Chmatákov online


Fórum – Aneb Nový server CH1.5

Fórum » Archiv » Aneb Nový server CH1.5 [zamknuto]

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Panuje hodně názorů na nový server. Pár lidím se to libí, pár lidím zase ne,ostatním je to jedno, ale MY co máme odehraných přes nějakých 250 hodin až 800, si myslíme že je to nespravedlivé,skilly sme dlouhou a teď k nám to bude k ničemu? Vím že poběží furt server ale k čemu nám to bude když se o to nikdo nebude starat? Vše se přesnune na nový server . Ale my na to nebudeme m mít čas skkilit, hodiny co sme strávili na Chmatákově, ted studujem, tak se mi to zdá vůči nám co to hrajou trochu déle trošku víc nefér, aspoň když už nic by ste nám mohli dát jako nějakou provizi převést tam VIP učty, když sme si za ně řádně zaplatili.. :-[:-[
# 9.1.2012 9.03
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
A co WIPE na ostatnich onlinovkách? Tam je to nefér taky, jen se na názor hráčů nikdo neptá. Kdo chce, ať si zůstane na původním, kde jsou díky starým bugům miliardy CHK a VIP věcí...
# 9.1.2012 9.04
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
WIPE, na ostatních onlinovkách, nevím jak to chodí jinde ale myslím si Ty kdo měli VIP, tak by jim byli ochotní Správci, převést aspoň VIP učty..
# 9.1.2012 9.08
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
Ukaž mi onlinovku, kde máš za pár korun časově neomezené VIP...Kdyby tu VIP stálo 1000 Kč/rok, tak to převedu. Ale aby někdo, kdo přispěl před 4 lety měl VIP na novém serveru, je trochu nesmysl..
# 9.1.2012 9.14
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Žadná taková asi není, nevím nehraju žádné Onlinovky až na Chmatákov.. Je to možná nesmysl ale není to vše pro nás Fér..
# 9.1.2012 9.20
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
Pro mě není fér, že hrajete a nepřispíváte, asi takhle. A přesto to dělám, tak buď rád, že vůbec nějaký druhý server bude, kde jsou opravené chyby a jsou nové věci.
# 9.1.2012 9.22
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype

Gizmo:Pro mě není fér, že hrajete a nepřispíváte, asi takhle. A přesto to dělám, tak buď rád, že vůbec nějaký druhý server bude, kde jsou opravené chyby a jsou nové věci.


Nepřispíváme, nic si nežádáš, kdyby jsi si o něco zažádal tak Ti přispějeme.. Tedy nevím jak ostatní ale já bych Ti přispěl.
# 9.1.2012 9.24
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
Proč bych měl? Mělo by vám být jasné, že by to bylo fér...
BTW wipe je nedílnou součástí všech online her a dříve či později na něj dojde. Hra, kde mají všichni všechno, je o ničem.
# 9.1.2012 9.27
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Jinak, takže bude možno zakoupit VIP učet na nový server? Jen mě to zajímá..
# 9.1.2012 9.29
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
Jo, to určitě bude.
# 9.1.2012 9.30
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jen tak mimochodem, jak tu říkáš, že bychom gizmovi přispívali. Hovno s prominutím, jednu dobu se naštval a udělal to tak a zas tak moc lidí nepřispělo.
# 9.1.2012 16.38
 

Fórum » Archiv » Aneb Nový server CH1.5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.