Chmatákov online


Fórum – Problematiky "vysících" účtů

Fórum » Archiv » Problematiky "vysících" účtů [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Milí hráči,
chvíli sem bádal nad tím, co znamená slovičku "vysi mi acc" - dospel sem k zaveru, ze to je slovesa ve zpusobu rozkazovacim od slova "sét" (sázet). Bohuzel nas tym není chopný Vám vyset acc, sme schopni vám ho pouze odblokovat (tedy jeden z nás - ten nejvyšší, autor, popř. GM nějaký, který není znám), pokud vám VISÍÍ (to znamená, že on neseje, ale je udržován nějak v určité poloze - v bloklé poloze bychom to teoreticky mohli nazvat)

Takže pokud něco chcete, používejte sloveso "VISET" prosím, s "VYSE(J)" toho moc neuděláme. Díky

Pro méně zdatné: Viset vidět viklat vidle ...
# 13.1.2012 7.01
 

Stránky: 1 2 3

H y b r i d
uživatel
SZ
Nechápu na co dělá moderátor zbytešné topicy, za který sám dává warning ...
# 13.1.2012 11.19
 
$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
Panebože.... Je vidět, že nemáš co na práci 3-(3-(
# 13.1.2012 12.27
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hybrid: Informační topic je zbytečný, to, že hráče upozornuju, že píšou sračky je zbytečné? :) Ah, očividně další z řad omezených debilů.

Sondik: Čekal jsem ráno na bus a byl jsem pohoršen slovíčkem "vysí" ve významu "visí" o_O jestli sem ten čas měl využít tím, že sem seděl a čučel doblba, tak budiž. (Ano právě si mi dokázal, že si také debil) to mi připomíná tvůj stupidní hnusně vypadjící blikající podpis který by the way porušuje pravidla. El dementos ve hře očividně sedí.
# 13.1.2012 14.01
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
MAK :
Víš je zvláštní, že když já udělal topic který byl čistě oznamovací že prodám klíče tak jsem dostal ban.
Pokud budeš mít reakci takovou že jsem to měl napsat do topicu tržnice tak si přečti toto : Sám jsi to mohl napsat každýmu hráči zvlášť

EDITED by real EaZZy8: Sorráč, to jsem nepsal já, nechal jsem loglej acc na fórum a H y b r i d toho samozřejmě hned musel zneužít ... 3-(



Naposledy upraveno: 13.1.2012 16.11

# 13.1.2012 14.14
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
ezzy8: Co já viem, já ti to určo nezamkl.

a k tomu tvému hloupému dodatku:

1. A ano budu to psát každému hráči zvlášt kdyz muzu udelat topic.. aneb proc to delas jednoduse kdyz to jde slozite ze? :) dmnce
2. topic s trhem kdyz uz nemuzes srovnavat s tim poslat kazdemu zvlast PM (ano blbe, posilani PM a napsani neco do jiz existujicho topicu neni zrovna.. srovnatelne urovni namahy vzniklou danym aktem)

:) so stfu and think
# 13.1.2012 14.40
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
eazzy8: Topic na prodávání tu je, na výuku gramatiky není a podle mého je celkem dos potřeba.
Rozesílání globálních zpráv ohledně toho co jde dát do tématu je zbytečné..

BTW: Čárky v souvětí.. většina lidí tu píše jak Forrest Gump (pokud to někdo četl).
# 13.1.2012 14.41
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:))) čárky se dají prominout, taky mám chuť je někdy psát a někdy ji zase nemám. A většina čárek (jakože čárky před "a";) se učí na střední až, co vím.
# 13.1.2012 14.45
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
učet Mister! dík
# 13.1.2012 14.46
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Čárky dodávají plynulost a čitelnost textu, je to samozřejmě podle vztahu mezi větami, což se učí na střední, ale dávad čárky před vztažné a vedlejší věty by mohl každý..


Mister: Než začneš psát, tak se taky nauč číst :D
# 13.1.2012 14.47
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Mister:učet Mister! dík

A to sem píšeš proč? Smysl je jakej?
# 13.1.2012 14.49
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Ten mister je dost mimo
# 13.1.2012 14.58
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
A když mi taky visí acc? Tak co z tím? :) Visí mi od tý doby co to včéra spadlo tak nwm jestli se to počítá za restart... Acc Haluch warrior
# 13.1.2012 14.59
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:)) přečti si novinky. Dojdeš k tomu, kde to je vysvětlené
# 13.1.2012 15.02
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
HaluCh: budeš muset počkat, nikdo ti to neodblokne, protože ve hře GM už není

Takže opět pro všechny: účty, které visí, budou odblokovány po restartu, dřív ne, jelikož ve hře není nikdo, kdo by to mohl udělat (CHTS ty práva nemají). Restarty jsou často, proto vyčkejte a nepište to sem pořád dokola

Na odblok účtů se nepoužívá věta odpoj acc ale nastav hlavni pritomen 0 =nick, tenhle příkaz má jen GM a ten ve hře není a nebude



Naposledy upraveno: 13.1.2012 15.57

# 13.1.2012 15.03
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Hele v novinkách sem to nikde nenašel, nebo aspoň nevím co máš na mysli...
A co chtsáci? :) Myslím že by stačilo napsat .odpoj haluch warrior
# 13.1.2012 15.06
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Problematiky "vysících" účtů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.