Chmatákov online


Fórum – VIP na starém serveru

Fórum » Archiv » VIP na starém serveru [zamknuto]

ShockWave
uživatel
SZ
Čus
Vlastním účet s VIP přístupem na starém serveru (heslo i jméno dodám, vyskillený bojda). Zajímalo by mě, jestli se VIP bude přesunovat na nový server. NA starém serveru mě to nebaví, protože všichni mají nahrabaných tolik peněz, že bych je nestihl natěžit ani kdybyhc měl týden těžit se 100 těžbou. Chtěl bych tento VIP účet přesunout na nový server (i kdyby se měl účet na starém serveru smazat). Prosím ať mě Gizmo nebo někdo, kdo k tomuto má / bude mít přístup kontaktuje na mail ferrari550@seznam.cz protože ICQ nemám a nechci mít. Vím, že nový server ještě není, ale chci to oznámit s předstihem.
Díky
ShockWave
# 19.1.2012 13.56
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

ShockWave: Zajímalo by mě, jestli se VIP bude přesunovat na nový server

Nebude, budeš si muset založit nový účet, na novém bude možnost zakoupit VIP
# 19.1.2012 14.01
 
ShockWave
uživatel
SZ

Santea:

ShockWave: Zajímalo by mě, jestli se VIP bude přesunovat na nový server

Nebude, budeš si muset založit nový účet, na novém bude možnost zakoupit VIP


Tak jasně, ale ber to taky tak, že já si VIP kupoval abych měl výhody a abych podpořil vývoj hry. A že hackeři po*rali server sem nezavinil já a pochybuju, že by někoho bavilo hrát na serveru kde nemá nic a lidi kolem všechno ;)
# 19.1.2012 14.04
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Až to najdu, hodím ti sem odkaz :), už se to tu vysvětlovalo :)

http://forum.chmatakov.cz/tema/11897-aneb-novy-server-ch1-5
# 19.1.2012 14.05
 
ShockWave
uživatel
SZ
Dobře, klidne to zatím lockni. VIP stejně není potřeba, protože CHO se částečně odfiltroval od noobů, když otevřeli jabko. Kdyby bylo potřeba, tak si začnu stěžovat :D . Ale nebylo by špatný, dát hráčům, kteří něco přispěli, nějakou výhodu na novém serveru. Pochybuju že to bude VIP věc nebo skill na 100, ale něco malýho by mohli dávat :)
# 19.1.2012 14.14
 
Gizmo
autor hry
SZ
Za jedno VIP nemůžete čekat, že budete hrát věčně. Moje dobrá vůle je, že nechám běžet starý server.
Ale nebudu platit dva servery.
Pokud na novém serveru budou VIP, tak časově omezené (např. půl roku).
# 19.1.2012 14.22
 

Fórum » Archiv » VIP na starém serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.