Chmatákov online


Fórum – Pro Maria

Fórum » Archiv » Pro Maria [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Tak mi řekni co jsem udělal?... Za svůj "milovanej" acc bych určitě bugoval!!! jojo tak mi ukaž to video když mi ho nechceš ukazat bez stížnosti?)) Vyžíváš se v tom co))
# 13.10.2011 17.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Pokud tě Mario za něco potrestal, měl by ukázat důkaz, takže jsem zvědavej ;)
# 13.10.2011 18.40
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mario je kdo?
# 13.10.2011 18.48
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Mario je CH.T.S. a jako takový nemusí nikomu nic dokazovat. To, že dal někomu NP je čistě na něm. A navíc není blbej. Dává NP jen těm, co si to zasloužej.
# 13.10.2011 19.19
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype

Maly John:Mario je CH.T.S. a jako takový nemusí nikomu nic dokazovat. To, že dal někomu NP je čistě na něm. A navíc není blbej. Dává NP jen těm, co si to zasloužej.



Nemusí nic dokazovat, to je pravda.. Ale pokud je normální člověk, tak dodá důkaz a vyjádří se.. Pokud má pravdu Mario, důkaz by podle mě dodal..Pokud se nevyjádří a nic se nevyřeší, tak Mario ztratí poslední špetku důstojnosti
# 13.10.2011 19.26
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
Jirekcz
uživatel
SZ
Slušně, kurva.
# 13.10.2011 19.47
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

mr.sonďas:

MalI John:Mario je CH.T.S. a jako takový nemusí nikomu nic dokazovat. To, že dal někomu NP je čistě na něm. A navíc není blbej. Dává NP jen těm, co si to zasloužej.



Nemusí nic dokazovat, to je pravda.. Ale pokud je normální člověk, tak dodá důkaz a vyjádří se.. Pokud má pravdu Mario, důkaz by podle mě dodal..Pokud se nevyjádří a nic se nevyřeší, tak Mario ztratí poslední špetku důstojnosti


Psal mi, že má video, ale že mi ho neukáže pokud nepodam stížnost, chci ho vidět.))

JYreky:Slušně, kurva.


:<<:D::D:D
# 13.10.2011 20.00
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Když ti dá np nemusí ti dávat asi důkaz..
Ale když ti dá tolik kamenů což odpovídá BANánovi to už za důkaz stojí..Jo mám .vypis trest dostal jsem to tak proc to nevyuzivat koukl jsem se ze zvedavosti a pisu to jen pro j3w protože by si mohl myslet že má 500 kamenu a ze to zvladne za 30 min tohle nezvladne ani za 2 roky :-[
# 13.10.2011 20.12
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Když je ten trest tak velký, že to tedy nezvládne za 2 roky, tak si myslím, že by ten důkaz dostat měl....
# 13.10.2011 21.06
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Empty927:Tak mi řekni co jsem udělal?... Za svůj "milovanej" acc bych určitě bugoval!!! jojo tak mi ukaž to video když mi ho nechceš ukazat bez stížnosti?)) Vyžíváš se v tom co))



: Nejsi 1, také mi jak si nikdo nic neřekl :)
# 13.10.2011 22.45
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nevím v jak moc dobré kvalitě to video je..Měl jsem s internetem menší problém a tak sem píšu až teď ..Důkaz mít nemusím, ale mám ..A teď k věci..
Ve hře je veliký bug ...Nevím jak přesně to někteří dělají, ale když to napíšu zjednodušeně..Nahrajou si přes WPE chobota, toho ochočí a pak už jen padá jeden za druhým ...Padá pod hráčem, který si ho nahrál a kde právě stojí ..Hnědý se tím pádem nezobrazuje tam kde by měl, ale už ochočený pod daným hráčem..Ten dotyčný si tím vydělá asi tak 10x rychleji, než slušný hráči normálním způsobem ochočování hnědek a empty + dalších pár takovejch chytráků, co tímhle kazí hru té chyby právě využívají..Neměl by mít ban účtu, ale ban ip ..A teď k videu...První část není natočena..Kdyby byla, bylo by tam, jak si chobota odtáhl kousek od chráněný a tam ochočil ...V druhý části a ta je natočená a tu sem přiložím je, jak ty choboty padají, ale vzhledem k tomu, jak veliký skin má, nejsou vidět..Padají jakoby za něj ..Začátek videa dokazuje, že se opravdu jedná o emptyho, konec toho video je o sebírání chobotů, kde se "zázračně" zobrazujou za emptym...

http://www.uloz.to/10616572/j3w-avi
# 13.10.2011 22.57
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
A najednou hrobové ticho ;'D .. Mario, by ti určitě nedal jen tak NP .3-(
# 13.10.2011 23.52
[url]Obrázek[/url]
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Docela zklamání J3we
# 14.10.2011 2.08
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ

Qipko:A najednou hrobové ticho ;'D .. Mario, by ti určitě nedal jen tak NP .3-(



Určitě tu někdo čeká do 23:oo, až se Mario vyjádří. 3-(
# 14.10.2011 6.29
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A nepřijde ti docela trapné, že si sbíral furt ty samý hnědý?))) když si je tam vyhazoval?:-oooo
# 14.10.2011 7.11
 
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype
Jak Ti je tam mohl vyhazovat, když na tom videu je jasně vidět, že když k tobě šel, tak neměl u sebe jedinou hnědku ? Choboty, které z Tebe popadaly mu zůstali v inventáři, takže toudle cestou se z toho nevykroutíš.
# 14.10.2011 9.22
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Pro Maria [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.