Chmatákov online


Fórum – Stížnost Kuba 4ewer

Fórum » Archiv » Stížnost Kuba 4ewer [zamknuto]

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Sem piště jakékoliv problémy semnou,Pokud máte pocit ,že téma bylo zavřený neprávem :)
# 8.12.2011 11.42
 

Stránky: 1 2 3

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

StupidMAK:otravují ty vaše kontroly


Od toho tam jsme, a to že tě to otravuje není ale vůbec můj problém a ty máš povinost odpovědět, jestli se ti to nelibí, tak skončíš v np, stačí normálně odepsat..
Ty afkuješ, já se tě slušně zeptám, neodpovíš mi, já tě zavřu a ty začneš nadávat na CHTS .. ale to že si afkoval už nikam nenapíšeš ..

StupidMAK:Uplně mi to vždy zkazí náladu a hru.. nakonec jsem se tak vynervoval, že jsem to přestal hrát. Jen chvili su afk ani nedojdu ze záchoda a už sem v NP .. fakt 24/7 ochrana..


24/7 ochrana? tak to má být :) a to že si nervák, opět není můj problém :-D :-D

StupidMAK:Ale jak říkám na CH1 na vás mr**m


StupidMAK:Díky bohu, že žádní vyje**ní CHTS kazící hru na CH1 nebudou


To my tebe :-DD Kámo, pořád žiješ v době před 5 rokama kdyby se to tam nechalo teď bez dozoru, tak z toho bude 2. jabko .. Pochybuju že ch1 bude bez dozoru


Mimochodem, když řikáš že sme namyšlený tak si vzpoměn, jak vypadalo fórum, když si tady byl moderátor .. takže nevim kdo na koho si má stěžovat že je namyšlenej, dál se s tebou o tomhle nebudu bavit, bye :-[
Za všechno můžou policajti, kdyby ses choval slušně, nebugoval(obrazně řečeno), neurážel tak nemáš NP, nevim proč to všechno házíte na chts ..
# 26.12.2011 13.01
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jo, stupidní pravidlo vymyšlené v CH 1.5 uplně zbytečně. Hlavně, že dřív to bez toho šlo uplně v pohodě. Jen si partu chujů dokazuje, že má moc.

A šak kdo říká, že to je Tvůj problém "stupido" ?

:) Vsadím na to boty, že tam žádnej vyfučenej CHTS jako Ty nebude.

Já jsem se choval arogantně protože mě to bavilo. To bylo zezačátku, pak už byla občas jen vaše podrážděnost ke všemu co jsem napsal, ale šak já to nikomu nevyčítám, klidně přiznám, že jsem se choval jako vůl. (Né vždy ovšem :) )
# 26.12.2011 13.41
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
dřív to šlo, teď ne.
stupidní, ale funguje, jenom stupidní lidí si stěžujou. that's all
# 26.12.2011 13.46
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Maku: tak mi řekni co uděláš s hráčem,co laguje server a po upozornění to pozbírá,a vzápětí to udělá znova a znova ....,s tím kterej buguje a pod... To je v poho???
# 26.12.2011 13.50
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
palanda: nebo lidi které to nebaví ;P

john1: BAN nesrat se s tím, ale lagování serveru = afk ci tak
# 26.12.2011 13.53
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
mě to baví :) já tam lidem pomáham a idioty zavíram, tak to je.
# 26.12.2011 13.58
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Nexoušku, vyjádřím se.Mojí poviností je kontrolovat hru .Tvuj případ je celkem smolnej ale jestliže jdeš na záchod tak sundej zbijdu.Zase o tolik nepřijdeš za 2 minuty.Procento ti to třeba ani nedá.

MAKU k tobě nemám slov..Neřeš mě, já neřešim tebe.Meleš tu naprostý kraviny.

Možná si někdo řekne ,že jsem přísnej, ale nechám jednomu ,aby pod sebou nechával ryby.Bude chtít druhej.Pak přijdu na těžbu a tam bude 1000kamenů.

To ne.Radši ať je na mě stížnost ,ale ve hře bude pořádek.
# 26.12.2011 14.08
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Maku jenže když i starej hráč kterej byl zavřenej za lagování a hned jak vyleze z np,tak laguje znova 3-( ,de tam zpátky,a jak vyleze,tak to udělá zas,tak co s nim???
prostě mu zvyšuju šutry,jenže oni pak řvou,že jsou zavřený,sem to jen napíšou,ale že neustále lagujou,to už nenapíšou.

viz grafitka:během dvou hodin byla chycená 2x při rekillu a při bugování,pak tu řve že ma ban,ale za co,to už nepíše
# 26.12.2011 14.11
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

kuba 4ewer:Nexoušku, vyjádřím se.Mojí poviností je kontrolovat hru .Tvuj případ je celkem smolnej ale jestliže jdeš na záchod tak sundej zbijdu.Zase o tolik nepřijdeš za 2 minuty.Procento ti to třeba ani nedá.

MAKU k tobě nemám slov..Neřeš mě, já neřešim tebe.Meleš tu naprostý kraviny.

Možná si někdo řekne ,že jsem přísnej, ale nechám jednomu ,aby pod sebou nechával ryby.Bude chtít druhej.Pak přijdu na těžbu a tam bude 1000kamenů.

To ne.Radši ať je na mě stížnost ,ale ve hře bude pořádek.



V pohodě, jak jsem říkal nechci si nějak stěžovat. Protože vím že chyba je i na mé straně, odpovídal jsem zrovna na icq čili proto si nechci stěžovat. Děkuji za vyjádření, a jen jestli bych mohl tedy poprosit o výpis trestu, Děkuji. :-(
# 26.12.2011 15.08
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
john1: říkám BAN :)

kuba: a sak ja to neřeším kdybych to řešil :D tak se snažím o zrušení :D jenom sem píšu názor na Vás :) a mou radost, že mě nebudeš v CH1 otravovat
# 26.12.2011 17.03
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Isté veci chápem ale isté veci berete až moc vážne - furt je to len hra a tých pár sekúnd počkať by nikoho nezabilo. No bohužial, niekomu to ale pekne pokazilo chuť do hry.
# 26.12.2011 18.34
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Takhle sem nikoho nezavřel, ale je fakt, že by neměl bejt problém si dát ten prut nebo zbíječku dolu, když jdu na záchod ne? ..
# 26.12.2011 18.55
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Same chápu jak to myslíš ,ale vezmi to z druhé strany..Čekal bys např 5 minut na odpověď??
# 26.12.2011 19.04
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Po komunikaci s Kubou přes soukromé zprávu chci ještě jednou poděkovat tady za jeho pochopení a ochotu. Máš to u mne. ;)
# 26.12.2011 19.06
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Radšej by som čakal 5 minút a dal mu NP čisto oprávnene a s dobrým pocitom na duši ako tu potom riešiť podobné sračky a strácať ovela viac času a nervov.
Pala, určite vieš, že keby si má človek dávať dole prut alebo niečo iné pri každom odpísaní na ICQ(prípadne inde) tak by to už asi nemohlo byť považované za hru :D

Byť AFK v nejakej hre je úplne bežná vec len tu má tá skratka AFK význam bližší k trestnej činnosti:D
# 26.12.2011 19.27
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnost Kuba 4ewer [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.