Chmatákov online


Fórum – dino–chobot

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » dino-chobot

.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
Tak mě napadlo jak tu bylo zmíněno o kopání a nalézání věcí (

XmenT:Napadlo mně že když zkoumáte vědu, tak najdete kosti,lebky a pod.A že by se od určité dovednosti mohli vynalézt různé předměty například od Vědy 30 by jste mohli vykopat sbíječku od vědy 40 rybářský klobouk atd.Co vy na to?

)
No takže bych udělal eště o jeden Quest navíc a to tento (nejlépe by ho splnovalo více povolání)
Něco pro řemdy: na poušti by ste nakopaly od každé kosti ks., něco pro bojovníky: Zabít příšeru a získat srdce, něco pro lovce: ulovit sněžného chobotníka, a konečně něco pro mistiky: Vzaly by ste předtim zminované věci k tomu do invu eště pytlík bylinek a chlupů, do ruky speciální hůl oživení mrtvích u které by bylo třeba akšní tlačítko to by ste zmáčkly a ono by vám to vzalo třeba 50 HP, věci by zmizely, a vy by ste měl dino-chobota
P.S.: o tom jak si ho mezi sebou podělíte je váš problémxD.....
Obrázek
(Já vím ten chobot je trapnej, blbej a do chmatu se nehodí a proto můžete vynechat nadávky
protože by fakt chtěl předělat)


// DJ Miky: Pro lepší představu odstraněno oranžové pozadí:
Obrázek



Naposledy upraveno: 10.12.2007 20.10

# 10.12.2007 20.07
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó

Stránky: 1 2 3 4

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tohle je zrovna povedený,to jen Thadar dělá chytrýho
# 12.12.2007 16.32
 
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
asi tak;-)
# 12.12.2007 16.40
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

derbo
uživatel
Obrázek
Ve hře: derbo,...
SZ Mail Jabber Skype Web
mne se takylibi ale mohl by se prodavat normalne je to takovi sloziti(skusim taky navrhnout chobota jestli se vam bude libit muzete ho tam dat):-D:-P8-):twisted:xD
# 12.12.2007 17.50
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Hlavně si tady necvič smajly ;-)
# 12.12.2007 17.52
 
Thadar
uživatel
SZ Mail
nedelam chytryho jen jsem rekl svuj nazor neni to spatny ale podle me takovy uz divny ale souhlasim
# 12.12.2007 19.47
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

Thadar:nedelam chytryho jen jsem rekl svuj nazor neni to spatny ale podle me takovy uz divny ale souhlasim


Bych řekl3-(..... xD:-D
# 13.12.2007 14.21
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Thadar
uživatel
SZ Mail
ale snaz se dal maz dobry napady:-D
# 13.12.2007 15.58
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
oki budu se snažit... možnáxD :-D
# 13.12.2007 17.19
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Thadar
uživatel
SZ Mail
jasan verim ti;-):-D
# 13.12.2007 18.51
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » dino-chobot

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.