska Umožní vám znovu si změnit skin (pouze základní skin který si můžete vybrat při regitraci [žádné VIP]) 150k Je to docela Fér ušetříte práci GM a když se regitrujete máte si to promyslet)

Malý koš Předmět do kterého můžete přetáhnout cca 100 - 200 Ryb (přenosný koš) až ho plně zaplníte sám zmizí)



-----------------------------------------------------------------------

Zabijete mamuta a z nej vam pane srdce to dáte borcovi v kobce ten vám dá zlatou perlu stejná jako normální z chmatosaura akorat jiné barvy ale z této perly můžete udělat bonus 0-20 ... samozdrejme bych mamuta nejak stížil.

Při nandavání perly (normální) na item by se mohlo stát že vám bonus spadne od -5 <--> 10 bylo by to docela supr takhle máte bonus vlastně skoro zadarmo .. přijdete za nějakým řemdou ad vám to udělá a máte to -5 bonus by vás bolelo takže by jste potřebovali další perlu )

-----------------------------------------------------------------------

--Šípy--

Vytěžím placku (myslím od 80 těžba) vezmu archeolog kladívko udělám z toho ty 3 kuličky pomocí šroubováku je přetáhnu na udělané nebo koupené šípy a máme Kamenný šíp (+5 DMG)

Vezmeme zkumavku a přetáhneme bobuli na hotové šípy a máme otrávený šíp
+0 DMG ale má trávící účinek jako když bodáte jehlou ,trávící účinek na 10% travičství by byl 9 HP a čim větší trávení tak větší šance

-----------------------------------------------------------------------

Hlavně je to z nudy a snažím se pomoci tak me nekamenujte :)
# 12.2.2012 22.48
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Sorry kámo, ale tohle je moje téma :-D
# 12.2.2012 22.53
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ohledně těch ostrovů, si také říkám, že jejich majitelé už nijak moc nehrají. Takže to vlastnictví by opravdu mohlo být časově omezené a ne na dobu neurčitou. Pak by mělo více hráčů tu možnost si ostrov koupit. A jestli za chk a nebo za real peníze, to už by záleželo jen na autorovi. Jen si neumím představit v případě vyššího zájmu, podle čeho se bude určovat budoucí majitel. (kdo dřív příjde ten dřív mele? // forma aukce?)

Klanové ostrovy, woow to já nezažila, ale prý to už bylo. Bylo by fajn mít ostrov, kde bychom se mohli v klidu domlouvat na společných akcích, bez toho že by nás někdo rušil. Sice se většinou domlouváme přes skype, ale některým skype dost kazí kvalitu hry a nemohou ho mít zapnutý. Nevím jak ten ostrov vypadal ve staré verzi, ale osobně bych tam přivítala nástěnku, na kterou by se napsala akce, kdy - kde - co - jak a hráči by se jen podepsali, že s akcí souhlasí a budou tam ;-)

K vědě se vyjadřovat nebudu, není jednoduché sladit postavy tak, aby byla každá svým povoláním jedinečná.

Léčitel? Jo to o té maně jsem psala já v topicu od vtipomana, kde si stěžuje na opakované útoky v blue zóně a neustálé oživování útočníka. No je pravda, že léčitel není moc časté povolání, tak si nejsem jistá jestli to ubírání celé many je zas tak dobrý nápad. Ale návrhy na ty lektvary se mi moc líbí. Ráda vyrábím a rozšíření možností by bylo skvělé.

Nápady Grant Mastera jsou také moc zajímavé.

Přidám zde jeden postřeh mého sedmiletého syna, sory Palando vím, že je to tvé téma.
Sice jsem to už psala i Gizimu, ale zajímala by mě i vaše reakce.

Po zabití chmamuta, by z něj padalo jeho mládě, které by se ale nedalo jen tak sebrat, ale muselo by se ochočit. Tím by se trochu zvedla cennost lovce. Všimla jsem si, že na příšeru z pouště zatím chodí pouze bojdové nebo mystikové, jako jediný lovec se tam oběvuji já. Takto by bojdové byli nuceni požádat lovce, aby šel s nimi a chmatochobůtka jim ochočil. Samozřejmě to musí být opět o domluvě, aby se pak hráči nehádali kdo bude chobůtka vlastnit. A nejlépe to stížit ještě výší skillu ochočování.
Na to, že to vymyslelo malé dítě si myslím, že to není až tak hrozný nápad :D
# 13.2.2012 4.37
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Amazonka, kdyby se lečitelovy sebrala cela mana za využití oživení, omezilo by jse to co se dělá, navíc imho oživení je naročné kouzlo, ve všech hrach je skoro nejvíc nákladný na manu
# 13.2.2012 11.32
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Pepsimus_
uživatel
SZ

palandaa:... soukromé ostrovy na které se nedá dostat...


tím bych si nebyl tak jistej :)
jinak good nápady
# 13.2.2012 14.08
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Super nápady ,nejvíce se mi líbí ten s modrou a hp rybou + láhvý :)
# 13.2.2012 15.22
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Líbí se mi hlavně ty klanové ostrovy, to by byla paráda. Ale i ostatní nápady nejsou k zahození.
# 13.2.2012 16.23
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Pěkný nápady, ten ostrov bych už pro klan šel koupit :) Ty lektvary jsou dobrý nápad, šlo by vymyslet hodně lektvarů, takže to alchymování se mi líbí.
A i když to je mimo, tak se mi líbí nápady s šípy Grand Mastera, i myslím že to byl jeho nápad lektvar na rychlost.
# 13.2.2012 17.41
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

palandaa:
Dále bych uvítal soukromé ostrovy, omezené třeba na 30-60dni, dříve se hráč portl na jeden z měnších ostrovů, kde byli porty + prodavači dalších ostrovů. Pokud si pamatuju, ceny se pohybovaly okolo 100K.




ceny byly daleko vyšší, mám pocit že nejlevnější byl 90K, ale co si pamatuji byly ceny okolo 320K za pidi kostku.. ale pro tohle jsem ze všeho nejvíc PRO

jinak celkově skvělí nápady, který by určitě hru pozvedli opět výše.. ;-)
# 13.2.2012 18.54
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Okolo 200-300k stál největší ostrov ... A ostrovy by se k prodeji mohly dát, no :) Je jich ve hře plno.
# 13.2.2012 19.09
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Když už tu píše hodně lidí návrhy...
Jelikož pobuda se dočkal velkých rozšíření,navrhuju aby alchymie byla přesunuta z řemdy na léčitele.Proč zrovna on?Víc se to k němu hodí a bude vylepšený(a řemda má dost schopností):-)
# 13.2.2012 19.23
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Protože je to taková malá součást výroby ... -> vyrábíš lektvary... nechat tak jak je pro řemdy.
# 13.2.2012 19.28
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevim kolik stály, já si žádnej koupit nemohl, protože byly obsazený (proto třeba na 30dní) ale na několik z nich sem měl heslo ..

já si na nich pamatuju ty řežby xD
# 13.2.2012 19.34
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
to byly řezby xD kilovačky na ostrovech xD.. ja se na žáden nikdy nedostal :(

každopádně pokud by šli do hry, navrhuji udelat přesně takové malé kostky jak byly, třeba jen s jednou truhlou (když jdou koupit ve hře za chk)
# 13.2.2012 21.39
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.