Chmatákov online


Fórum – Obchody

Fórum » Archiv » Obchody [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jak jste si už jistě všimli, v poslední době nějako blbnou shopy, shop se většinou povede až po druhé. Co mě zarazilo dneska, asi před 5ti minutama bylo to, že mi Lady dala peníze a ty se jí odečetly, ale mě se nic nepřičetlo, byla to docela suma- 12k

Při tom shopu se převáděly hp ryby a chk- ryby se převedli ale chk nikoliv.
Nebylo by špatný, kdyby se to už opravilo ;-)
# 11.2.2012 3.19
 

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Dlouho vše ok, udělala jsem nejméně 20 přesunů s různými hráči, vše ok a pak znova zamrzlo a to hned 2x za sebou.

[img]Obrázek[/img]
# 11.2.2012 12.14
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Zamrzne to když je problém s předmětem nebo ten druhý má plný inv. Je to ochrana proti bugování, když server najde rozdíl mezi itemy, zamrzne to
# 11.2.2012 12.17
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Neměla jsem plný inv, horní řádek, který není na screenu vidět byl prázdný. (to platí k předchozím screenům)

Když přesunuji na své acc opět padá šop. Věci se po potvrzení nepřesunou. Musím opakovat, na třetí pokus přesunuto.

[img]Obrázek[/img]

Gizi netuším jestli to tak bylo vždy, ale mám pocit, že dříve šlo přesouvat pouze 9 předmětů. Nevím kdy jsem si toho všimla, ale už nějaký čas mohu přesouvat celý inv 12 ks.
# 11.2.2012 12.25
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
amazonka, odpoledne to někdy s tebou zkusím otestovat, mě to jde v pohodě. Teoreticky to může být použitím dvou klientů na jednom PC.
# 11.2.2012 12.39
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Celý inv šlo přesouvat vždy, jen se věci v shopu nezobrazovaly.
# 11.2.2012 12.40
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Gizmo:amazonka, odpoledne to někdy s tebou zkusím otestovat, mě to jde v pohodě. Teoreticky to může být použitím dvou klientů na jednom PC.



Dobře, budu dnes až k večeru. A když to časově nevyjde, ráda to s tebou otestuji jindy.
# 11.2.2012 12.43
Obrázek
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Teď jsem dával shop a šlo mi to bez problémů jako za starých časů. Je pravda, že mi to včera ale taky zlobilo. ;)
# 11.2.2012 13.20
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Obchody [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.