Chmatákov online


Fórum – Ofik odpadá

Fórum » Archiv » Ofik odpadá [zamknuto]

DisC
uživatel
SZ
Ofik odpadá a odpadá.. čim dál méně hráčů.. za chvilku zůstanou jenom neofiky.. Kdby gizmo zvýšil rychlost skilů, pořádali se ve hře předem naplánované akce.. určitě by to hodn lidí přitáhlo.. a Gizi by vydělával.
# 29.12.2011 14.08
 

Stránky: 1 2 3

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ale už to není ono když to kliká za mě počítač - tak to bylo myšleno.

(ale samozřejmě to nikomu neupírám)
# 29.12.2011 20.17
Obrázek
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

amazonka:Ale už to není ono když to kliká za mě počítač - tak to bylo myšleno.


A kdo by chtěl 1000× klikat na vodu,aby dostal +1%, kterých je 100?
# 29.12.2011 20.19
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Já si tu vodu vyklikala a vůbec mi to nevadilo.

Co bych změnila je použití obrany, když se hráči poperou mimo ochranou zónu a pak vlezou do ochrané. Navíc s tak neuvěřitelně dlouhou platností :)
# 29.12.2011 20.22
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Hm... tak jestli je na serveru málo hráčů, tak to určitě není pomalým skillením, ale chováním hráčů a jen a jen tím.

Dnes neustále server někdo laguje a když se to seká a padá tak to vážně člověka nebaví.

**************************************

Stejně tak se nedivím, že moc hráčů nepřibývá, když je nikdo nenechá chvíli na pokoji. V každé hře, kterou začínáte hrát poprvé se musíte nejprve rozkoukat, zjistit na co který předmět funguje a jak se používá. Jestli je na serveru málo hráčů, pak to není vina autora ani těch co ho spravují, ale pouze těch co hru hrají a tvoří tak její nedílnou součást.
Proto jsem v jednom svém minulém příspěvku psala o automatické obraně pro nováčky, která by trvala omezenou dobu, s tím, že nováček, který napadne jiného hráče okamžitě ztrácí tuto automatickou ochranu. Pokud by s tímto souhlasilo více hráčů, pak by možná stálo za úvahu to sem vložit také.
# 29.12.2011 22.26
Obrázek
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

amazonka:Hm... tak jestli je na serveru málo hráčů, tak to určitě není pomalým skillením, ale chováním hráčů a jen a jen tím.

Dnes neustále server někdo laguje a když se to seká a padá tak to vážně člověka nebaví.

**************************************

Stejně tak se nedivím, že moc hráčů nepřibývá, když je nikdo nenechá chvíli na pokoji. V každé hře, kterou začínáte hrát poprvé se musíte nejprve rozkoukat, zjistit na co který předmět funguje a jak se používá. Jestli je na serveru málo hráčů, pak to není vina autora ani těch co ho spravují, ale pouze těch co hru hrají a tvoří tak její nedílnou součást.
Proto jsem v jednom svém minulém příspěvku psala o automatické obraně pro nováčky, která by trvala omezenou dobu, s tím, že nováček, který napadne jiného hráče okamžitě ztrácí tuto automatickou ochranu. Pokud by s tímto souhlasilo více hráčů, pak by možná stálo za úvahu to sem vložit také.



Větší blbost jsem nečetl.
Každý hráč by měl vědět, co ho tu čeká...
# 29.12.2011 22.34
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Shinty, ale v metinu taky nepříjdeš do pk zony a hned tě nezabiji..Je tam nějaka obrana, tusim do lvl 1O kde do tebe nemuzou
# 29.12.2011 23.00
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Shinty, ale v metinu taky nepříjdeš do pk zony a hned tě nezabiji..Je tam nějaka obrana, tusim do lvl 1O kde do tebe nemuzou


Proč tuhle hru srovnáváš s Metinem?
# 29.12.2011 23.04
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
S čím jiným? Myslím, že s Mariem by to bylo tak na stejné úrovni, ale tam nic tokového není.
# 30.12.2011 0.01
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Větší blbost jsem nečetl.
Každý hráč by měl vědět, co ho tu čeká...



Shinty, proč blbost? Je to snad v každé hře.
Další věc, přečti si nápovědu zde na chmatákově, je silně nedostačující a nebýt zkušenějších hráčů co se mě ve hře ujali a pomohli mi radami tak bych byla v kýblu .....

Dostala jsem pak tuto nápovědu http://honik.wz.cz/chmat.html, která už také není úplně 100%, přesto mi hodně pomohla. Ale zde na těchto stránkách ji nováček nenalezne. Proč? Pokud není tutoriál přímo ve hře, pak by měla být dobře dostupná nápověda pro vše důležité.

"Každý hráč by měl vědět co ho tu čeká?"
Mno tak tomu říkám blbost. A odkud by to asi měl vědět? Toto není první hra kterou hraji, mám jich už za sebou fůru, ale s takovou mentalitou hráčů jsem se ještě nesetkala. Podrazáctví a podvody jsou prostě in. A tohle má přitahovat nové hráče?
Vulgaritu jsme tu už vyřešili díky rychlé reakci Gizma za což mu znovu děkuji. Jakožto rodič, který stáhne takovou vulgární hru dítěti, bych ji okamžitě zase smazala. Ikdyž jsem dospělá tak i mě ty vulgarismy vadili.

Jinak musím říct, že mě tato hra docela chytla, takže se mě a mých "blbých" komentářů jen tak nezbavíte. xD
# 30.12.2011 2.10
Obrázek
MeCksák
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snoopy
SZ Skype
Souhlasím, DisCu je mi líto ale to co tady říkají ostatní je lepší. Offic by měl zůstat tak jaký je, lidi z JaPka sem příjdou a zničí ho. Gizmo jinak ví co dělá :) ;)
# 30.12.2011 12.40
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Bajo: Ty už ses vrátil tolikrát a tolikrát si odešel, brku :D ! ..
# 30.12.2011 13.10
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
amazonka: A jak toho chceš dosáhnoout? Dát hráči pod 2 hodiny hraní svatozář? Za 2 hodiny si sežene dobré věci, vleze do chráněné, někdo ho zabije a bude koukat jak puk, jaktože je mrtvý.
# 30.12.2011 13.25
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
No tak by to mohlo být, s tím že by mu to psalo, do konce ochrany zbývá, jakmile by došel čas, napsalo by mu to, že ochrana zkončila
# 30.12.2011 14.07
Smart,..,
uživatel
SZ
Taky koukám že chmatákov jde dpo p*** když jsem končil říkal jsem že Cho půjde pomalu ale jistě do sra*** :)
# 30.12.2011 14.18
www.elitepvpers.de <---- Tam je všechno ;-)
Obrázek
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Smart,..,:Taky koukám že chmatákov jde dpo p*** když jsem končil říkal jsem že Cho půjde pomalu ale jistě do sra*** :)


Chmat šel do sraček také tvojí zásluhou3-(
# 30.12.2011 15.28
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ofik odpadá [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.