Chmatákov online


Fórum – Opatření proti demenci na novém serve

Fórum » Archiv » Opatření proti demenci na novém serve [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Protože se stále objevují útoky na mne, pokusy zneužití chyb, bude na novém serveru zavedeno následující opatření:
Po založení účty bude trvat 12 hodin, než se na něj přihlásíte + do té doby nebudete moci založit účet jiný. Tím se omezíme jednorárové accounty vytvářené proto, aby obtěžovali ostatní a dělali ve hře jen potíže. Slušným hráčům se tak zlepší herní prostředí.
# 17.1.2012 9.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Bamberlik:. Jeden den si založí někdo účet a až zítra bude hrát :(


Co bez Chmatu ten den bude dělat , že? Taková doba to je ;)
# 18.1.2012 16.59
 
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ

TheneoR:

Bamberlik:. Jeden den si založí někdo účet a až zítra bude hrát :(


Co bez Chmatu ten den bude dělat , že? Taková doba to je ;)


Když se na něco těšíš, tak je to tak trošku delší doba víš ;)
# 18.1.2012 17.06
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
gizi: nešlo by udělat nějakýho klienty, co by jsi vypustil ted a slouzil by jen k predregistrovani na novej server?
# 18.1.2012 18.41
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

SOJka:gizi: nešlo by udělat nějakýho klienty, co by jsi vypustil ted a slouzil by jen k predregistrovani na novej server?


A k čemu by to bylo?
# 18.1.2012 18.58
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Gizmo:pixee: Jasně, ale budeš pokaždé muset čekat 12 hodin, aby sis založil účet, kterej ti pak GM smaže za prasárny.



ať žijou proxy adresy, nějakej blbeček si založí 20účtů najednou a za 12hodin začně dělat bordel :)
# 18.1.2012 18.59
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Tak se mu smažou a bude čekat zas půl dne..to rychle omrzí..
# 18.1.2012 19.07
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Gizmo:Tak se mu smažou a bude čekat zas půl dne..to rychle omrzí..


já vim, to jsem jen plácnul co mě napadlo 8-)

jinak nešlo by nějaký opatření proti:

založíš si nick LIILIIIILLLIII ( to L bude malý ) a CHTS/GM nemá jak tě kopnout páč nepoznáš malý L od velkýho I.. a pak už se jen bugneš přes souřadnice na NPC třeba na Lojzu, a nikdo nemůže prodávat ryby. :)
jedinej kdo by mohl kopnout by jsi byl ty..

(takže tady je třeba jeden z důvodů proč by se hodil seznam hráčů viz.:http://forum.chmatakov.cz/tema/11949-seznam-online-hracu-ve-hre, na jabku mám smůlu, páč oni maj seznam, a jen ctrl+c ctrl+v)
# 19.1.2012 1.18
8-)
www.hruzka.cz
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Pixelku, pokud ten hráč napíše do chatu, můžeš ho kicknout, když si jeho nick zkopíruješ z historie, pokud nenapíše, tak to bude problém :-[
# 19.1.2012 6.23
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Gizmo
autor hry
SZ
Na novém serveru mám připravenou kickovací hůlku, stačí kliknout na hráče :)
# 19.1.2012 6.59
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Gizmo:Na novém serveru mám připravenou kickovací hůlku, stačí kliknout na hráče :)



A to bude jako předmět? :-D
# 19.1.2012 7.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
Jasně, ale jen pro hráče s právama :)
# 19.1.2012 8.09
 
ShockWave
uživatel
SZ

Gizmo:Jasně, ale jen pro hráče s právama :)



Spíš by to bylo lepší, že chts apod. budou mít ,,pravomoc,, , že na hráče klikne pravým a klikne na vykopnout ze serveru. Kdyby to byl předmět, tak musí být v seznamu a kdyby někdo přišel na to, jak hackovat (WPE apod..) tak tu asi moc lidí mít nebudeš.
A k těm účtům, co takhle udělat, že když si někdo stáhne klienta a vytvoří si účet, tak by měl ten 1 a mohl by za něj okamžitě hrát, ale pokud bude chtít 2. , bude muset už čekat dejme tomu těch 12 h. A kdyby to někdo bugoval přes proxy, tak by se mu dal IP BAN na síťovou kartu ne ?
# 19.1.2012 14.02
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tá kickovacia húlka bude robiť len to, ako keby si napísal príkaz na kick ale namiesto toho len klikneš s ňou na hráča... Takže pokial nejdú nejak bugnúť práva, tak to nikto iný nepoužije resp. nebude to mať ten efekt, že to niekoho kickne.
# 19.1.2012 14.08
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ta hůlka je dobrý nápad, jen asi brzo odhalí toho tajného GM 8-)
# 19.1.2012 14.16
Obrázek
ShockWave
uživatel
SZ
Ahá to mě nenapadlo.
Ještě by ale mohl Gizmo zavést systém, který dělal kdysi chmatmaster, ale trochu ho vyladit. spočívalo to v tom, že při registraci jste museli vyplnit 20 otázek. Třeba udělat cyklus na 100 otázek, které by se náhodně ukazovali hráčům, kteří si chcou udělat účet. Jakmile poděláte třeba 3 odpovědi, můžete to zkusit znova za 6 hodin.
I když se ti to povede a budeš mít účet, znova můžeš za 6 nebo klidně 12 hodin :)
# 19.1.2012 14.17
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Opatření proti demenci na novém serve [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.