Chmatákov online


Fórum – Chmatoviny, znovuzrození

Fórum » Archiv » Chmatoviny, znovuzrození [zamknuto]

[URNA]
uživatel
SZ Mail
Téma ohledně Chmatovin, konkrétně snaha o obnovení.

Prosím lid kdo by jevil zájem vytvářet/publikovat články které se týkají tematiky Chmatákova napište PM/SZ MAKovi nebo mně.

A návrh mé grafiky:
Obrázek



A návrh mé grafiky:Obrázek

Obrázek
Team chmatákova a moderátoři:Obrázek

Díky

//VladdiS



Naposledy upraveno: 28.1.2012 17.14

# 27.1.2012 19.32
 
  • Chcete z5 chmatoviny
  • Ano chceme i jako šefa8 hlasů, 53 %53 %
  • Ano chceme ale bez tebe2 hlasy, 13 %13 %
  • Ne nechceme5 hlasů, 33 %33 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

[URNA]
uživatel
SZ Mail
Mak:To už je lepší udělat jedno téma , myslím že i já mám kontakt na mikyho takže mu napíšu, protože mi na tom dost záleží. ;-) Můžu poprosit aby se nám představily dotyční co dávají negativní hlasy, rád bych slyšel i důvod ?
# 27.1.2012 20.21
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Oukej ;) po tomhle co si napsal přestávám mít jakoukoliv chuť to nějak dál řešit. Když věříš, že k tomu mikyho dokopeš GL. BTW tenhle topic je v tomhle pripade zcela bezesmyslu. To rovnou pis mikymu ne tady.
# 27.1.2012 21.03
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

Kristyna_Graffitka:Musí ten článek být z ch? :)

www.radirna.cz -redaktorka
www.zapnimozek.cz -redaktorka
www.bombaza.cz -šéfeditorka
www.gameway.cz - bývala šéfredaktorka
www.zinnia.cz - PR redaktorka
www.apemobile.cz - redaktorka

Mohu pokračovat :D Ale zbytek tvoří převážně marketingové texty. Ale mohu napsat i něco z CH přímo :) Každopádně samozřejmě počkám, jak se to tu napřed vyvine, ale ty prvotní grafické návrhy se mi líbí :) Je vidět, že to myslíš vážně. Takže bych ráda dle časových možností pomohla.

To to musíš ale ku****ky flakat,tady má den jen 24 hod. a ještě k tomu škola? Nebo žiješ na jiný planetě??? :-[ ,a to neberu kde všude ještě děláš GM xD xD xD

BTW pro ostatní:když si projedete ty stránky,tak ta holčina musí mít hlavu jak pátrací balón,takovej brouk Pytlík(všude sem byl,všechno znám) od čočkový polívky, až po soft v mobilech,přes velikost dětských bot(ostatní nevypisuji,protože to by byl nový film,tzv.Román pro všechny)
ještě že nenapsala, že dělá redaktorku na erotické lince,to by hooooodně lidí zaplakalo ne jen tady na ofiku

btw2: uloženo pro pozdější použití v případě smáznutí od nějakýho moda
# 27.1.2012 22.20
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Johne, jelikož jsem byl povolán do zbraní tak ti mohu zaručit, že se to již nestane. Jestli ANO, tak to budeme řešit i příp. "downem".
# 27.1.2012 23.40
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
to byla ironie na jokera(btw2)
# 27.1.2012 23.42
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Mak:Nechtěl jsem aby to vyznělo takhle zle. Ale jde mi to že jsem proto udělal grafiku, chci to rozjet pořádně a nechci aby mi to pak někdo přebral. Omlouvám se jak to vyznělo a kontakt na mikyho jsem nenašel.Je tady email nevím jestli ho používá ale napsal jsem mu tam.
# 28.1.2012 9.45
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
[URNA]: takže ty jsi si připravil grafiku, napsal jsi úvodní článek, už sháníš spolupracovníky a teď jen čekáš na práva, aniž by o tom někdo věděl? Chápu to dobře? :)

Tady to vždycky fungovalo tak, že od zájemců na ten post proběhly články a MAK si vybral

Btw: skiny máš pěkný
# 28.1.2012 10.05
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ty si se naprosto zbláznil [URNA].... Rozhodně ti garantuji, že se postarám o to, aby ty sis k žádné větší odpovědnosti nečuchl. Nebudem tu mít redaktora, který podává přihlášky do Questerů na jabko serveru. Nejsi aktivní člen tohoto serveru, tudíž nevíš, co se na serveru děje. Takže nemůžeš psát články s obsahem tohoto serveru, když aktivně hraješ jiný server. THE END 3-(
# 28.1.2012 10.54
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No, to že hraje jabko neznamená, že nemá přehled, co se děje na ofiku, ale je fakt, že nevím o čem se tady bavíme :)

zatím sem nikdo nic neposlal (žádnej článek z prostředí) viz. Santea
# 28.1.2012 11.03
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Pálo: Já už posílal PMkou MAKOvi článek na určité téma. Ale kdyby si viděl jeho přihlášku do Questerů, tak by si byl taky proti. Takový žvásty jsem docela dost dlouho neviděl xD

EDIT: Nechci na postu redaktora vidět někoho, kdo napíše "killyt" a "my slýbil" :D
# 28.1.2012 11.14
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Santea: takže ty jsi si připravil grafiku ano připravil jen část napsal jsi úvodní článek ano napsal ale je nic moc už sháníš spolupracovníky ne nesháním ale psal jsem že kdybych to měl na starost tak příjmu oba a teď jen čekáš na práva ne nečekám čekám nato jak dopadne hlasování kdo to bude mít aniž by o tom někdo věděl? ne asi počkám jak to dopadne ne Chápu to dobře? Ne nechápeš

Tady to vždycky fungovalo tak, že od zájemců na ten post proběhly články a MAK si vybral
Nechápu proč se tedy o chmatakoviny nestará MAK a když se oně nestará ani nepíše články tak proč by měl vybírat články.

Btw: skiny máš pěkný Děkuji

Lev!ticus: Ty si se naprosto zbláznil [URNA].... Rozhodně ti garantuji, že se postarám o to, aby ty sis k žádné větší odpovědnosti nečuchl. Nebudem tu mít redaktora, který podává přihlášky do Questerů na jabko serveru. Nejsi aktivní člen tohoto serveru, tudíž nevíš, co se na serveru děje. Takže nemůžeš psát články s obsahem tohoto serveru, když aktivně hraješ jiný server. Žádný THE END ty píše že jsem prodával přihlášku na jabku, tak proč jabko čteš když říkáš že tu nikoho z jabka nechceš jako moderátora?
Joker hraje jen jabko a je tu moderátor 3-(

A nakonec bych řek že když nechcete, mužů chmatakoviny nechat v tom dle super stavu jak jsou.
# 28.1.2012 11.23
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
urna, promiň, ale žádný úvodní článek týkající se chmatákova si nenapsal ..
# 28.1.2012 11.25
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Přemýšlel jsem o tom a váhal, jestli mám něco vytvořit? Jelikož mám na práci něco jiného, tak Vám mužu říct originální téma k článku.

Mělo by se to týkat měsíce, který uplynul, ve kterém Gizmo udělal dalších "x" kroků k zdokonalení Chmatákova. Nové updaty jako systém pokladů atd.

Jestli se toho někdo ujme, tak si myslím, že to bude úchvatný článek a každý si ho rád přečte.

Jen přece Chmatoviny jsou noviny, které vycházi nepravidelně a nikdo schopný si to nechce vzít na starost. Udělal bych z toho "alespoň" měsičník, tzn. po měsicí souhrn všech událostí, novinek z Chmatákova atd.
# 28.1.2012 11.28
Obrázek
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
URNA: Podívej se na svojí diakritiku a gramatiku. Napsal bych to i totálně na mol lépe. Ano, forum jabka čtu. Proč ne? Taky dále čtu forum WoW, fórum loveckých potřeb atp.
Neřekl jsem, že z jabka nikoho nechci. Jak řekl Pála, pokud máš přehled o dnešní situaci resp. politice a názorů, tak by si měl tento post obsadit. Ale pokud děláš HRUBKI jako slon, nemáš mít ani odvahu přihlašovat se (Tedy pokud si IQ vyspělejším primátem). Dále pak ta tvoje slavná grafika. Nakreslil si poprvé nějaké obrázky. Skvělé! Ale proč to hned vydáváš svojí první grafiku za účelnou ke Chmatovinám. Celkem nechápu tvoje myšlení. Ještě tu mám konverzaci na skype, jak si mě úpěnlivě prosil, abych ti poradil, jak kreslit a teď už si pán grafik, který dělá VC grafiku pro chmatoviny. Ale no tak 3-(

EDIT: Vladísku, souhlasím s tebou. Rád tě podpořím jako šéfredaktora, pokud by se tento návrh ujal. Ale budeš potřebovat schopný team, který dobře znáš.. ehm (ruka na hoře) :D
# 28.1.2012 11.35
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Lev!ticus: EDIT: Vladísku, souhlasím s tebou. Rád tě podpořím jako šéfredaktora, pokud by se tento návrh ujal. Ale budeš potřebovat schopný team, který dobře znáš.. ehm (ruka na hoře) :D



Nechci být šefredaktor ani redaktor. Je mi líto, že se o Chmatákov nezajimají hráči typu "Aspire, Nations, MAK, Dang", jelikož u nich bylo vidět, že i přes "neaktivitu" in-game jsou schopní vytvořit skvělé články s vtipnou a podstatnou tématickou(obrázek, citát, video) vložkou. Hlavně musím podotknout, že to bylo pokaždé k tématu.

Je tu pár osob, které bych event. viděl jako redaktory ale nejsem si jist, jestli chápou podstatu věci. Žádné výhoda ve hře atp.

PS: Přece nechcete aby Vám ukrajinec dělal redaktora. To by dopadlo. lol
# 28.1.2012 11.50
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatoviny, znovuzrození [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.