Chmatákov online


Fórum – SOUTĚŽ – hra s indiciemi

Fórum » Archiv » SOUTĚŽ - hra s indiciemi

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Nová soutěž !!!

Nazdar Chmatáci :-)

Po delší době jsem opět zde se skvělou soutěží pro všechny. Bude to poněkud zvláštní druh soutěže. Mám to dokonale promyšlené a není na tom nic složitého. (doufám, že to už někde někdy nebylo, protože sem to fakt vymyslel já xD)

K této soutěži nepotřebujete být ani vynikající bojovník, ani mít drahé vybavení, dokonce ani nemusíte být zkušený Chmaták, může se jí zůčastnit úplně každý a to se stejnými šancemi na výhru!!!

Princip bude naprosto jednoduchý, jen nevím, kde začít s vysvětlováním, abych se do toho sám nezamotal :-D

Zkrátka...budete sbírat indicie (slova), která budu sdělovat ve hře pomocí systémových zpráv.
př.:
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(vždy tři řádky, aby jste si toho lépe všimnuly)
Jenomže!:-) Někdy bude čas a datum oznámení indicie napsaný dostatečně včas zde na fóru (a to i třeba v tématu, do kterého se to absolutně nehodí), jindy zase datum a čas ohlášení indicie oznámím systémovkou ve hře nebo vyhlásím indicii naprosto nečekaně, bez jakéhokoliv ohlášení...nebo dokonce oznámím, že bude vyhlášena indicie a nakonec žádnou nenapíšu (:-P). Někdy může být ohlášeno za den třeba i několik indicií, jindy zase několik dní žádná nepřijde. Taky někdy můžu zopakovat starší indicii (proto budou vždy očíslované, jako v příkladu). Nikdy však k získání indicie nebudete potřebovat nic, než si jí někde přečíst (popřípadě od někoho získat). Taky můžu být někdě ukrytý a indicii sdělím jen tomu, kdo mě najde...
Vy si budete všechny tyto indicie zapisovat a až vyhlásím konec soutěže, vyhraje pouze jeden hráč s nejvyšším počtem indicií. Vtip je v tom, že si můžete indicie mezi sebou prozrazovat, vyměňovat, prodávat a podobně (pozor na lháře, pokud vám někdo řekne špatnou indicii, je to váš problém) :-)
Ale jinak vám k vítězství stačí "pouze hrát Chmatákov" :-)
Cena pro vítěze bude skutečně nemalá (bude prozrazena před koncem soutěže, aby měli všichni chuť hrát), takže se opravdu vyplatí hrát a sbírat indicie.

Je to asi trochu zmateně napsané, ale snad vám to dá smysl...zde v tomto tématu můžete o soutěži libovolně diskutovat a případné dotazy či nesrovnalosti rád zodpovím :-)
# 4.10.2011 18.18
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Je to o štěstí ... Můžeš lognout do hry a zrovna indicie může být oznámena .. Není to o ničem jiném, o žádném skillu, nic nepotřebuješ... Konečně "soutěž", který má smysl a není to jen "Kdo mi donese xy, dostane ..." a nebo jen otázky ;) Fandím ti, Sewere :)
# 14.11.2011 19.53
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pepsimus_
uživatel
SZ

Fabos121:Je to o štěstí ... Můžeš lognout do hry a zrovna indicie může být oznámena .. Není to o ničem jiném, o žádném skillu, nic nepotřebuješ... Konečně "soutěž", který má smysl a není to jen "Kdo mi donese xy, dostane ..." a nebo jen otázky ;) Fandím ti, Sewere :)


+1 líp to říct ani nejde
# 14.11.2011 20.30
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
¨Fabo, asi tak, nejsem jedinej kdo dneska tu indícii nějak přehlídl?
# 14.11.2011 20.43
 
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
Sewer na nás nejspíš zapoměl :-D Taky jsem tam čekal a nic..
# 14.11.2011 20.54
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Karel Kryl:...nebo dokonce oznámím, že bude vyhlášena indicie a nakonec žádnou nenapíšu (:-P)


Odpověď máte v úvodním příspěvku :-P :-P :-P xD
# 15.11.2011 7.45
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Persi: to by bylo moc snadný, kdyby jste logli jen v tu určitou hodinu, kdy má vyhlásit indicii a pak zase odlogli, musí vám to ztížit xD
# 15.11.2011 9.50
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Taky můžu vyhlásit soutěž na podiu a říct jim odpovědi předem xD
# 15.11.2011 14.54
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Ty si ale mazanej :D
# 15.11.2011 17.03
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Prodám všechny indicie kdo chce piště mi na ICQ
# 15.11.2011 19.22
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, jako kdyby si je měl... xD Máš k nim i screeny?
# 15.11.2011 19.43
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » SOUTĚŽ - hra s indiciemi

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.