Chmatákov online


Fórum – SuperGame! *

Fórum » Archiv » SuperGame! * [zamknuto]

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
AUTOR:F r e z z y
O čem hra je: Je to uplně první beta skákačky, s názvem SuperGame. Celkem mě to překvapilo, protože když se tomu bude autor věnovat, tak by to mohlo skončit i na super hrách jako update Super Maria xDxD Těší mě to už jen proto, že tam můžete hrát za postavu, kterou jsem nakreslil. Na nováčka to není vůbec špatné.. Povzbuďte trošku morálku a sebevědomí tohoto tvůrce této hry pozitivním palcem ;-) Určitě si to zaslouží. Dále si nezapomeňte vybrat postavu by me.. lollol
Znovu zdůrazňuji, že je to první hra od tohoto perspektivního tvůrce. Přijde mi to jako celkem lehká blbůstka, ale musel sem jí dohrát až dokonce, přestože má jen dvě kola.
LINK: [na pravém panelu je ikona ke stažení] .. Soubor má necelý MB... http://www.supergame.cekuj.net/index enjoy it! lollol
# 29.1.2012 1.06
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
  • Pro začátek dobré ne?
  • Ano..7 hlasů, 70 %70 %
  • Ne..3 hlasy, 30 %30 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ

Kozel_CZ:Ty jsi dělal jen jednu postavičku a tu ti nekritizuji, tak mně neodsuzuj že tě posílám k ledu..
Nelíbí se mí to spracování je to už ohraný takovýhle skákačky.

Graf: Pšst nebo mě zavřou! xD



lol Bych ti přinesla dortík s pilníkem!

Teď mě tak napadlo, že bych možná nějak dala na začátek menší tutoriál, třeba hned ta první zelená kostka nevypadá, že mě měla připravit o život a zdání klame! :D
# 29.1.2012 18.53
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

Kozel_CZ:Ty jsi dělal jen jednu postavičku a tu ti nekritizuji, tak mně neodsuzuj že tě posílám k ledu..
Nelíbí se mí to spracování je to už ohraný takovýhle skákačky.

Graf: Pšst nebo mě zavřou! xD



Připadá mi, že někteří lidi jsou na drogách nebo co.. Ty napíšeš, že mě posíláš k ledu, ale zároveň napíšeš, že nekritizuješ mojí postavičku 3-(

Dál to nebudu rozebírat, Vláďa nemá rád OT xD
# 29.1.2012 18.53
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Dobré, mě se to dost líbí, užil jsem si to . :-D
# 29.1.2012 18.58
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Kozzel: Neříkal jsi, že si děláš i zbýrku fotek xD, ví o tom ti ostatní?

Jinak hra je hodně divná, vím, že je to začátek, ale slespoň na začáteční grafice si mohl nechat záležet. Je to taková divná slátanina všehosi, skiny z vektoru, postavička ze simpsnů, autíčko obrys červený a zeleně vybarvený střed, prostě hrůza a příšera na začátku je jenom divná kostka. Láva vypadá, jako nějakej výšše postavený výtvor a o vodě radši nemluvim. Zelenina atd... k přidání hp je podle mně od někud zkopírovaná a to jsem ještě nezačal o hlavním menu.
Doufám, že se to postupně zlepší a veškerou grafiku nahradí vlastní. Jako hra to bude potřebovat ještě kvanta úprav. Známkou to radši hodnotit nebudu.
# 29.1.2012 19.26
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Pěkné :)
# 30.1.2012 17.20
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » SuperGame! * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.