Chmatákov online


Fórum – Obchody

Fórum » Archiv » Obchody [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jak jste si už jistě všimli, v poslední době nějako blbnou shopy, shop se většinou povede až po druhé. Co mě zarazilo dneska, asi před 5ti minutama bylo to, že mi Lady dala peníze a ty se jí odečetly, ale mě se nic nepřičetlo, byla to docela suma- 12k

Při tom shopu se převáděly hp ryby a chk- ryby se převedli ale chk nikoliv.
Nebylo by špatný, kdyby se to už opravilo ;-)
# 11.2.2012 3.19
 

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
jj potvrzuji
Převáděla jsem 5 HP ryb a 12K. Potvrdila červené ok a převedly se v pořádku jen ryby. Peníze byly odečteny, ale Jasper je nedostal.

Velice často se stane, že šop se otevře, ale do políčka ihned skočí to co jsem naposledy držela v myši.

Nebo, šop problikne ale nenaskočí. Někdy i víckrát za sebou.

Mnohdy šop po naklikání předmětů, peněz a po potvrzení obou hráčů, zamrzne. Osoba, která obchod vyvolala ho ani nemůže zhodit. Musí tak učinit druhý hráč.

Nestává se mi to vždy, s některýi hráči to jde hladce, s jinými si raději věci házíme na zem, protože se to prostě nedá.
# 11.2.2012 4.13
Obrázek
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ

amazonka:Velice často se stane, že šop se otevře, ale do políčka ihned skočí to co jsem naposledy držela v myši.



To se mi taky stává

Nejvíc mě štve že při převádění sumy musíte klikat na červené ok. Ta vaše chyba se mi stala taky když sem si dával věci z jiného účtu
# 11.2.2012 8.53
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Problém je, že jsem to zkoušel s několika hráči a žádný problém jsem neviděl.
# 11.2.2012 9.15
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mno teď mi někdo ve chráňence dával hp ryby a napoprvý to nevyšlo, jemu nešla shodit tabulka a musel jsem jí shodit já- byly u obou stran ok a nepřevedlo se to- muselo se znovu- bez problémů.
Zkusil jsem to pak ještě s dalším hráčem, že to natočí, ale s tím šlo přehazování normálně, zkoušeli sme asi 10x a bez chyby, přehazovali sme rybu, nožík a zewlon.
Blbne to od té doby jak si ošetřoval ty shopy proti bugerům, hledal bych chybku tam :)
# 11.2.2012 9.59
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Je to tak, nevím proč, ale s tebou Gizi mi to jde normálně :-D. Při testování s ostatními hráči, s kýmkoliv, se to vždycky povede až na potřetí, poprvé většinou zamrzne, podruhé nenaskočí a potřetí to jde v poho. Je to od dob, kdy se musí zadávat malé OK.

Sry,za nesmyslnosti, jsem ještě vožralej :D
# 11.2.2012 10.01
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Klidně budu taky testovat šop a natáčet videa, pokud to jen trochu pomůže.
# 11.2.2012 10.07
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Při jednom shopu mi to napsalo, že se obchod nepovedl, a že ho musím vyvolat znova:
Obrázek

Obchod se přesto otevřel ale na druhé straně nikdo nebyl, stavalo se to někdy i ostatním.
# 11.2.2012 10.14
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz



SZ
Potvrzuji jak psal empty.Vždy to je tam že na poprvé to zamrzne a jsou videt 2 OK ale musí se to zavřít.podruhé to jen problikne nahlasi to musis obchod vyvolat znovu a napotřetí se to povede.Když jsem to testoval s tebou tak se t povedlo napoprvé.

EDIT: Dělá to i kdyžý si přendavam věci z jiných účtů (na jednom PC)
# 11.2.2012 10.17
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Dodatek ke Grokovýmu screenu: KDyž tam dáte věc ukáže se i na druhej straně, takže obchodujete jakoby se sebou, ale když dáte ok tak se nic nepřevede- to "nic" ok nedalo, přitom věci se ukazují i na druhé straně
# 11.2.2012 10.23
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ted si s tim hraju, nechodte do hry..
# 11.2.2012 10.38
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Přesouvat věci mezi svými acc na jednom pc mě dělalo potíže vždy.
Nahrávám video kde to před chvílí zamrzlo na yutube,třeba z toho Gizmo uvidíš to co potřebuješ. Jen to trvá dlouho :( zatím ještě neumím stříhat než to dám ukládat.
# 11.2.2012 10.40
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Za poslední cca hodinu se v tom hrabu, tak nic neřešte..
# 11.2.2012 10.49
 
Gizmo
autor hry
SZ
Na serveru jsem to upravil, ještě pak bude třeba nový klient. Minimálně by to mělo být lepší - zkuste a pište sem.
# 11.2.2012 11.26
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Už se zdálo, že je vše ok, šop nepadal, věci i chk se přesouvaly, ale viz screen...

[img]Obrázek[/img]

[img]Obrázek[/img]

BTW doufám, že to zase nebude roztahovat stránky
# 11.2.2012 11.57
Obrázek


SZ
Ze 3 pokusů o obchod mi to 2x zamrzlo.(přendaval jsem si ze svých účtů) takže jsem to neodzkoušel s jinými hráči.Ale i tohle naštve když si přendavam leky :D
# 11.2.2012 12.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Obchody [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.