Chmatákov online


Fórum – Pro Maria

Fórum » Archiv » Pro Maria [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Tak mi řekni co jsem udělal?... Za svůj "milovanej" acc bych určitě bugoval!!! jojo tak mi ukaž to video když mi ho nechceš ukazat bez stížnosti?)) Vyžíváš se v tom co))
# 13.10.2011 17.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Empty , co kecáš? pORstě si bugoval tak nebreč. Máš np právem. Za tohle bych ti dal bez keců ban ip kdybych moch. A né jen 500 kamenů.
# 14.10.2011 14.23
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
:DD u mad bro?:D
# 14.10.2011 14.26
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

TheneoR:Empty , co kecáš? pORstě si bugoval tak nebreč. Máš np právem. Za tohle bych ti dal bez keců ban ip kdybych moch. A né jen 500 kamenů.


Do you understand?Probably you don't understand, i have ban.
# 14.10.2011 14.34
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Hlavní účet, to je docela v prdeli, moc tomu nevěřím, nevlezl mu někdo na účet? Nikdo není tak blbej aby bugoval z hlavního acc.
# 14.10.2011 16.01
 
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype

Jasper:Hlavní účet, to je docela v prdeli, moc tomu nevěřím, nevlezl mu někdo na účet? Nikdo není tak blbej aby bugoval z hlavního acc.



Kdo by mu lezl na účet, když si tu stěžuje pravý Empty ? 3-(
# 14.10.2011 16.05
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Video je v děsné kvalitě, a ten skin není zas extra velkej, takže by šlo vidět, že by to padalo pod něj.

hystorka:
čau
[Filípek K.]
č
[Vy]
ty jsi bugoval choboty na svým hlavním acc?
[Filípek K.]
ne)
[Vy]
a jakto že má mario to video?
[Filípek K.]
nad tim mam účet skladek)
skrytej
ale nemam video.
takže je to v pi**
a navíc v tu dobu jsem šel za fikyse okolo hněýho a byl tam))
to by si mohl skontrolovat)
[Vy]
překopíruju na forko, neva?
a ty jsi ty choboty pouštěl pod sebe?
[Filípek K.]
neřeš to))
stejně nehraju
[Vy]
´je to škoda no..:(
[Filípek K.]
mě to je u prdele)
a ty víš, že tobě bych nelhal)
[Vy]
.)
# 14.10.2011 16.14
 
Gizmo
autor hry
SZ
Tohle by hlavně nemělo vůbec jít, pokud chobot není ve hře, neexistuje v seznamu NPC serveru a neměl by jít ochočit...podívám se na to.
Jinak za zneužití (ani neříkám nenahlášení, protože tohle už někdo říkal) je ban normální.

Abych nemusel ztrácet hodinu či dvě hledáním, navrhuji snížit trest, když mi přímo ve hře dotyčný chybu předvede, takže na serveru uvidím, proč to prochází. Ideálně zítra, případně tedy odpověď do tohoto tématu.
# 14.10.2011 16.23
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Skrytý účet ? Chtěl tím snad říct, že si choboty převádel tím, že je pouštěl na zem a druhým účtem si sbíral? A nepsal náhodou v jednom příspěvku, že jsem mu tam ty choboty házel já ?
# 14.10.2011 16.35
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Gizmo:Tohle by hlavně nemělo vůbec jít, pokud chobot není ve hře, neexistuje v seznamu NPC serveru a neměl by jít ochočit...podívám se na to.
Jinak za zneužití (ani neříkám nenahlášení, protože tohle už někdo říkal) je ban normální.

Abych nemusel ztrácet hodinu či dvě hledáním, navrhuji snížit trest, když mi přímo ve hře dotyčný chybu předvede, takže na serveru uvidím, proč to prochází. Ideálně zítra, případně tedy odpověď do tohoto tématu.



Chybu ti ukáži, vím jí, ale za Emptyho bych jí nezneužil... Kde, kdy?
# 14.10.2011 16.48
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jewíku: nějak jsi se do toho zamotal...To video je víc než jasný..
# 14.10.2011 17.17
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Chybu ti ukáži, vím jí, ale za Emptyho bych jí nezneužil... Kde, kdy?

Tady se přiznal .. takže BAN na něho ;) ;) ;)
# 14.10.2011 17.19
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Gizmo: Měla by to být úprava packetu na ochočování..
# 14.10.2011 17.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Jde to jen na hnědého? Pokud to může někdo ukázat teď cca, písněte...
# 14.10.2011 19.11
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mělo by to jít na všechny skilly a všechny choboty pokud vím, nevím, jak to udělat, ale prý má každý packet pořadové číslo, aby se nedaly opakovat a oni jen upravujou packety. Pokud vím, tak pro těžby nebo rybaření to je nevýhodný, protože normální skill jde ryvhle, ale třeba to ochočko, když tam není chobot, nebo meditace je potom rychlejší.
# 14.10.2011 19.19
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Koly: to není tak snadné. Server kontroluje u NPC, jestli ochočované zvíře existuje atd., takže nestačí posílat packety. Je tam ale někde chyba, že tyto kontroly neproběhnou.
# 14.10.2011 19.24
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Pro Maria [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.