Chmatákov online


Fórum – Chmatoviny, znovuzrození

Fórum » Archiv » Chmatoviny, znovuzrození [zamknuto]

[URNA]
uživatel
SZ Mail
Téma ohledně Chmatovin, konkrétně snaha o obnovení.

Prosím lid kdo by jevil zájem vytvářet/publikovat články které se týkají tematiky Chmatákova napište PM/SZ MAKovi nebo mně.

A návrh mé grafiky:
Obrázek



A návrh mé grafiky:Obrázek

Obrázek
Team chmatákova a moderátoři:Obrázek

Díky

//VladdiS



Naposledy upraveno: 28.1.2012 17.14

# 27.1.2012 19.32
 
  • Chcete z5 chmatoviny
  • Ano chceme i jako šefa8 hlasů, 53 %53 %
  • Ano chceme ale bez tebe2 hlasy, 13 %13 %
  • Ne nechceme5 hlasů, 33 %33 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Zkus sem napsat nějakej úryvek tvojí tvorby :)
Chmatákoviny bych uvítal :)
# 27.1.2012 19.33
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Bylo by to supr, protože už tady něco tokovýho dlouho nebylo xD Mě se líbil třeba Kolyho článek o jabku z chortalu, ten byl suprovej, ale jak tu naposled dělal redaktora Dangeres, tak to bylo děsný :-)
# 27.1.2012 19.35
 
$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
Jsem rád, že tu opět někdo nakousl toto téma. Jelikož moje fantazie nezná hranic, rád bych se také ujal nějakého toho "vstupního" resp.( přijímacího článku) do této skupiny. Byl bych moc rád, kdyby se toto téma opět zregenerovalo a dalo do kupy, poněvadž pro mě, má větší význam to, co je na fórum a ta hra je u mě na druhém místě. [zatím] xD
# 27.1.2012 19.52
 
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Můj úvodní článek je na světě, jestli bych to dostal na starost rád bych tě příjmul sondíku.
# 27.1.2012 19.57
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Bylo by velice pěkné, kdyby se obnovili chmatoviny, ale nevím, jestli by mněli být svěřeny někomu, kdo se tu najednou z čista jasna oběvil. Také si myslím, že by do chmatákovin mněla být zařazená spíše grafika z cho, než tvoje vlastní.
Navíc pokud vím, tak jsou teď v poslední době na webu ze stránkou chmatovin menší problémy, například se nezobrazují starší články atd... Na to by se zase musel mrknout Miky, který je zde taky jednou za uherský rok. 3-(
# 27.1.2012 19.57
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
WoW! Super :) Taky bych se ráda přidala, píšu pro nejrůznější internetové magazíny, mám rovněž zkušenosti jako šéfredaktorka i CP a PR redaktorka, jen gramatika občas pokulhává, takže bych uvítala editora :-[ lol

Jinak super, že se do toho někdo pustil, podpořím to :)
# 27.1.2012 19.58
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
říkám, zkuste napsat nějaký článek, podle toho se rozhodovalo posledně :)



Naposledy upraveno: 27.1.2012 20.00

# 27.1.2012 19.59
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

palandaa:říkám, zkuste napsat nějaký článek, podle toho se rozhodovalo posledně :)



Já myslím, že graffitka už toho tady dneska napsala dost. xD
# 27.1.2012 20.00
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Supr job
Ale mohl bys jako kandidát trošku prácnout na fantazii a trošku té gramatice ;) Velké a malé písmena :)
# 27.1.2012 20.00
Obrázek
By Montik
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Grok todle by byly úplně nové chmatakoviny a mám přečteno mraký starých článku. zjistil jsem i několik chyb co byly už dříve a snažil bych se je neopakovat a byl bych plně aktivní.
# 27.1.2012 20.01
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
V tom případě ti přeji, aby ti takovýto přístup do práce vydržel.
# 27.1.2012 20.02
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Teda tvůj vstupní článek je nic moc, zkus napsat nějakej příběh ;-)
# 27.1.2012 20.03
 
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Jaspre: Máš pravdu není to nic moc ale dneska jsem vysílený jelikož jsem nemocný ale zítra začnu plno párou v před.
# 27.1.2012 20.05
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Musí ten článek být z ch? :)

www.radirna.cz -redaktorka
www.zapnimozek.cz -redaktorka
www.bombaza.cz -šéfeditorka
www.gameway.cz - bývala šéfredaktorka
www.zinnia.cz - PR redaktorka
www.apemobile.cz - redaktorka

Mohu pokračovat :D Ale zbytek tvoří převážně marketingové texty. Ale mohu napsat i něco z CH přímo :) Každopádně samozřejmě počkám, jak se to tu napřed vyvine, ale ty prvotní grafické návrhy se mi líbí :) Je vidět, že to myslíš vážně. Takže bych ráda dle časových možností pomohla.

Edit pro Johna: Logicky už nepíši pro všechny tyto magazíny, to by se časově stíhat opravdu nedalo, ale bývalá redaktorka mi znělo divně :D Jak si zjistil, tak tyto magazíny nejsou v žádném případě odborné, většina vyžaduje jen základní všeobecný přehled a umět psát. Nyní pracuji usilovně na novém připravovaném magazínu pro ženy.



Naposledy upraveno: 28.1.2012 8.17

# 27.1.2012 20.13
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
V podstatě vaše jediná šance je teď jít přezemě. Takže kdo chce něco do pm ;)

Jde o to, že nikdo moc nevydržel. A není problém mě poslat článek a já ho uveřejním. Až budu vidět, že to má smysl začnu lobovat za práva. Pokud nevydržíš aspoň nebudu muset jak blbec otravovat mikyho. A nejsem si jistej kdo tu vubec na nej ma kontakt.

Takze jestli máte články /w me a pohovoříme o nich.
# 27.1.2012 20.18
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatoviny, znovuzrození [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.