Chmatákov online


Fórum – Skin Chameleon

Fórum » Archiv » Skin Chameleon [zamknuto]



SZ
Takže,jak už z názvu vyplívá jde mi to to,že bych byl rád kdyby mi někdo ten skin nastavil na acc Fores.
Jsem majitel,viz. http://forum.chmatakov.cz/tema/11596-skiny-od-matomiho
Děkuji a doufám že to někdo rychleji vyřeší. ;-)
# 2.2.2012 18.33
 

Stránky: 1 2

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

Kristyna_Graffitka:Mě osobně by zajímalo, jestli má Matomi vůbec živnostenský list, slyšela jsem, že mu je přes 18, nic méně prodává skiny zřejmě jak v Česku, tak na Slovensku. Pochybuji, že ti 13letí hráči vystavily fakturu. Možná by bylo tedy vhodné se o cenách a obchodech alespoň nějak veřejně nešířit na foru, ne? :) lol



xDxDxDxDxDxD Ber to tak, že jedinou jeho povinností je chodit do školy... To, že si namaluje nějaké věci za pár kč (které jsou za víkend na disco pryč) bych nějak nehrotil.
tj.- tohle mi přijde až moc přitažené za vlasy Týno lol
# 2.2.2012 20.05
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ

Lev!ticus:

Kristyna_Graffitka:Mě osobně by zajímalo, jestli má Matomi vůbec živnostenský list, slyšela jsem, že mu je přes 18, nic méně prodává skiny zřejmě jak v Česku, tak na Slovensku. Pochybuji, že ti 13letí hráči vystavily fakturu. Možná by bylo tedy vhodné se o cenách a obchodech alespoň nějak veřejně nešířit na foru, ne? :) lol



xDxDxDxDxDxD Ber to tak, že jedinou jeho povinností je chodit do školy... To, že si namaluje nějaké věci za pár kč (které jsou za víkend na disco pryč) bych nějak nehrotil.
tj.- tohle mi přijde až moc přitažené za vlasy Týno lol



No jasně, ale živnostnák má dnes kdekdo, i já asi založím, je to praktické pro takovéto i jiné pracovní úkony. Nebyl jsi to zrovna ty, kdo chtěl žalovat za to, že Martin nastavil skina někomu jinému? :D Člověk se musí mít na pozoru! :D

Třeba to má Mat. nějak ošetřené, to nevím, jen říkám, že lidi jsou svině a měl by si dávat bacha :)
# 2.2.2012 20.08
 


SZ
Nebudeme tu šířit zbytečné OT.
důvod založení topicu je jasný.
# 2.2.2012 20.15
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Fores:Nebudeme tu šířit zbytečné OT.
důvod založení topicu je jasný.



a jednostačně výstižný...

lock
# 2.2.2012 20.19
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Dnes nebo zítra to budu mít možná čas nastavit.

PS: Pokud si Matomi skinama soustavně a systematicky nevydělává, živnosťák nepotřebuje.
# 3.2.2012 9.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nastaveno.
# 3.2.2012 20.21
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skin Chameleon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.