Chmatákov online


Fórum – Zbraně

Fórum » Archiv » Zbraně [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Navrhuju do hry přídat takové ty "VIP" zbraně, se kterejma stejně nikdo nezabijí a jenom snima machruje, ale bojí se že o ně příjde .. (Kalach, Bílá sniperka, raketomet, puška, rotačák ...)

Všechny bych přidal do obchodů a podle dmg/rychlosti bych nastavil cenu, všichni víme, že jednou z nejlepších zbraní je třeba černý kulas(*), kterejch bych zdražil třeba až na 50.000chk, aby si ho nemohl dovolit každý a používali by se i slabší zbraně, tu bílou sniperku bych dal ještě dražší, tím by se udělali pořádné rozdíly v duelech, když ještě do toho jsou ve hře zabudovaný bonusy :)

(*) Kdyby byl takle drahý, konečně by se řemeslníkům vyplatilo ho vyrábět :)



//EDIT:
zas na druhou stranu, měl by se takhle vybalancovat i mystik, protože když budou takhle drahé zbraně pro bojovníka, bude efektivnějiší si udělat sice dražšího ale lepšího mystika, kterýho stojí hulka cca 2000,- a má eště větší dmg
navíc má mutak ( = 800Hp)



Naposledy upraveno: 18.1.2012 15.14

# 18.1.2012 15.01
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Tak nezdražujte nic :)

Dýky do shopu ne viz. ^^

Mohla by se ale bleskovka zdražit tak na 3 - 3,5k.
Ber to tak že kulas se zničí dost rychle + náboje ...
a u mystika vyrobíš manu pár 100 a koupíš bleska za 2,5k
poděláš někoho o VIP :D a máš asi +- i když to beru z velkýho nahledu
50k v +

Ale je to štěstí ...
# 21.1.2012 21.27
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

grok:Ježiši, proč zdražovat mistikum zbraně, už tak si stěžujou, že jsou v nevíhodě a maj drahou manu...


Ježiši, proč zdražovat "bleh" "bleh" "bleh" ...
To nevidíš ty nemalé změny v cenách střelných zbraní ? Nemalá demence toto !
# 21.1.2012 23.23
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Podle mně by se mněli nechat ceny tak jak jsou. Když si to vezmete tak 40k za černej je docela dost peněz. Teď vám to nepříjde, když jsou ve hře nabugováné chk atd... Každý druhí člověk má skoro čtvrt mega a může si dovolit skoro cokoliv. Ale až se rozjede nový server, tak každý bude začínat od 0 a potrvá pěkně dlouho, než se ve hře objeví první killeři. Ale jsem pro, aby se do prodeje přidali VIP zbraně a těm, aby se cena pěkně zvedla.
# 21.1.2012 23.30
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jsem pro to aby Vylepšená Broka byla bez omezovače a brala 25 HP. *DANCE* lol
# 22.1.2012 0.23
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Grok, a přesně o tom mluvim, až se rozjede novej server a černej bude stat 40K, kdo ho bude mit? nikdo .. Kdo ho má teď? každej .. nechápeš pointu tohodle topiku ..
přesně o tom to je .. aby každej neměl všechno, aby se začalo zabijet i slabýma zbraněma a né aby měl každej kulas ..
# 22.1.2012 8.37
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Souhlas konečně by se zabíjelo jinýma zbraněma :) Možná i sečnýma když se používá jen bojová sekera na poděli :-)
# 22.1.2012 10.09
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

palandaa:Grok, a přesně o tom mluvim, až se rozjede novej server a černej bude stat 40K, kdo ho bude mit? nikdo .. Kdo ho má teď? každej .. nechápeš pointu tohodle topiku ..
přesně o tom to je .. aby každej neměl všechno, aby se začalo zabijet i slabýma zbraněma a né aby měl každej kulas ..


Chtěl jsem mu napsat to samí xD Podle mě ty ceny jsou přijatelné.Až se právě rozběhne nový server,tak první dobrej killer bude mít magnumku nebo sniperku a až časem se dopracuje třeba na ZL nebo kulomet černý.Navíc začnou se aspoň trochu používat i sečné zbraně "bude prd*l" xD
# 22.1.2012 12.38
 
ShockWave
uživatel
SZ
Já bych zvýšil cooldown bojovky, aby se používali i jiné sečné zbraně. Navíc pokud bude magnum za dejme tomu 2000 a bojovka taky, tak lidi budou brat bojovku ..
# 22.1.2012 13.25
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Radšej vymyslite, ako používať všetky zbrane a nie len top zbrane a tie najslabšie na skillovanie prípadne prudenie. Zmeny cien nepomôžu, ludia nebudú vyhadzovať peniaze na mid-end zbrane, keď by tým stratili čas so zarábaním na top zbraň ale keby bol nejaký medzistupeň, že je treba si kúpiť najskôr low-end zbraň, potom mid-end a až potom by mohla byť topová zbraň. A čím to urobiť? Vylepšením PvP systému (keďže PvE prakticky v CH neexistuje...). Prípadne k tomu ešte nejak zakompotovať craft, nech je to obšírnejšie.
Ohľadom toho vylepšenia PvP by sme sa pri nápadoch mohli inšpirovať WoWkom - honory, aréna body, rating... Otázkou je, ako to preniesť aj do CH.

Čo sa týka vyváženia s mystikom, ten by mohol mať automatický regen. many závislí od nejakého skillu.
# 22.1.2012 13.38
 
ShockWave
uživatel
SZ
Tak craftění by se hodilo. Jestli někdo zná Dead Rising 2 tak něco takové :)

regen many : Mystika věda meditace ne ?

třeba to udělat takhle u toho bojovníka
100 hitů brokovnicí-> magnum atd..
Příslušenství na zbraň (puškohled zatím jedinej) tak třeba 50 killů zbraní-> možnost namontování optiky na tu zbraň (aneb systém BF3) a optika by dávala třeba +20% dmg
# 22.1.2012 13.52
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Je to blbost aby byl kulas za 50k, tedkon až bude nový server tak bude mít každý málo chk, 50k je fakt hodně. To abych potom měsíc vydělával na jednu zbraň.
# 22.1.2012 14.21
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
btw: todle není přímo k ,,Zbraním" ale nechci zbytečně zakládat nové téma.. co takhle přidat nejáký klobouk/čepici, co by zvyšovala kapacitu nábojů,šípů,many ? ;-)
# 22.1.2012 15.27
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Same, jojo to by taky nebylo špatné ..

Erektus, stačí si tady všechno přečíst a pochopíš to a nebudeš psát takový zbytečnosti ;)
# 22.1.2012 15.27
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

[E:r[E]ktus]Je to blbost aby byl kulas za 50k, tedkon až bude nový server tak bude mít každý málo chk, 50k je fakt hodně. To abych potom měsíc vydělával na jednu zbraň.


OMG...O tom to asi je.Když budeš chtít mít pořádnou zbraň,tak se budeš muset delší dobu poctivě snažit.Pak se ti to přece vrátí.Lidi,kteří budou mít asi horší zbraň pak nebudou mít takovou šanci jako ty.Je to dobrý nápad.Nevidím v tom žádný problém.To vy jen musíte mít vždycky všechno rychle,všechno hrrr, hrrr,...
# 22.1.2012 18.01
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Asi tak .. cílem hry není mít za týden všechno na max, nejlepší zbraně, atp .. Někteří by si to měli uvědomit :evil:
# 22.1.2012 18.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Zbraně [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.