Chmatákov online


Fórum – SuperGame! *

Fórum » Archiv » SuperGame! * [zamknuto]

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
AUTOR:F r e z z y
O čem hra je: Je to uplně první beta skákačky, s názvem SuperGame. Celkem mě to překvapilo, protože když se tomu bude autor věnovat, tak by to mohlo skončit i na super hrách jako update Super Maria xDxD Těší mě to už jen proto, že tam můžete hrát za postavu, kterou jsem nakreslil. Na nováčka to není vůbec špatné.. Povzbuďte trošku morálku a sebevědomí tohoto tvůrce této hry pozitivním palcem ;-) Určitě si to zaslouží. Dále si nezapomeňte vybrat postavu by me.. lollol
Znovu zdůrazňuji, že je to první hra od tohoto perspektivního tvůrce. Přijde mi to jako celkem lehká blbůstka, ale musel sem jí dohrát až dokonce, přestože má jen dvě kola.
LINK: [na pravém panelu je ikona ke stažení] .. Soubor má necelý MB... http://www.supergame.cekuj.net/index enjoy it! lollol
# 29.1.2012 1.06
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
  • Pro začátek dobré ne?
  • Ano..7 hlasů, 70 %70 %
  • Ne..3 hlasy, 30 %30 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Moc hezké :) Třeba z vás jednou bude studio :) Chcete z toho mít klasickou mini hru nebo to propracovat v něco většího? :)

Btw. Moc nepobírám, jak se vám snese spolu tým viz třeba Sondík a Martin? :D
# 29.1.2012 12.23
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
U multiplayeru máte napsaný že zatím není, jak z tohoto chcete udělat multiplayer?
# 29.1.2012 12.40
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Graffitka: Každý do toho dal jen něco.. Mě je putna co z toho udělá.. Jestli si řekne o grafiku tak mu jí dám... Ale ta minihra mě baví xD

EDIT: Šrájo, já s tou hrou nemam nic společného, jen jsem poskytl jednu postavu...
# 29.1.2012 12.42
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Aha :) Já myslel že si jeden z tvůrců :)
# 29.1.2012 12.53
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jo, jako taky mě to chytlo :D Vždy to není jen o super grafice a úžasných efektech :D Podívejte se třeba vy starší, kdo ještě pamatuje BomberMana? :D Já osobně se k této hře občas ráda vrátím! :D
# 29.1.2012 14.08
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Super to je len by som dal postavičky z boku
# 29.1.2012 14.12
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

Custom:Super to je len by som dal postavičky z boku



Totálně sem nepochopil tvůj post.. Vždyť tam jsou postavičky z boku :-O
# 29.1.2012 18.03
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Lev!ticus:

Custom:Super to je len by som dal postavičky z boku



Totálně sem nepochopil tvůj post.. Vždyť tam jsou postavičky z boku :-O



Možná myslel postavičky při výběru postavy :idea:.
# 29.1.2012 18.11
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

grok:

Lev!ticus:

Custom:Super to je len by som dal postavičky z boku



Totálně sem nepochopil tvůj post.. Vždyť tam jsou postavičky z boku :-O



Možná myslel postavičky při výběru postavy :idea:.



Tak se má jasně vyjadřovat... Jak řikám, já nevím jak to dělal nebo kdy to dělal.. Jen jsem mu povolil jeden skin, který jsem vytvořil. A dal jsem to do správného tématu, protože mi to přijde jako docela slušné na to, že začínal.
# 29.1.2012 18.14
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Pro mě blbost ;) 3-(
# 29.1.2012 18.24
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Kozle, vím že je to topic, kde se mohou psát všechny názory, ale ten tvůj mě ani jaksi nezajímá ;-) Až ty budeš s něčím začínat, tak tě pošlu taky tak rychle k ledu, jako to děláš ty 8-)
# 29.1.2012 18.35
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Však kozlík už s něčím začal :D Neslyšel jsi o jeho sbírce fotek a videí lidí z ch? :D Zasvěcení vědí o čem mluvím :D
# 29.1.2012 18.37
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web

Kristyna_Graffitka:Však kozlík už s něčím začal :D Neslyšel jsi o jeho sbírce fotek a videí lidí z ch? :D Zasvěcení vědí o čem mluvím :D



Já vím, jenže jeho první video taky nebylo nic moc, jenže my jsme ho podrželi a jaké teďka dělá dobré kompilace killingů atp.
# 29.1.2012 18.42
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ

Lev!ticus:

Kristyna_Graffitka:Však kozlík už s něčím začal :D Neslyšel jsi o jeho sbírce fotek a videí lidí z ch? :D Zasvěcení vědí o čem mluvím :D



Já vím, jenže jeho první video taky nebylo nic moc, jenže my jsme ho podrželi a jaké teďka dělá dobré kompilace killingů atp.



Lev!, jako jo asi to řekl tvrdě, ale i kritika tě posune dál :) Dokáží mu, že se mýlí :) :D
Btw. já jsem zrovna nemyslela videa, která veřejně prezentuje, on to pochopí :D
# 29.1.2012 18.45
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ty jsi dělal jen jednu postavičku a tu ti nekritizuji, tak mně neodsuzuj že tě posílám k ledu..
Nelíbí se mí to spracování je to už ohraný takovýhle skákačky.

Graf: Pšst nebo mě zavřou! xD
# 29.1.2012 18.47
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » SuperGame! * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.