Chmatákov online


Fórum – Stížnost Kuba 4ewer

Fórum » Archiv » Stížnost Kuba 4ewer [zamknuto]

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Sem piště jakékoliv problémy semnou,Pokud máte pocit ,že téma bylo zavřený neprávem :)
# 8.12.2011 11.42
 

Stránky: 1 2 3

Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Seš až moc dobrý CHTS na to, abys na té pozici byl, takže bys měl odstoupit. :-(
# 8.12.2011 16.25
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdravím,
neřekl by tomu stížnost co chci právě psát, ale spíše takové asi ujasnění. A nechci kvůly tomu zakládat nové téma. Dneska jsem jen na chviličku chtěl lognout (nejsem doma totiž), tak jsem se přihlásil a začal skillit těžbu u lhotky. Naskillil jsem asi 2%, najednou v chatu jsi napsal ,,afk'' a ,,°°''. Samozřejmě jsem ti odepsal že AFK nejsem, jenže než jsem odeslal zprávu a ihned jsem se objevil v NP. Což mě naštvalo, ale okey. Když jsi o chvilku později šel k NP tak jsem se tě zeptal kolik mám kamenů a ty jsi mi utekl. Takže by mě jen zajímalo proč jsi mne uvěznil takřka opravdu během minuty než jsem ti stačil odepsat. Moc nepočítám stím že by jste mě propustily, ale rád bych jen věděl tvůj názor a případně alespoň počet kamenů, protože mám 20% těžbu, tak abych netěžil nějakej ranec za něco co jsem nespáchal.

Obrázek
Na screenu jsou vidět časy příspěvků v chatu ve hře. A rozdíl tam je opravdu minuta.

Jedná se o účet: neXoušek°

Děkuji za odpověď .. ;)
# 25.12.2011 20.56
 
[Sodowo]×
zablokován
Ve hře: ultimatesadboyselfharm:((
SZ
Kubo ani jses ho nezeptal :D Tak co to je?
# 25.12.2011 21.22
 
Jirekcz
uživatel
SZ
>během minuty
>než jsem stačil odepsat

ಠ_ಠ
# 25.12.2011 22.09
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Jirekcz:>během minuty
>než jsem stačil odepsat

ಠ_ಠ



Ano trochu jsem to hloupě podal, ale sám vidíš na screenu ty časy. Byla to otázka minuty, a než jsem stačil dopsat byl jsem v NP. :)
# 25.12.2011 22.13
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Za minutu nedokážeš napsat: "Jo"?? Jsou to jen dvě písmena a zabere to cca 3 sekundy ;)
# 26.12.2011 0.03
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nex, to ti nikdo nesežere, toto není japko xD
# 26.12.2011 1.00
 
[Sodowo]×
zablokován
Ve hře: ultimatesadboyselfharm:((
SZ
Kdyby to bylo Jabko, tak se ho ani neptá jestli je AFK nebo ne :D
# 26.12.2011 9.56
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Demence.. díky bohu, že žádní vyje**ní CHTS kazící hru na CH1 nebudou.. fakt na takový kret**y akorát mám nervy.

Sou tu 24/7 mě příjde že jen smrdí na chmatu a kazí hru hráčům a hrajou si na "důležité" místo toho aby se na to vysrali.
# 26.12.2011 10.11
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Maku: a na který planetě to hraješ??? tady nejseš ve hře vidět,tak nwm jak můžeš posuzovat co se ve hře děje
# 26.12.2011 10.56
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

MAK:Demence.. díky bohu, že žádní vyje**ní CHTS kazící hru na CH1 nebudou.. fakt na takový kret**y akorát mám nervy.

Sou tu 24/7 mě příjde že jen smrdí na chmatu a kazí hru hráčům a hrajou si na "důležité" místo toho aby se na to vysrali.


Těžká ironie? :D
# 26.12.2011 11.03
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
MAK_obnova2
uživatel
SZ
john1: Nemám jen účet jménem xxMAKxx xD hraju tu hru za nick na kterej mám zrovna náladu. Většinou začínám znova. A fakt mě otravují ty vaše kontroly a neustálá šikana buzerace ve formě NP apod.

Uplně mi to vždy zkazí náladu a hru.. nakonec jsem se tak vynervoval, že jsem to přestal hrát. Jen chvili su afk ani nedojdu ze záchoda a už sem v NP .. xD fakt 24/7 ochrana..

Ale jak říkám :) na CH1 na vás mr**m
# 26.12.2011 12.22
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Chcel by som podotknúť že je tam rozdiel 2 minuty! 13:38 napísal Kuba či si AFK. Potom o 13:39 napísal "°°". Ty si mu napísal až 13:40. Takže nám chceš povedať že si 3 slová písal 1-2 minuty? 3-(
# 26.12.2011 12.34
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Obrázek

Tomuto se říká řešení, MAKu xD
# 26.12.2011 12.40
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Stolní PC :/ :D
# 26.12.2011 12.42
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnost Kuba 4ewer [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.