Chmatákov online


Fórum – Pravidla in–game

Fórum » Archiv » Pravidla in-game [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Tento topic slouží k dohodnutí se na pravidlech, která budou muset být dodržována ve hře (in-game). Jde o to, aby se zabránilo „dohadování se“ o tom, zda byl danny cin trestuhodny, nebo nebyl. Vse pujde ve forme verejne diskuze, kdy se v podstate CHTS a ostatní ve spolupraci s hraci dohodnou na nějakých pravidlech. Pravidla se tu budou psát pod sebe. Díky ustanovení pravidel už nebude možno některé akty napadat.
Jen tak „By the way“ pro rejpaly:

Pište sem své návrhy, postřehy etcetera.



Pravidla: zde: http://www.chmatakov.cz/pravidla plus dodatky:

1. AFK skillení je trestáno NP, afk bez skillení - CHTS vám může dát kick.
3. Používání speedhacku,WPE a podobných programů




Naposledy upraveno: 14.1.2012 19.23

# 7.1.2012 12.32
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

SOJka
pokud jsi VIP, tak proč nemít výhodu delšího záchoda :D



loool, to musíš mít hodně tuhou stolici :D

hele když si VIP, tak se přihlásíš kdykoliv, tak nevím co řešíš. A těch pár sekund co přihlášením ztratíš tě snad nezabije ne?
# 10.1.2012 1.07
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nechápu, v čem je pořád takovej problém :), prostě hráč, kterej skillí s předmětem v ruce a je afk, má np, hráč, kterej je afk bez předmětu v ruce má kick. Jednoduchý a naprosto jasný. Ten, kterej afkuje a skillí, porušuje pravidla, tím pádem má np oprávněně, hráč, kterej afkuje, aby nahrál hodiny nebo nemusel ze hry, protože lítá někde venku, nebo blokuje ty, co si chtějí zahrát, ve hře nemá co dělat, tak má kick. A kdo jde jakkoliv od kompu, (zvonek, wc, rodiče, jídlo atd.) může v poho na těch pár minut odlog.
Pravidla bych neměnila a nechala je všechny naprosto stejný, jako byly, kromě dořešení rekillu, killení a odlog v blue a kill v np. Byly sepsány dobře a není třeba je nějak obměňovat a sepisovat nový.
# 10.1.2012 8.38
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Nikdy se za afk netrestalo.. kdo se dostal do hry je tam :) a jak dlouho chce. A nevim proc by nemohl být afk. Zas tak malá ta kapacita není.. Ja nechcu jak blbec vzdy odlognout a lognout jen protoze nekam jdu.. a pak se zas nedostat do hry.

A prostě se řeklo, že se pravidla sepíšou :) tak se sepíšou a dokud neřekne Gizmo - vlastník hry - něco jiného tak smolík jak by řekl john.

BTW tento topic je v podstatě jen na dodatky, jelikož pravidla opravdu sepsáno jsou, ale prostě v urč. věcech tu byly zmatky, které je nutné vyřešit..
# 10.1.2012 14.39
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
........nejlepši by bylo aby to Gizmo nějak vyšpekuloval a naprogramoval by "neporušitelna pravidla" (třeba u rybárny by nešli vytáhnout zrbaně apod). To že se tady zavaději pravidla je jen kvuli nedostatkum ve hře ;)
# 10.1.2012 15.41
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Gizmo
autor hry
SZ
Varloň, to je blbost..viz pravidla na oficiálních shardech např. pro Ultimu Online, pravidla upravuji především chování hráčů, stejně jako právo v lidské společnosti.
# 10.1.2012 15.46
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

MAK:BTW tento topic je v podstatě jen na dodatky, jelikož pravidla opravdu sepsáno jsou, ale prostě v urč. věcech tu byly zmatky, které je nutné vyřešit..

Vždyť o tom celou dobu píšu :D, že je zbytečný psát všechno znova, že stačí jen upřesnit pár věcí, asi jsi mě špatně pochopil :)
Bttw: nikde jsem nepsala, aby se trestalo pokud je pouze afk, ale jen to, aby byl kick.

Takže jako myslíš, že tam někdo logne, zašije se, půjde na celý odpoledne ven a je to v poho? A žádnej trest nebude mít? (Myslím kick)
Btw: právě kvůli těm, jak ty říkáš že můžou být afk jak dlouho chtěj, se zrušila chráněná zona
Ty jsi pro, aby hráči afkovali, já zase nechápu absolutně smysl toho, proč by měli, když nevykonávají žádnou činnost, vůbec nejsou ve hře ani u pc, v tomhle se prostě neshodneme :)
# 10.1.2012 16.02
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Stím Afk tak když bude afk s věcma jeho problem ho killnou a bude
# 10.1.2012 18.21
Valentino Rossi <3
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Takže podle Máčka je afkaření povoleno,už se na to těším,až budu loglej a budu se vysmívat hráčům kteří nemůžou lognout :-[xD
# 10.1.2012 20.11
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Santea: :) Moje chyba špatně jsem se vyjádřil, samozřejmě máš ohledně topicu pravdu.

Jak říká quatro to je obrácené strana mince.. zas tě zabijou kdyz vidis ze jsi afk : )

Jako tohle má bejt diskuze.. já sem prostě pro afk bez prutu :)
# 10.1.2012 20.16
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
takže jsme tam kde jsme byli, až budou zakladat nový acc,že nemužou lognout,to se budu šklebit
# 10.1.2012 20.22
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jenže zas je blbost nějak více omezovat hráče :) co jde jen na chvili pryč..
# 10.1.2012 21.15
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
A že ten co jde na chvíli pryč omezuje ostatní ti furt nedochází co? Pořád dokola meleš svou.
# 10.1.2012 22.28
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jo lady ,du se jen vychcat , a ne někam na cely odpolko
# 10.1.2012 22.30
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
To co jsem psala platilo Makovi, jasně, že když jdeš jen na minutku čůrat tak je to trochu jiný, ale už jsem ve hře dost dlouho a všímám si co dělají hráči. Kolíkrát vidím někoho stát bez hnutí i půl hodiny :( Ale jak tu kdosi psal, říká si o dobře mířenou ránu xD, což je nakonec lepší jak NP xD

P.S. Ať žije závislost.
# 10.1.2012 22.47
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Amazonka: Ježiš.. a ty omezuješ jeho tím, že na chvili pryč musí odlognout a pak už třeba nelogne. A to že se tam snažil dostat ti nedochází. Taky melete furt svou a co jako..

:))) A jak tu řekli.. když si afk tak tě zabijou prostě..

Nechť rozhodne anketa. (udělám topic)
# 11.1.2012 6.53
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Pravidla in-game [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.