Chmatákov online


Fórum – Opatření proti demenci na novém serve

Fórum » Archiv » Opatření proti demenci na novém serve [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Protože se stále objevují útoky na mne, pokusy zneužití chyb, bude na novém serveru zavedeno následující opatření:
Po založení účty bude trvat 12 hodin, než se na něj přihlásíte + do té doby nebudete moci založit účet jiný. Tím se omezíme jednorárové accounty vytvářené proto, aby obtěžovali ostatní a dělali ve hře jen potíže. Slušným hráčům se tak zlepší herní prostředí.
# 17.1.2012 9.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

SOJka:Já to pochopil tak, že on si zaregistruje první účet. Hned začne hrát, ale jakmile bude chtít druhej účet tak může až 12+ hodin po založení předchozího účtu

To jsi pochopil špatně :). Založíš účet, ale do hry se na něj dostaneš až za 12 hodin. Pokud budeš chtít další, založíš a opět se na něj dostaneš až za 12 hodin. Takže druhej účet budeš moct založit až za 12 hodin po prvním založení účtu, třetí účet až za 24 hod. od založení prvního atd. Prostě pořád tam bude rozmezí 12 hodin, než budeš moct na nějakej svůj novej účet do hry :)

johni: 3-4 hoďky je málo, pokud přijde ze školy a bude chtít do hry, tak do pozdního večera jich pár stihne založit a hrát (tím myslím ty dmty, co kazí hru)

Btw: když založíte účet, než půjdete ráno do školy, večer už můžete v poho hrát (kolem tý 19 -20 hod.)

Když byl server několik měsíců off, taky jste čekali, tak těch 12 hod. je proti tomu opravdu málo a jak už jsem psala, kdo má zájem o hru a o to, aby si mohl fakt zahrát, rád si počká :) Já s těma 12 hod. naprosto souhlasím
# 18.1.2012 9.13
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
12 h po registraci je opravdu hodně. Já co už chmat chvíli hraji to ráda vydržím, ale obávám se, že hráči, kteří si hru z netu stáhnou budou zklamaní a jak tu už jeden psal může je to odradit od hry. Kdyby alespoň ten první účet šlo hrát ihned po registru a jen další acc měli časovou prodlevu, klidně i 48 h to už je fuk, ale Gizi prosím zkus popřemýšlet nad změnou alespoň u toho prvního, 12 h je opravdu nekonečně moc :'(

P.S. A to počítám i s faktem, že server bude hned od počátku přeplněný a bude potíž se tam dostat.
# 18.1.2012 10.09
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
amazonko, odradí to max ty, kteří zakládají během několika minut x nesmyslnejch účtů, ale určitě ne ty, kteří mají zájem hrát.
Btw: pořád běží tento server, tak není problém hrát tady, založit si třeba večer účet na novým a ráno si už hrát tam a nebo založit novej ráno a večer hrát na novým.

Když se server vypínal, taky nemohl nikdo hrát, nebo když jsou teď různý opravy, tak to taky nejde třeba několik hodin a hráči to vydrží (hrajou různý jiný svoje hry), tak zase tak velký omezení, že nebudou moct 12 hodin do nový hry, to fakt není
# 18.1.2012 10.30
 
Gizmo
autor hry
SZ
To není tak snadné - nelze rozlišit mezi prvním loginem jinak než pomocí IP - a ta jde změnit.
Takže prudiči, kteří to umí, by si měnili IP a zakládali účty jak na běžícím páse.

OK

Řekněme 4 hodiny a když se to nesvědčí, tak budeme přidávat. Udělám to nastavitené přímo příkazem od GM.
# 18.1.2012 10.33
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Predstavte si, že ste úplne nový hráč, na Ch ste narazili náhodou na nete a prahnete po tom zahrať si to! A ejha, až o 12h... Tak to nič, kuknem niečo iné alebo sa vrátim na wowko.

Keď som skúšal Ultimu, tak som musel čakať na to, kým mi schvália účet - trvalo to asi deň a keby mi neprišiel email že už mám založený acc, tak by som na to úplne zabudol a ani by som tam nelogol (a to som sťahoval 700MB klienta rýchlosťou 5,7 KB/s). Logol som a ejha, dali ma do vezenia a ževraj mám vedieť ja, za čo :D koniec, vymazal som Ultimu... Pripomína vám to niečo?:D
# 18.1.2012 10.38
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Gizmo, když už seš u těch příkazů, nebudu kvůli tomu zakládat téma,,

jsou dvoje práva chts, pokud se nemílým,
jedno je GM3 = uvezni,propust,sleduj,odpoj a trest xxx =nick
další je GM4 = uvezni,propust,sleduj,odpoj a zprava
navrhoval bych, aby se to spojilo, protože já osobně nechápu, proč to tak je..



Same, ono by stačilo přečíst pravidla a třeba by si věděl, za co tam jsi ;)
# 18.1.2012 12.19
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Doba 12 hodin je ideální pro blbce, kteří ničí hru a kteří si rychle rozmyslí, jestli má smysl čekat tak dlouho, aby mohli napsat větu: Gizmo je zku.ená pí.a a dostali BAN. Stejně tak je ideální pro hráče, kteří si rádi počkají (říká se tomu trpělivost) na něco novýho. Server by se plnil postupně, jak by logovali po delší době.

Doba 4 hodiny je dobrá pro ty, kteří nechtějí čekat a ideální pro ty, kteří chtějí dělat bordel, ta krátká doba pro ně nemá žádnej význam. Během pár hodin se server zaplní lidma (i těmahle idiotama) a slušní ostrouhají.

Je to pouze jen a jen můj názor a ti, kteří chtějí do hry okamžitě, budou samozřejmě proti mě :) (ale mě to neva, já si za svým stojím :))
# 18.1.2012 12.28
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Jen ještě dotaz ohledně účtů.
Máme jednu IP, ale dva pc, hrajeme celá rodina, zajímalo by mě jestli si můžu já založit účet na svém pc a zároveń přítel na svém pc a nebo jeden z nás dvou bude muset počkat těch 12h.
# 18.1.2012 12.35
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Jeden bude muset počkat.
# 18.1.2012 14.27
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Pochopil som to dobre ? Zalžím si acc a musím počkať 4 hodiny aby som založil další ale na tom čo som založil možem byť ? :-[
# 18.1.2012 16.45
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ne. Založíš účet, počkáš 4 hodiny, pak na něj můžeš lognout do hry. Založíš druhej (4 hodiny od založení prvního), to znamená, že na druhej účet budeš moct až po 8 hodinách od založení prvního
# 18.1.2012 16.48
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Koko*ina 3-(
# 18.1.2012 16.50
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ
A nebylo by lepší aby nešlo založit účet jen jednou za 12 hodin ? To že se musí čekat bude všechny otravovat. Jeden den si založí někdo účet a až zítra bude hrát :(
# 18.1.2012 16.57
 
Gizmo
autor hry
SZ
Neslo, protoze by stacilo zmenit IP.
# 18.1.2012 16.58
 
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ
Někdo si založí účet a zítra má zaracha :D
# 18.1.2012 16.59
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Opatření proti demenci na novém serve [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.