Chmatákov online


Fórum – Skin Chameleon

Fórum » Archiv » Skin Chameleon [zamknuto]



SZ
Takže,jak už z názvu vyplívá jde mi to to,že bych byl rád kdyby mi někdo ten skin nastavil na acc Fores.
Jsem majitel,viz. http://forum.chmatakov.cz/tema/11596-skiny-od-matomiho
Děkuji a doufám že to někdo rychleji vyřeší. ;-)
# 2.2.2012 18.33
 

Stránky: 1 2

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Zaplatil si celkem 550 kč na skin? Vím, že pokud už byl skin ve hře, stačí být jeho majitel a je vše hotovo... Ale nevím, pokud si nezaplatil 550 za skin, neměl by si na něj mít právo.. Pokud ano, tak OK lol
# 2.2.2012 18.36
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek


SZ
Zaplatil jsem 250kč,jak mi napsal Matomi. <
Řekl že ho mohu užívat a že jsem majitel (Jsem tam i napsán),takže asi takto ^
# 2.2.2012 18.48
 
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Těch 300 je poplatek za přidání skinu do hry. To pošleš Gizimu.
# 2.2.2012 18.59
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥


SZ
No jo,jenže ten skin už u Gize je zaplacen (byl) ,já posílal Matomimu a bylo mi řečeno že jsem majitel.
# 2.2.2012 19.03
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Pokud vím, tak to do té hry platil Remeselnik... Takže až jednoho dne přijde a bude žádat o (tvůj skin), tak mu ho budeš muset dát, jelikož na něj máš práva pouze jako obrázek, ale né jako postava ve hře.. Na to má zas právo on.. Takže buď pošleš 3oo,- Gizimu, jinak máš asi smolíka... lol
# 2.2.2012 19.19
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Myslím, že by v této zalážitosti bylo nejlepší, aby se vyjádřil Matomi a napsal přesné znění smlouvy.
# 2.2.2012 19.21
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Lev!ticus:Pokud vím, tak to do té hry platil Remeselnik... Takže až jednoho dne přijde a bude žádat o (tvůj skin), tak mu ho budeš muset dát, jelikož na něj máš práva pouze jako obrázek, ale né jako postava ve hře.. Na to má zas právo on.. Takže buď pošleš 3oo,- Gizimu, jinak máš asi smolíka... lol



Nic proti, ale jelikož remeslnik nebyl a není majtelem skinu, tak může žádat o velké hovno! Pokud nezaplatil matomimu, tak si může žádat o co chce ale stejně nic nedostane, jelikož je teď skin majetkem jakomy tady toho forese. Že zaplatil Gizimu za vložení do hry je jeho blbost.
# 2.2.2012 19.23
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

grok:

Lev!ticus:Pokud vím, tak to do té hry platil Remeselnik... Takže až jednoho dne přijde a bude žádat o (tvůj skin), tak mu ho budeš muset dát, jelikož na něj máš práva pouze jako obrázek, ale né jako postava ve hře.. Na to má zas právo on.. Takže buď pošleš 3oo,- Gizimu, jinak máš asi smolíka... lol



Nic proti, ale jelikož remeslnik nebyl a není majtelem skinu, tak může žádat o velké hovno! Pokud nezaplatil matomimu, tak si může žádat o co chce ale stejně nic nedostane, jelikož je teď skin majetkem jakomy tady toho forese. Že zaplatil Gizimu za vložení do hry je jeho blbost.



Z tohohle pohledu je to taky pravda, uznávám.. Ale víš jak to chodí... určitě se bude ještě dožadovat nějakých práv, pokud tu bude ještě hrát...
# 2.2.2012 19.25
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek


SZ
Uvidíme jak se vyjádří Matomi.
# 2.2.2012 19.25
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

Fores:Uvidíme jak se vyjádří Matomi.



Proč by se měl vyjadřovat Matomi? Skin je tvůj a pro něj to skončilo.. To spíš člověk s právy o nastavení.. xD
# 2.2.2012 19.27
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Tak ako povedal Koly a Leviticus. Remeselnik stratil všetky autorské práva v tom momente ako som to napísal na web a v tom momente ako ho napadlo ma takto oklamať.

U Gizma zaplatený už je, Fores zaplatil mne, čiže skin je zaplatený na 100% a tým pádom ho máš právo používať.
# 2.2.2012 19.31
 


SZ
Děkuji Matomimu za jeho koment,aspon vím jak to tedy je.
Ted už jen aby ho někdo nastavil.
# 2.2.2012 19.32
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Lev!ticus:

Fores:Uvidíme jak se vyjádří Matomi.



Proč by se měl vyjadřovat Matomi? Skin je tvůj a pro něj to skončilo.. To spíš člověk s právy o nastavení.. xD



To se mílíš, Matomi mněl s ostatními dohodu, že skin jim bude jenom propůjčen, ale autorská práva budou stále jeho. Takže na nich nemůžou vydělávat. ;-)
Myslím si, že do toho má co kecat. Remeslnik, ten má prostě smůlu, Fores mu může poděkovat, že mu zaplatil za vložení skinu do hry. Ničeho se už dožadovat nemůže. :-D
# 2.2.2012 19.39
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Grok, takú dohodu som nemal, jednalo sa o to aby na grafike z CH nikto nezarábal, pretože sa kopíruje aj do iných projektov. A hlavne proti rozširovaniu skinov, pretože potom je ich viacej ako tých základných.

Samozrejme, ak sa ma opýtajú či môžu povoliť viacero hráčom alebo kamarátom, nemám s tým problém... ale som každopádne o tom informovaný a nemôže sa stať, že moja grafika bude behať pod autorskými právami niekoho iného.

Či už za to povolenie dostanú chk, kč, € to mi je jedno...
# 2.2.2012 19.54
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Mě osobně by zajímalo, jestli má Matomi vůbec živnostenský list, slyšela jsem, že mu je přes 18, nic méně prodává skiny zřejmě jak v Česku, tak na Slovensku. Pochybuji, že ti 13letí hráči vystavily fakturu. Možná by bylo tedy vhodné se o cenách a obchodech alespoň nějak veřejně nešířit na foru, ne? :) lol
# 2.2.2012 20.01
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skin Chameleon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.