Chmatákov online


Fórum – Chmamut

Fórum » Archiv » Chmamut [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj,
ve hře je Chmamut a ta druhá příšera z pustin, co mají celkem hodně životů. Ale co jsem se tak všech ptala, prý z nich po zabití nic nepadá, což si myslím, že je velká škoda, vzhledem k náročnosti. Tu druhou příšeru je hodně těžké zabít, tak se chci zeptat jestli by se s tímto nedalo něco udělat. Bylo by fajn, kdyby byli hráči za takovýto heroický výkon odměněni. Ti se kterými jsem o tom mluvila měli různé nápady, co by z nich mohlo padat, ale taky měli dobrou připomínku, že by se pak mamut a to druhé zvíře mělo objevovat až po pár dnech od zabití.

Jaký máte na to názor vy?
# 7.2.2012 0.27
Obrázek

Stránky: 1 2

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím..Ovšem chmamutovi i té příšeře bych nechal nastavit né 10k, ale např. 70k - 100k hp ...Ovšem s tím, že by z něj padal po zabití vip chobot krom GM potvor ..Chmamut by se objevil po zabití např. až opět za týden ..Zabití takové příšery by trvalo několik hodin, strašně léků, nábojů, poškození u zbraně, proto by nehrozilo jaksi přehlcení vip chobotů...Pro hráče by to bylo určitě zpestření hry .. Podpořilo by to týmového ducha a ty potvory co tam teď lítaj by byl už konečně nějak využitelný .. Jsou tam jen na okrasu ..
Asi se tu objeví názory, jak k tomu přijdou ostatní, co toho chobota vzít nestihnou, tak přeci jdu toho mamuta killit s někým, s kým jsem domluvený, znám ho/je..Jednou budu mít chobota já, podruhý třeba ty ..Vždyt na killícím Q taky ty věci sebere někdo a někdo prostě nemá z toho nic..
Blbci, co myslí na sebe se nikdy nedohodnou a toho mamuta nekillnou, ale pouze sehraný tým, proto až tolik hp a když se tam přisere někdo, kdo toho chobota bude chtít pak jen sebrat, těch 4,5,6 hráčů co se znají toho jednoho lehce zabijou ..
# 7.2.2012 1.04
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein


SZ
Mario:To možná při prvním zabití ale pakby se všichni pohádali kdo ho bude mít atp..
Někdoby tam sundal 69k životů a pak dodělá 1k nakejamater protože ten 1 musel odejít od pc ..
Stačila by nejaka odmena cca 15k nebo střední pytel aby to vrátilo cenu tech naboju co se do toho narvali a 10k zivotu bych nechal.

sorry za pismo jsem na shit Pc :D
# 7.2.2012 9.02
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Rozhodne tým potvorám pridať viac, ako len HP. Nejaké ability, nech ho nestačí len ubehávať.
# 7.2.2012 9.13
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Souhlasím hráč na tom dost stratí a mohl by za to dostat nějakou větší odměnu
# 7.2.2012 9.22
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ta pouštní příšera má 10K hp a já jí zabijel dobrých 45minut a to sem se musel jít doplňovat několikrát hp zpět na 5000 ..

imho hráči jí už takhle nemůžou zabít
# 7.2.2012 9.44
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Jak že ho dodělá nějaký amater nakonec ? Toho chmamuta by asi těžko killil jeden hráč, ale 3,4,5 a přes odchod jednoho hráče např. by si tam ten zbytek těžko nechal nějakého cizáka, co ho chce sebrat ..
Jestli se budou hádat - noo to už je pak na vás,koho si tam vemete ..Každopdáně jestli by si nabíral formou u Lojz, kdo má killer. acc at jde semnou na mamuta, pak by to hádkama určitě skončilo ..Mě osobně by bylo jedno, jestli ho seberu já, nebo kolega vedle mě a hráče co znám a se kterými killím určitě taky ..
Chmamutovi bych dal třeba vip choboty a příšeře vip zbraně s tím, že by měla např. o 20k hp méně, protože je těžší jí zabít než chmamuta.
# 7.2.2012 9.59
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Nebylo to v oldce tak, že to srdce z příšery spadlo tomu, kdo sebral největší dmg?
Mohlo by se udělat nějaké nové NPC, které by za určitý počet srdcí dávalo VIP nebo by srdce vykupovalo za chk :)
# 7.2.2012 10.08
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Souhlasím se všema, už se tady o tom psalo, ale nějak to vyšumělo...
Mamut i příšera jsou teď ve hře v podstatě k ničemu, nikdo je nekillí.

Grand: pokud někdo půjde na mamuta, nepotřebuje s sebou celkem nikoho, ale bude ho to stát x chk, aby doplňoval náboje atd., pokud půjde na příšeru, tak tam už musí být souhra a spolupráce hráčů a přece ten dotyčnej neřekne nějakýmu blbovi, pojď s náma (v případě, že by z příšery nebo mamuta něco padalo), vždycky si vezme lidi, kterejm věří a zná je.

Takže souhlas s tím, aby se těm zvířatům přidaly hp a něco do nich dalo a aby byl menší respawn

Mari: s těma VIPkama bych byla opatrná, aby pak na novým nebylo přeVIPkováno, spíš tam dát náboje nebo věci, který ty lidi, co to killí, musí doplňovat + nějakou malou odměnu za zabití
# 7.2.2012 10.11
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Určitě ne, proto právě píšu aby chmamut a druhá příšera měla dost hp ...Když se k tomu ještě bude objevovat po zabití až někdy za týden, může klidně za dva, tři, to je jedno, určitě těch vipek nepřibude o moc víc ..Navíc tu někdo už navrhoval aby se vip zbraně přidal do obchodu a docela dost lidí souhlasilo ..Tohle je myslím lepší řešení, jak i obyč. hrát může "přidat" do hry vipko, aniž by k tomu potřeboval gm práva nebo být zrovna na Q ..
Zvláště na novým toho chmamuta nebo druhou příšeru bude o to těžší zabít, protože je k tomu potřeba hodně léků, spíš brouků, ke kterým potřebuješ 100% dřevko, kulas bude drahý, poškození bude velké, náboje budou fuč, bonusy na hodně dlouho žádné a než se sejde partička hráčů, co mají vyskillený bojovníky a věří si taky dlouho potrvá ..
# 7.2.2012 10.24
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný to jo, ale asi jsme si nerozuměli, myselala jsem to tak, aby z toho mamuta nebo příšery nevypadlo najednou např. 5 ovočnáků a 8 blastrů, ale třeba jen 1
# 7.2.2012 10.27
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
To je jasný ..Jen 1 ..Tak jsem to myslel :-)
# 7.2.2012 10.30
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jen sem dodal, že ta příšera na pustinách dává brutální dmg ..
navíc střílí blesky ..
# 7.2.2012 10.45
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Já bych také HP nezvyšovala, ono i tak je to fuška je dát.
Jen mě šlo o to, že by z nich mohlo něco menšího padat. Když už může padat klobouk z chmatopíra :D Sice ho nikdo moc nechce, ale to je už vedlejší.

Jestli ho dá někdo sám a nebo v týmu to je už na hráčích a co se týče hádek, tak ty byly vždy a budou. Je to jen o lidech, jací jsou ve svém jádru a jak se staví ke hře. Pokud mě někdo zklame, přežiju to, ale už s tím dotyčným dál spolupracovat nebudu.

Palandaa: Pochopila jsem to správně? Než sis doplnil náboje a zdraví, stihnul se chmamut také uzdravit do 5000 HP?
# 7.2.2012 11.02
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
amazonko, ne :), on to myslel tak, že killil sám příšeru 45 min, ale aby ho nezabila, musel si jít vždycky doplnit hp (lékama a meditkou) do 5k (to má on jako polda) :)
# 7.2.2012 11.06
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
no prostě mi to trvalo hrozně dlouho jí zabít .. dává moc velky pecky, imho i kdyby tam šlo 6 hraču nedají jí ...
# 7.2.2012 11.12
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmamut [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.