Chmatákov online


Fórum – dino–chobot

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » dino-chobot

.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
Tak mě napadlo jak tu bylo zmíněno o kopání a nalézání věcí (

XmenT:Napadlo mně že když zkoumáte vědu, tak najdete kosti,lebky a pod.A že by se od určité dovednosti mohli vynalézt různé předměty například od Vědy 30 by jste mohli vykopat sbíječku od vědy 40 rybářský klobouk atd.Co vy na to?

)
No takže bych udělal eště o jeden Quest navíc a to tento (nejlépe by ho splnovalo více povolání)
Něco pro řemdy: na poušti by ste nakopaly od každé kosti ks., něco pro bojovníky: Zabít příšeru a získat srdce, něco pro lovce: ulovit sněžného chobotníka, a konečně něco pro mistiky: Vzaly by ste předtim zminované věci k tomu do invu eště pytlík bylinek a chlupů, do ruky speciální hůl oživení mrtvích u které by bylo třeba akšní tlačítko to by ste zmáčkly a ono by vám to vzalo třeba 50 HP, věci by zmizely, a vy by ste měl dino-chobota
P.S.: o tom jak si ho mezi sebou podělíte je váš problémxD.....
Obrázek
(Já vím ten chobot je trapnej, blbej a do chmatu se nehodí a proto můžete vynechat nadávky
protože by fakt chtěl předělat)


// DJ Miky: Pro lepší představu odstraněno oranžové pozadí:
Obrázek



Naposledy upraveno: 10.12.2007 20.10

# 10.12.2007 20.07
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó

Stránky: 1 2 3 4

Jango
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jango
SZ Web
mě se líbí,a když už upravovat sosák,tak jedině trošku zmenšit a trošku zvednout,ale líbí se mi to i takle
# 11.12.2007 14.55
BAF!
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Domaluj ho zepředu a zezadu :-)

Toho chci do hry...
# 11.12.2007 16.13
Obrázek
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
mě se líbí
# 11.12.2007 16.29
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

bigdragon:Domaluj ho zepředu a zezadu :-)

Toho chci do hry...


Si děláte pr**l ne? Já nejsem takovej malíř řekněte si dieresovi nebo Indorinovi
# 11.12.2007 16.40
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Jaj tak proc davas navrh ?
# 11.12.2007 16.41
Obrázek
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
asi tak...
# 11.12.2007 16.50
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Když má člověk nápad ale nemá provedení není to špatně...;-)To co udělal byl je vzor ne?
# 11.12.2007 16.54
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
protože... No tak já to zkusim ale moc neslibuju...
# 11.12.2007 16.54
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
taky pravda;-)
(promiň)
# 11.12.2007 16.55
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
Tak tady je moc sem se snažil a proto si nechte ty pubertální keci jako: Má málo flíčků a podobně....
Obrázek
(Jaj ted sem si všimnul že to sedlo sem jedno udělal normální a jedno nějaký široký tak ja se to pokusim srovnat)



Naposledy upraveno: 11.12.2007 19.30

# 11.12.2007 19.29
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Nebyls to ty kdo po mě chtěl obrys chobotníka? Chtěl sem se zeptat už ve hře ale nestih sem to...:-D

Jenom tak mimochodem...pěkný.lol



Naposledy upraveno: 11.12.2007 19.31

# 11.12.2007 19.30
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

Kernoll:Nebyls to ty kdo po mě chtěl obrys chobotníka? Chtěl sem se zeptat už ve hře ale nestih sem to...:-D


Jj to sem byl já :-D
# 11.12.2007 19.31
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jj moc pěkný, hlavně nápad, jak ho získat, doufám že bigdragon překecá gizma aby ho tam dal
# 11.12.2007 19.34
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Taky se mě líbí, je takovej "správnej".

Jinak k questu: Já bych radši kdyby to bylo jednotné. Méně práce si myslím.
# 11.12.2007 19.37
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
proč míň práce? aspon si ho budou lidi víc vážit
# 11.12.2007 19.39
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » dino-chobot

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.