Chmatákov online


Fórum – vulgarita

Fórum » Archiv » vulgarita [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj, jsem matkou dvou dětí, které si chtějí také občas kliknout a chytit nějkou tu rybu. A za těch pár dní co hraji jsem zjistila, že to nejsou jediné "děti" ve hře, těch 8 letých a náctiletých je ve hře slušná hromada, proto mi docel vadí, že jsou hráči ve hře vulgární. Je to sice proti pravidlům, ale bohužel nemůže být ve hře stále nějaký "policajt" co by zasáhl. V jiných hrách jsou vulgární slova automatem vyhvězdičkována a nebo vytečkována. Věřím, že autoři by to dokázali vložit i do této hry.

A reakce na tento příspěvek typu "když ti to vadí tak to nehraj" neberu.

amazonka/lady
# 26.12.2011 11.27
Obrázek

Stránky: 1 2

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Cituji : ve hře, těch 8 letých a náctiletých je ve hře slušná hromada
To vůbec není pravda.Podle mě 5 lidí není hromada.
No , jestli ,,vám" to vadí , tak na to děti nepouštějte.
Ano , četl jsem poslední větu.
A další. Neříkejte mi , že vaše děti ve škole / školce takto nemluví. TO byste se divila ;)
# 26.12.2011 11.32
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Theneor zabil :D
Jako nemuže být furt někdo ve hře,ty lidi co se o to starají maj taky svuj život :)
O tom vytečkování to je dotaz spíš pro Gizma no...
# 26.12.2011 11.42
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
THE, co to je za argument vole? Prostě v 99% hrách to tak je, a za jednu nadávku do rodiny klidně i měsíční ban, tady když potkáš například Patase a někomu začne nadávat, tak se divíš, jak to vůbec může vypustit z pusy. Co si o tom člověku co nadává jak vůl pak myslet? Když je někdo na někoho naštvanej tak nějaký to vole, debile beru, ale né aby přišla hlavička a začla to do tebe hustit... Mohlo by se zavést to, že každá hrubší nadávka (lama, vůl, dement, debil- nechat) a ostatní nadávky do pohlavních orgánů a leckterých kojotů banovat, ne np, ale ban, treba na tyden-3 mesice, podle toho jak si bude dovolovat, ale zase by se muselo nejako domyslet to, ze na ch se daji screeny lehko předělat v malování, ale i v Metinu to jde xD


PS: Co takhle kdyby np nebylo na kameny ale na čas? Já bych si radši měsíc počkal, než rok těžit mystika z np... xD
# 26.12.2011 11.48
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Je dost těžké, zabránit vulgaritu ostatních hráčů. Ale lidé nejsou sprostí jenom ve hrách, ale i v normálním životě (škola, kamarádi atd...). Jednou tak jako tak prostě budou sprostě mluvit tomu už nezabráníte, to je prostě dnešní doba, a to je pak na vás, jestli vaše děti vychováte slušně nebo aby byly vulgární na všechny okolo. Jinak tohle už jsem navrhoval také. Realizovatelné to asi je ale server by musel kontrolovat desýtky zpráv za sekundu a to by asi potom nezvládl.
Navíc autor hry už se této hře moc nevěnuje a proto s tím nejspíš nic neudělá. Prostě se s tím smiřte.
# 26.12.2011 12.05
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Jen opravuji.. ano může bejt nějakej policajt furt ve hře.. ještě se mi enstalo abych po lognutí nenarazil na stopy CHTS..

Můj názor na to, že matka dvou dětí hraje tuhle hru nechť je pominut.


Jinak stejně děti nejde uchránit už kvůli tomu jak se mluví ve škole či tak. Takže mi to příjde dosti zbytečné.



Naposledy upraveno: 26.12.2011 12.23

# 26.12.2011 12.20
 
Gizmo
autor hry
SZ
Udělat to můžu, není to nic obtížného. Ale bude třeba to zapnout, defaultně to bude vypnuté.
# 26.12.2011 12.22
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Stejně si hráči budou vyhledávat kombinaci nadávek, které jim to nevyhvězdičkuje stejně jako ve všech hrách. Třeba mezeri mezi písmeny, dlouhé, kretátke pýsmena háčky, čárky tečky, závorky mezi písmeny a bůh ví co všechno...
# 26.12.2011 12.32
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mak, ale vem si že ty jsi rodič, tvoje děti hrají a někdo jim začne nadávat do x věcí... To je docela nepříjemný

GROK: ale tak je tu sekce stiznosti s hracmi, to se muze vyuzit
# 26.12.2011 12.35
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Určite som pre tento návrh a s Amazonkou súhlasím úplne so všetkým. Nehovorím, že aj ja si neponadávam v hre a trebárz aj Mario aj hráči čo by mali byť podľa mňa vzorom - no nikdy som u nich a sám za seba môžem povedať, že ani ja, som nikdy nenadával na adresu niekoho iného priamo v hre a písal mu do chatu vulgarizmy kalibru ako chŕlia niektorí experti.

A je trochu zarážajúce, že častokrát keď príde aj dospelý človek (pár % komunity) a hráč sa mu prizná, že má 8 rokov a hneď na to mu vynadá z ničoho nič - nič sa s tým nedá spraviť. Dôvodov je hneď niekoľko: GM to riešiť nebudú, lebo je jasné, že ten hráč si založí ďalší účet. IP ban sa dá riešiť zmenou IP adresy. Takže s GM súcitím v tejto problematike.

Takže nech to človek vidí aspoň vyhviezdičkované, keď už sa to nedá riešiť iným spôsobom. To by tu mal každý aspoň jeden acc zaBanovaný.
# 26.12.2011 12.38
 
Jirekcz
uživatel
SZ
V nastavení se dá vypnout chat úplně (klávesa num_0).
# 26.12.2011 12.46
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Pomôže ti to proti nadávkam. Nevýhoda je že keď za tebou príde Kuba a opýta sa či si AFK nebudeš to vidieť a skončíš v NP.
# 26.12.2011 12.48
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jirekcz:V nastavení se dá vypnout chat úplně (klávesa num_0).



Ale stejně pujde vidět text nad postavama, tu chvilku než po napsání zmizí.
# 26.12.2011 12.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mno ja nevim...:-o Že ve většině hrách ten ban ip funguje, ale tady se furt musej vymejšlet kraviny, že to nepujde a tohle a tamto...V jiných hrách ten ban ip funguje 99%, a to mi ver, ze kazdej kvuli banu ip nebude ihned volat providerovi o změnu ip,,,xD
Měnící se ip tu moc % nemá.

Nebo prostě nějakej prikaz kterej by nastavil dobu trvání banu + nick, nebo rovnou na vsecky ucty z jeho ip na urcitou dobu (spravce by napsal jenom .blokuj 00000 nick=1 (Jeden ucet, bude to ten jaky je nick) a nebo .blokuj 00000 nick=vse (vsechny ucty z jeho ip)) To by docela i šlo, kde O je čas.
# 26.12.2011 12.55
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Neviem ako u teba ale ja keď si vypnem chat mne neukazuje ani nad postavou...
# 26.12.2011 12.55
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Gizmo jsem ráda, že jsi se ozval.
Sice má pravdu jistý hráč, že slova jde obejít přidáním tečky nebo pomlky, ale i tak už to pro něj bude těžší. Bohužel je to vizitka každého z nás jak se vyjadřujeme a samozřejmě vím, že své děti úplně neochráním, přesto aby na ně někdo chrlil nadávky ve hře pro "děti" je trochu moc. Vím o několika hrách, kde nejde napsat ani slovo které obsahuje slovo vulgární(vulgární část obsahuje hvězdičky) :) bylo by fajn kdyby to tu bylo taky. Automat na taková slova snad hru až tak nezatíží.

Předem děkuji pokud se to podaří rovněž děkuji hráčům co se přidali k mému názoru.

P.S. :D jo že jsem už matka ještě neznamená že ráda nepařím hry xD
# 26.12.2011 13.35
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » vulgarita [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.