Chmatákov online


Fórum – Problematiky "vysících" účtů

Fórum » Archiv » Problematiky "vysících" účtů [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Milí hráči,
chvíli sem bádal nad tím, co znamená slovičku "vysi mi acc" - dospel sem k zaveru, ze to je slovesa ve zpusobu rozkazovacim od slova "sét" (sázet). Bohuzel nas tym není chopný Vám vyset acc, sme schopni vám ho pouze odblokovat (tedy jeden z nás - ten nejvyšší, autor, popř. GM nějaký, který není znám), pokud vám VISÍÍ (to znamená, že on neseje, ale je udržován nějak v určité poloze - v bloklé poloze bychom to teoreticky mohli nazvat)

Takže pokud něco chcete, používejte sloveso "VISET" prosím, s "VYSE(J)" toho moc neuděláme. Díky

Pro méně zdatné: Viset vidět viklat vidle ...
# 13.1.2012 7.01
 

Stránky: 1 2 3

$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
MAK: Oháníš se tu slovama debil atp. a připadáš si o něco lepší, když máš mod.? No ták... Warn za podpis beru, ale to že mě warnuješ předchozí acc za oslovení "more" mi přijde jako snížení naopak tvé inteligence. Tím co si napsal by normální hráč dostal warn. Máš se vyjádřit jasně a stručně že se slovo se píše tak a tak. K jakému závěru si dospěl je jen a jen tvoje věc. Jinak kdyby si viděl IP založení tohoto účtu EL....., tak by si viděl, že jsem ho nezakládal já, takže se vzpamatuj když vůbec nevíš ;)

EDIT: Není to flame a ani zbytečný post(je k tématu a jako odpověď na minulý post);-)
# 13.1.2012 21.33
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Je to flame a zbytečnej post, protože na to máš PM a tohle je téma o něčem úplně jiném. ^^
# 13.1.2012 21.41
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sorry sondík, ale ty si retard 2. třídy. To co píšeš nedává absolutně smysl. Dám příklad: "Tím co si napsal by normální hráč dostal warn. " - talhe věta říká, že "to co jsem napsal" je prostředek, kterým bych dostal warn. Celkem nesmysl, že? :) A celkově se to nedá číst, je to nesmyslné a vzpamatuj se sám. Třeba, až napíšeš nějaké smysluplné souvětí, začnu to číst a reagovat.

Howgh

BTW nevadí mě, když mě někdo nadává, ale musí to mít úroveň, palovi sem za to nikdy nedal warn..

A za slovo "more" sem ti nedal warn.

A začínaj mě hádky s blbama jako si ty vážně unavovat.. nevěřil jsem, že demence ubíjí, ale očividně ano.
# 13.1.2012 22.18
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Problematiky "vysících" účtů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.